17 věcí, které kluci dělají vždy, když jsou zamilovaní (a vy si jich pravděpodobně nevšimnete)

Foto: Unsplash

17 věcí, které kluci dělají vždy, když jsou zamilovaní (a vy si jich pravděpodobně nevšimnete)

Jak se chová zamilovaný muž? To je otázka, která vrtá hlavou nám všem.

Dlouho jsem slýchávala, že muži bývají mnohem vášnivější a bláznivější, když se zamilují, a podle toho, co jsem viděla, je to docela pravda.

Ačkoli je těžké poznat, jestli muž právě začal chytat city, pro ženy je poměrně zřejmé, jak se muži chovají, když jsou zamilovaní. Když to pozorujete z dálky, je snadné poznat, kdy je chlap do své dívky opravdu zamilovaný.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

I tak může být jednou za čas těžké si skutečně uvědomit, jaké skvělé známky zamilovanosti do vás má.

Takže jak se muž chová, když je zamilovaný?"

Já vím - i mně se to už stalo. Tehdy je třeba dávat si pozor na to, jak se muži chovají, když jsou zamilovaní.

1. Jak se chová zamilovaný muž? Začínají být romantičtí.

Když se muži zamilují do ženy, být Romeem se najednou stává velkou věcí. Začnou být posedlí tím, že jí dávají dárky, berou ji na hezká místa a prostě se snaží vykouzlit jí úsměv na tváři.

Pokud si tedy všimnete, že zesiluje výlety do dobrých restaurací, dává vám květiny nebo dělá podobné věci, pravděpodobně je zamilovaný.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

2. Začnou se chlubit dívkou, do které se zamilovali.

Chlap, který k dívce nic necítí, se nebude snažit ji představit svým přátelům nebo rodině. Když je však muž zamilovaný, stane se součástí jeho života a společenského dění.

Ergo, dobrým znamením, že je do vás zamilovaný, je, když vás začne představovat své rodině, přátelům a vodit vás na svá oblíbená místa.

3. Začnou se ohánět svou schopností zajistit.

Všiml jsem si, že spousta kluků se opravdu zaměřuje na to, aby ukázali, co pro dívku mohou udělat, obvykle v podobě peněz a dárků. Může se to ale také dít tak, že nabídnou, že budou soucitným uchem, nebo tím, že se bude snažit vystupovat jako hrdina nebo ochránce.

Ať tak či onak, kluci obvykle začnou ukazovat, jak dobří pro dívku dokážou být.

4. Chtějí ji uzamknout.

Pokud chcete, aby se muž zavázal k nějaké nálepce, není to tak těžké, pokud už je do vás zamilovaný.

Vlastně se pravděpodobně začne dožadovat toho, aby vás nazýval svou přítelkyní a začlenil vás do svých budoucích plánů. Někteří budou také poměrně rychle souhlasit se svatbou nebo se zasnoubí.

5. Budou si povídat jako o život.

Muž je zamilovaný, když se jeho dívka stane jeho důvěrnicí. Pokud neustále tlachá o všem možném, od oběda s kolegy až po hádku svého otce s prodavačkou v obchodě, je velmi vysoká šance, že je do vás hluboce zamilovaný.

6. Začínají se velmi zajímat o vaše názory.

Chlapce, který k dívce nic moc necítí, nebude příliš zajímat, jestli s něčím nesouhlasí. Na druhou stranu kluk, který je bezhlavě zamilovaný, má tendenci se velmi zajímat o všechno, co si dívka myslí, včetně jejího vkusu na jídlo, boty, a dokonce i politiku.

7. Snaží se ze všech sil, aby vám neublížili.

Tohle zřejmě spousta lidí nechápe. Kluci, kteří říkají, že jsou zamilovaní, nejsou zamilovaní, pokud dívku nenuceně urážejí, nerespektují ji, dělají věci, o které ho požádala, aby je nedělal, nebo jinak prostě posouvají hranice. To není láska.

Když jsou kluci opravdu zamilovaní, nesnesou pomyšlení, že by ženě ublížili, a proto nebudou dělat věci, o kterých vědí, že dívku, kterou chtějí, rozruší.

8. Změknou.

Viděl jsem, jak se někteří z nejstrašnějších mužů, které jsem kdy poznal, proměnili v obrovské louže kaše, když je dívka, kterou milují, oslovila mazlivým jménem. To není pro nikoho novinka, není to ani televizní tropa.

Jediné, čeho jsem si všiml a co by mohlo být novinkou, je, že chlapi, kteří jsou do svých holek opravdu šťastně zamilovaní, často v přítomnosti žen obecně vyměknou. Mají tendenci více schvalovat ženská práva, častěji se k ostatním dívkám chovají hezky a jsou prostě obecně šťastnější. (To je ale jen můj vlastní postřeh.)

9. Říkají L-bombu.

Ačkoli někteří kluci mohou toto slovo používat k manipulaci, spousta kluků to myslí opravdu vážně, když říkají, že dívku milují. (Nebo ho alespoň používají, když si myslí, že jsou zamilovaní.)

10. Jaké je jejich chování? Dávají "ten pohled"

Znáte ten pohled plný zbožňování, který dáváte, když si někoho opravdu vážíte? Přesně tak se chovají kluci, když jsou zamilovaní: věnují vám pohled a vy to prostě víte.

11. Jak se chováte? Dají ti přednost před jinými možnostmi.

To proto, že v jejich očích máš přednost.

Proto si kluk raději vybere trávit čas s tebou, než hrát videohry s kluky. Nebo si kluk vybere, že vás vezme někam ven, místo aby šel sám do klubu.

12. Jaké jsou vaše plány? Budou se věnovat masivnímu PDA.

Pokud se do vás kluk zamiluje, bude s vámi chtít být téměř vždy v kontaktu. Řeč těla je velmi důležitá. Ať už vás obejme nebo vám podá ruku, nějaká jeho část se vás musí dotýkat.

Chlapi jsou většinou fyzické bytosti a nejen to, všichni lidé mají vrozenou touhu po fyzickém doteku. Uklidňuje nás to.

13. Vždycky se snažíme, aby nás dotek uklidnil. Začnou se o vás starat.

To je dáno jejich ochranitelskou povahou. Chtějí se ujistit, že jste šťastní, a udělají vše pro to, aby se tak stalo. Postarají se o to, abyste se v jejich blízkosti cítili dobře, postarají se o to, abyste byli spokojeni.

Ať už vám přinesou jídlo, když máte hlad, nebo vám dají svůj kabát, když je vám zima, budou [věnovat] pozornost vašim potřebám. Bude to skoro jako vaše dítě, protože to je to, co chce.

14. Vždycky se budeš cítit jako jeho dítě. Seznámí vás s přáteli a rodinou.

Jestliže se klukovi vážně líbíte, přivede vás do svého kruhu. To znamená, že se seznámíte s jeho přáteli a rodinou. Budeš s nimi trávit čas, bude tě mezi ně často vodit.

Chce, aby oni (i ty) věděli, že jsi pro něj důležitá.

15. Chlapec se bude snažit, aby se s tebou seznámil. Bude se o vás chtít dozvědět více.

Jestliže se do vás zamiluje, bude se o vás chtít dozvědět více. Od vašeho prvního slova až po to, co si myslíte o globálním oteplování. Bude trávit spoustu času posloucháním vašich příběhů.

Chlapi o vás budou chtít vědět všechno. chtějí vědět, proč se cítíte určitým způsobem a odkud tento pocit pochází. To všechno z vás totiž dělá člověka, do kterého se zamilují.

16. Jaké jsou vaše pocity? Nenechají vás na holičkách.

Když jsou kluci zamilovaní nebo se zamilovávají, nedají vám ani na vteřinu možnost pochybovat o svých úmyslech.

Takže když jim zavoláte, zvednou to, a když jim napíšete, odpoví vám. Nebudou vás ignorovat.

17. Jaké jsou vaše plány? Budou se smát.

Když se kluci hluboce zamilují, může jim to být nepříjemné, nervózní, nebo dokonce vyděšené. Může to být vidět na tom, že se vrtí, nenavazují oční kontakt nebo... se smějí. Přesně tak, znervózňujete je, a když jsme nervózní, náš mozek řekne "směj se" a my se smějeme.

Však mohou být ve skutečnosti naprosto v pohodě s tím, co k vám cítí, takže se mohou smát častěji, protože jsou přesvědčeni o tom, kdo jsou a kdo jste vy.

Pokud se do vás muž zamiluje, je to kvůli vaší vášni a vašemu životnímu cíli. Obdivuje to a možná ho dokonce inspirujete. Právě tato krása je to, co způsobuje, že se muž hluboce zamiluje, a co ho přiměje k tomu, aby kolem vás dělal tato znamení.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: