Oficiální! Právě se natáčí How I met your father! (HIMYF) A hlavní postavu ztvární Hilary Duff!

Foto: instagram.com

Oficiální! Právě se natáčí How I met your father! (HIMYF) A hlavní postavu ztvární Hilary Duff!

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Určitě všichni známe seriál How I met your mother (HIMYM), který se vysílal v roce 2005-2014. Pro ty, kteří nejsou až takoví odborníci, se seriál odehrává v NY a je obdobou sitcomu Přátel. Celý seriál se točí kolem otce Teda, který vypráví svým dětem příběh, jak potkal jejich matku. Seriál získal na oblibě díky skvělým hláškám a nejen díky nim byl oceněný cenou Emmy.

Ale teď zpátky k novince! HIMYF se soustředí na příběh Sophie, která vypráví svému synovi o čem…? Ano, o tom, jak potkala jeho otce! Jelikož vyprávění probíhá v budoucnosti, tak nás příběh „vrátí“ do roku 2021. Můžeme tedy očekávat, že děj bude modernější, protože seznamování v současné době probíhá formou aplikací a sociálních sítích. Bylo potvrzeno, že příběh těchto blízkých přátel bude řešit otázky kdo doopravdy jsou a co od života chtějí. Seriál bude vysílat TV HULU.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

A co je určitě pro všechny fanoušky Hilary Duff skvělou zprávou, tak že právě Hilary ztvární jednu z hlavních postav a to právě Sophii! Hilary tuto novinku oznámila na svém Instagramu a jak jde vidět, nemohla se dočkat, až toto info zveřejní.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Hilary Duff (@hilaryduff)

Datum vysílání není potvrzeno, ale vzhledem k tomu, že se příběh odehrává v roce 2021 se dá předpokládat, že se již natáčí… Seriál prozatím přislíbil 10epizod a je pravděpodobné, že se jej dočkáme již v tomto roce.

Hilary si právě užívá své mateřské povinnosti. V dubnu 2021 totiž porodila krásnou dceru Mae Bair, kterou má s manželem (zpěvákem) Matthew Komou. Herečka je hrdou matkou 3 dětí.

Zdroje: instagram.com, hulu.com

Podobné články