21 tajemství, jak být šťastným párem, který je skutečně zamilovaný a všichni mu závidí

Foto: Unsplash

21 tajemství, jak být šťastným párem, který je skutečně zamilovaný a všichni mu závidí

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Viděli jste někdy na veřejnosti roztomilý pár a přáli jste si mít to, co mají oni? Podívejte se na tato tajemství, jak se stát šťastným párem, který vám budou všichni závidět!

Šťastné páry jsou ztělesněním romantiky. Jsou jako králové a královny maturitních plesů. Nenávidíte je? Milujete je? Na tom nezáleží. Na konci dne mají stále na hlavě korunu a vy byste stále chtěli být jako oni. Ale co když můžete být se svým partnerem takovým párem?

Vlastně to není tak těžké.

Nejprve se musíte naučit, jak být ve vztahu šťastní. Skutečné štěstí se nedá předstírat. Pokud nedokážete být šťastní uvnitř, je nemožné, abyste nějakou šťastnou aurou potírali ostatní páry.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Jakmile víte, jak být skutečně šťastní, je na čase to ukázat světu.

Jak být šťastným párem, který vzbuzuje úctu a obdiv

Dat světu najevo, že jste šťastný pár, je něco podobného jako založit si vlastní firmu. Může se vám dařit skvěle, ale ostatní lidé možná potřebují přesvědčit víc než jen vaše slova.

Použijte tyto tipy pro šťastné páry a dejte světu najevo, jak šťastní a rozjásaní oba ve skutečnosti jste.

1. Vyzkoušejte si, jak se vám daří. Cvičte spolu

Společné cvičení je skvělé pro mnoho věcí. Oba budete žít déle a budete vypadat lépe,o hodně lépe. Pravidelné cvičení rozzáří vaši pleť endorfiny a je ideální pro vaše duševní zdraví.

Jestliže jste nemotivovaný jedinec, je skvělé mít partnera, který vám pomůže udržet se v tréninkové rutině. Vzpomeňte si na ty páry, které si v posilovně vzájemně pomáhají a povzbuzují se. Pomyslete na všechna ta roztomilá selfíčka v posilovně v zrcadle, která si můžete pořídit se svým partnerem a přitom vypadat zdravě a fit!

A upřímně, nikdo nemůže ignorovat atraktivní a zdravý pár!

2. Choďte na procházky

Procházet se po ulici a držet se přitom za ruce je nejlepší a nejjemnější způsob, jak se pochlubit svým šťastným vztahem. Stačí, když se budete těšit ze vzájemné společnosti, sdílet historky a smát se, a každý, kdo půjde kolem, uvidí, že z vašich tváří vyzařuje světlo.

Šťastný pár dokáže i tu nejobyčejnější činnost učinit tak výjimečnou. Když se budete procházet po městě ruku v ruce, rozhodně se za vámi budou otáčet hlavy.

3. Uvelebte se na veřejnosti

Držte se neustále za ruce a uvelebte se, kdekoli a kdykoli budete chtít. Nebojte se, že budete obtěžovat ostatní lidi kolem sebe, pokud nebudete působit rušivě.

Nemůžeme si pomoct, ale když vidíme šťastný pár na veřejnosti, jak si dívka opírá hlavu o rameno toho druhého a drží se za ruce, musíme na ně závistivě zírat. V tu chvíli se zdá, jako by byli jediní dva lidé na světě a všichni ostatní se prostě vytratili.

To, že je vám spolu dobře, když jste obklopeni ostatními, je skvělou známkou šťastného vztahu. Myslím, že je to opravdu krásné.

4. Neustále se navzájem chvalte a děkujte si

Pokud cítíte vděčnost za svého partnera, dejte mu to najevo. Pokud vašemu partnerovi sluší, když si v obchodě zkouší nové šaty, dejte mu to najevo. Každý rád dostává komplimenty, obzvlášť když jsou svědky. Uděláte partnerovi radost a zároveň ukážete lidem, jak moc pro vás znamená.

Kdo ví? Možná se ostatní páry, které se k sobě nechovají dobře, něco naučí, když uvidí, jak moc si jeden druhého s partnerem vážíte a respektujete.

5. Nehádejte se před ostatními

Ne každý pár může být neustále šťastný. Budou se vyskytovat neshody a dokonce i hádky, ale tyto problémy jsou jen mezi vámi dvěma, nedělejte z nich problémy všech ostatních.

Hádky s partnerem před ostatními neudělají z vašeho vztahu vášnivý a autentický vztah, pouze z vás udělají téma, o kterém si všichni budou za vašimi zády dělat legraci.

Také by to ukazovalo, že vy dva k sobě zjevně neprojevujete žádnou úctu, protože jste ochotni se před ostatními odhalovat a ztrapňovat.

6. Používejte interní vtipy

Neváhejte používat interní vtipy jeden na druhého, když jste s přáteli nebo rodinou. Je roztomilé, když si mezi velkou skupinou lidí uděláte chvilku pro sebe.

Řekněte něco, čemu rozumíte jen vy dva, pak se tomu zasmějte a nechte ostatní, ať se snaží přijít na to, co to znamená.

Ukazuje to, že vy dva máte svůj vlastní tajný jazyk, který s nikým jiným nesdílíte, a že si rozumíte víc, než by si kdokoli jiný mohl rozumět.

7. Mějte úžasný sex

Jo, sex je vždycky na prvním místě u šťastných párů. Určuje totiž, jak jste spolu kompatibilní. Pokud si s přáteli často vyprávíte historky o sexuálním životě toho druhého, proč nedat najevo, jak sexy a zábavný je ten váš?

Budete se cítit mnohem veseleji, když budete moci mluvit o svých vlastních skvělých zkušenostech, a možná dokonce pomůžete svým přátelům tím, že jim poradíte, jak zlepšit jejich špatné zkušenosti. A co je nejdůležitější, váš partner bude opravdu rád, když zjistí, jak ho u svých blízkých přátel chválíte.

8. Vřele se pozdravte

Když si na konci dne půjdete naproti, vřele se pozdravte a pořádně se obejměte. Totéž udělejte, když se po práci sejdete na večírku nebo v restauraci.

Stav vašeho vztahu se nejvíce projeví ve vašich málo otevřených interakcích. Ukažte svým kolegům a přátelům, že i po takové době jste stále nadšeni, když svého partnera zahlédnete v davu, a jeho oči se stále rozzáří, když vstoupíte do místnosti, jako by to byla láska na první pohled.

9. Jak se vám daří? Nemluvte o sobě špatně

Každý si rád postěžuje, když se mu nedaří; máme pak tendenci se cítit méně vy stres ovaní. A když s partnerem procházíte těžkým obdobím, je normální, že máte pocit, že se chcete s někým ventilovat.

Nezadržujte své pocity, protože jsou věci, o kterých byste měli s lidmi mluvit, ale neobracejte se na svého partnera, pokud vám nic špatného neudělal.

Šťastné páry o sobě nemluví špatně. Nebylo by vůči vašemu partnerovi fér, kdybyste chodili a vyprávěli lidem o jeho špatných návycích, když jste naštvaní. Ukazuje to jen, že nedůvěřujete ani nemáte úctu k někomu, koho byste měli milovat.

Šťastné páry se hádají spolu, ne mezi sebou.

10. Buďte spolu okouzlující

Šarm není jen vlastnost, která se používá k uhlazené konverzaci s opačným pohlavím. Šarm je něco, co vás činí sexy a obdivuhodnými.

Chovejte se jako dokonalí hostitelé nebo hosté, když jdete společně ven. Stůjte spolu v objetí a ohromujte všechny ostatní páry svým vtipem, šarmem a charismatem. Buďte přátelští a otevření, ne odsuzující a hrubí. Tyto věci k vám přitáhnou pozornost lidí.

Přemýšlejte o tom, jak se královské páry chovají na veřejnosti. Viděli jste někdy Williama a Kate chovat se k ostatním nepřátelsky?

11. Buďte k sobě upřímní

Pravda je pravidlem číslo jedna pro zdravý a šťastný vztah. Vždy. Buďte. Upřímní.

Nelžete svému partnerovi o tom, kam jdete nebo s kým jste. Nežádejte své přátele, aby lhali za vás. Neříkejte svým přátelům všechno a informujte svého partnera o svém životě.

Pokud váš přítel ví o vašem životě více než váš partner, děláte to špatně. A věřte nám, že i tento přítel to ví.

12. Pravidelně je kontrolujte

Pokud má vaše přítelkyně dámskou jízdu, napište jí, jestli se dobře baví. Neznamená to, že byste měli svou partnerku spamovat stovkami textových zpráv a telefonátů.

Jedna nebo dvě textovky stačí, protože i ona by měla mít možnost se bavit po svém.

Když je ale kontrolujete, když jsou s jinými, ukazuje to, že na ně neustále myslíte a záleží vám na nich.

13. Přátelte se s jejich přáteli

Každý chce mít partnera, který dokáže dobře vycházet se svými přáteli. Buďte proto k přátelům svého partnera vždy milí a uctiví.

Víte, že váš vztah je silný, když se můžete přidat ke skupině přátel svého partnera, aniž byste se cítili odstrčení. A ostatním to ukáže, že jste na sebe pyšní a nebojíte se jeden druhému ukázat se svými blízkými.

14. Jak se s partnerem chovat? Dávejte si navzájem prostor

Zabezpečený vztah není závislý vztah. Je působivé a obdivuhodné, že vy dva dokážete být svými vlastními osobami i mimo váš vztah.

Je inspirující vidět vztah tak silný a zdravý, že ti dva lidé nepotřebují být spolu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, nebo se dokonce vídat každý den, aby byli zamilovaní.

I když jsou spolu, stále je z nich cítit láska, protože se soustředí na to, aby na sobě pracovali každý zvlášť, a tím získávají sebedůvěru, aby mohli zářit společně.

15. Dopřejte si romantická gesta

Kupte si sem tam drobné dárky, abyste romantiku udrželi při životě. Dopřejte si veselá gesta a chovejte se k sobě s velkou láskou a úctou, ať už jste kdekoli.

Vždy nezapomeňte dát svému partnerovi přednost, ať už při poslouchání názorů při posezení s přáteli nebo při odsouvání židle pro ženy v okolí.

16. Příliš se jeden druhým nechlubte

Říkat "víš... můj přítel/přítelkyně je nejlepší přítel/přítelkyně na světě" je tak otřepané a rádoby. A když takovou větu lidé uslyší, budou si myslet, že jste prolhaný chlubil.

Šťastné páry o sobě nikdy netvrdí, že jsou šťastné. Nešťastné páry se touto větou snaží přesvědčit samy sebe, že jsou v dokonalém vztahu.

Vyvarujte se pochvalných slov o romantických schopnostech svého partnera před ostatními Nechte ostatní, ať se dívají a dělají si vlastní šťastné domněnky.

A dokud budete používat všechny tyto zde uvedené tipy, určitě budou v hloubi duše přesvědčeni, že jste oba dokonalou definicí šťastného páru.

17. Nesnažte se kopírovat jiné páry

Každý vztah je jiný. Ani za celý život nezažijeme dvakrát stejnou lásku. Nikdy se proto nesnažte nutit svůj vztah, aby byl přesně takový jako vztah někoho jiného. Nechte ho vzniknout přirozeně.

Váš partner nemusí říkat přesně to samé, co partner někoho jiného. Nemusíte se oblékat stejně jako partner někoho jiného, aby vás váš partner považoval za atraktivní.

Neexistují žádné pokyny, jak se stát dokonalým párem. Pro někoho můžete být dokonalým párem a pro někoho ne, a to je v pořádku. Lidé poznají, když je něco falešné, takže prostě buďte sami sebou a milujte se tak, jak je vám to nejpříjemnější.

18. Jaké jsou vaše představy? Buďte si oporou

Kdo by nechtěl mít v životě partnera, který by mu byl oporou? Kdo by se nerad škodolibě chlubil tím, jak mu partner vždycky ve všem kryje záda?

Mnoho lidí vám bude závidět, když jim řeknete, že vás partner podporuje ve vašich snech, cílech a životních rozhodnutích.

Málo lidí má partnery, kteří při nich stojí, i když hrozí, že by mohli selhat. Pamatujte, že vy dva byste měli být vždy na stejné lodi.

19. Řekněte "miluji tě" prostřednictvím činů

Činy mluví hlasitěji než slova. Dejte světu najevo, že je máte rádi, aniž byste opakovaně říkali, že je milujete.

Věnujte svému partnerovi plnou pozornost, když s vámi mluví nebo vás potřebuje. Pamatujte si *a případně si nastavte připomenutí* výročí a zvláštní příležitosti. Naslouchejte, aniž byste poučovali a radili. Pomáhejte jim v domácnosti. Buďte laskaví k jejich rodině.

Věřte mi, že tyto maličkosti přimějí lidi mluvit a budou vám váš vztah závidět, protože není snadné mít partnera, který projevuje lásku v každé maličkosti, kterou udělá.

20. Buďte si navzájem nejlepšími přáteli

Když vidíte, jak spolu pár komunikuje, poznáte, jestli jsou si navzájem nejlepšími přáteli, nebo největšími nepřáteli. A přece nechcete, aby si lidé mysleli, že se nemáte rádi nebo že se neznáte tak dobře jako ostatní.

Váš partner by měl být vaším nejlepším přítelem a vy byste měli mít pocit, že je vaším nejlepším přítelem. Měl by být jedním z prvních lidí, za kterými se utíkáte, když se vám nedaří. Začněte říkat "my" místo "já". Lidé se začnou rozplývat nad tím, jak je vaše pouto pevné a bezpečné.

21. Všichni se budou snažit, abyste se s partnerem sblížili. Nepředstírejte

Lidé poznají, když nejste upřímní. Možná si myslíte, že můžete oklamat své přátele a ostatní, že jste šťastný pár, i když tomu tak není, ale štěstí má svou tvář a nelze ho předstírat.

A i když se najdou lidé, kteří vám věří, jaký to má smysl, když uvnitř nejste šťastní? Stálo by za to přijímat chválu na večírku a pak spolu sedět v srdceryvném tichu při cestě autem domů?

Není těžké stát se párem, kterému lidé rádi závidí. Stačí být věrný svému partnerovi i sám sobě a ostatní pocítí pozitivní energii, kterou vy dva vyzařujete, když jste spolu. Jakmile si osvojíte tyto tipy, jak být šťastným párem, budete oba neustále zářit!

Zdroje: lovepanky.com, Unsplash

Podobné články