Dělal programátora pro Microsoft, teď nestíhá tvořit webové stránky pro Čechy

Foto: Unsplash

Dělal programátora pro Microsoft, teď nestíhá tvořit webové stránky pro Čechy

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Programátor z Microsoftu vytváří Čechům webové stránky za 3 tisíce. “Zakázek je spousta. Práci děláme poctivě a s každým klientem se snažíme setkat. Někteří klienti si dokonce chtějí připlatit, abychom jim web dodali co nejdříve”.

Z programátora k řediteli firmy

Co přesně jste v Microsoftu dělal?

V Microsoftu jsem pracoval na aplikaci Teams. Která v pandemii zažila obrovský boom a mám spoustu historek z dob kdy opravdu vše jelo přes Teams a museli jsme obsloužit strašně moc uživatelů.

Teď ovšem děláte webové stránky pro Čechy

Ano. Tvorbou webových stránek jsem se zabýval už někdy na Střední škole. Mám tedy už více než 10 let zkušeností a rozhodnutí vytvořit vlastní firmu pro tuto činnost rozhodně nelituji.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Co Vás k tomu vedlo?

Osobně považuji český trh s tvorbou webových stránek za extrémně předražený a poměr cena/výkon je často pro zákazníky nevýhodný. Chceme tedy využít této příležitosti a nabídnout lidem možnost mít vlastní web za velmi nízkou cenu.

V porovnání s konkurencí máme většinou cenu o 70% menší. S tím, že kvalita webových stránek je pořád velmi dobrá. Stránky jsou responzivní a vypadají moderně.

Web za 3 000 Kč, je to pro Vás dlouhodobě udržitelné?

Není. Momentálně na každém takovém webu lehce proděláváme. Je velmi pravděpodobné, že v budoucnu budeme zvyšovat ceny. Lehce nám marži zlepší správa webů některých klientů. Právě díky správě webů se držíme v malém zisku.

Zakázek ale máme spoustu takže pravděpodobně budeme zvyšovat ceny.

Jak dlouho se u Vás na web čeká?

To se liší web od webu. Pro nějaké složitější weby potřebujeme logicky více času na jejich vytvoření. Jednoduché weby většinou zvládneme do 14 dní.

Někteří klienti si dokonce chtějí připlatit, když jim web dodáme dřív. Jednoduché weby dokážeme vytvořit během jednoho dne, problém je, že máme opravdu hodně zakázek, takže většinou musí klienti chvíli vydržet něž se na ně dostane. Pro většinu lidí ovšem 14 dní není velký problém.

Jak Vás zákazníci mohou kontaktovat?

Kontaktovat nás mohou například přes naše webové stránky Lehni.cz - Webové stránky levně nebo přes email info@lehni.cz

Zdroje: Unsplash

Podobné články