13 příznaků, že vaši přátelé ničí váš vztah

Foto: Unsplash

13 příznaků, že vaši přátelé ničí váš vztah

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Vaši přátelé se mohou zdát milí a důvěryhodní, ale neničí vaši přátelé váš vztah? Pomocí těchto vlastností zjistíte, zda vaší lásce neprospívají.

Přátelé mohou být tou nejlepší věcí na světě.

Ale někdy mohou být i tou nejhorší.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Stává se vám, že neustále skáčete z jednoho vztahu do druhého?

Myslíte si, že je s vámi něco v nepořádku?

Někdy to nemusí být vámi.

Mohou to být vaši nejlepší přátelé, kteří vám nevědomky a bez vašeho vědomí kazí vaše vztahy.

Ničí vám vaši přátelé vztahy?

Kdysi dávno jsem na jedné párty bratrstva viděl skvělou holku z jiné vysoké školy.

Přišla mi nesmírně roztomilá a moc jsem ji chtěl poznat blíž.

Celý večer jsme si vyměňovali pohledy, ale musela odejít dřív, než jsem se stačil rozhýbat.

Druhý den jsem od ní dostal vzkaz. Doručil mi ho jeden z našich společných přátel. Ve vzkazu se zmiňovala, že se jí moc líbím a že by se se mnou někdy ráda sešla.

Ukázal jsem vzkaz svému nejlepšímu kamarádovi a ten ho okamžitě setřel.

"Je to děvka, vole, chce se jenom vyspat. A stejně nevypadá dobře... Zapomeň na ni, prostě za to nestojí..." řekl, když lístek roztrhal na kousky.

Neobtěžoval jsem se na lístek reagovat a na všechno jsem zapomněl.

O rok později jsem ji znovu uviděl v náručí jiného kamaráda. Vypadala tak úchvatně, že jsem měl problém udržet čelist na uzdě. Kamarádka mi ji představila a později jsem se dozvěděl, že to byl její první kluk.

Očividně to byla stydlivá holka, která se nikdy nestýkala s klukama a měla zájem jen o vážný vztah.

Měl jsem chuť se kopnout do hlavy za to, že jsem byl takový blbec a odpálkoval ji poté, co si dodala odvahu a napsala mi dopis.

Ale zároveň jsem si uvědomil, jak snadno vás kamarádi mohou zmanipulovat, abyste odešli od dokonalého vztahu.

13 znaků, že vám přátelé ničí vztah

Může to být žárlivost, zloba nebo zastřená snaha být lepší než vy, ale někdy se i z těch nejlepších přátel mohou vyklubat opravdoví podrazáci, alespoň pokud jde o lásku.

Pokud se vám neustále rozpadají zdánlivě dokonalé vztahy, možná byste se měli sami sebe zeptat, zda vaši přátelé nehráli větší roli, než jste si původně představovali.

Tady je 13 okolností, kdy se vaši nejlepší přátelé mohou ukázat jako vaše nejhorší vztahová noční můra.

#1 Vaši přátelé si myslí, že vaše rande není dost dobré. Už se vám to někdy stalo? Chodíte s někým, kdo se vám opravdu líbí, ale vaši přátelé si myslí, že vaše rande je protivné nebo ošklivé? V takových chvílích můžete sami začít přemýšlet, jestli jste si nevybrali špatně. A jakmile začnete přemýšlet, snadno se stane, že i z dokonalého partnera uděláte v duchu ošklivou babu.

#2 Přátelé, kteří neustále chtějí vaši pozornost. Neustále se vám přátelé pletou do cesty, když trávíte čas se svým novým milencem? Vašim přátelům může připadat, že brána nabourává vaše romantické rande, jako legrace. Ve skutečnosti to však může vaši novou známost naštvat.

Pokud vaši přátelé neustále fňukají nad tím, kolik času trávíte se svou novou láskou, jsou jen znudění a otrávení, že máte něco lepšího na práci. Skuteční přátelé vám dávají na výběr. Špatní přátelé se starají jen o svou vlastní zábavu.

#3 Mluvení o minulých vztazích. Minulé vztahy jsou vždy citlivé. Když se s partnerem bavíte s přáteli, mluví vaši přátelé neustále o vašich bývalých nebo o tom, jak jste se kdysi chovali v blízkosti bývalého, jen abyste se pobavili?

#4 Kamarádi, kteří chtějí, abyste je podváděli. Váš přítel možná miluje sex na jednu noc, ale opravdu by se vás neměl snažit přesvědčit, abyste dělali totéž, když jste ve vztahu. Je snadné nechat se zmanipulovat přáteli, kterým důvěřujete, ale někdy je třeba si od takových přátel, kteří nechtějí, aby se váš romantický vztah vyvinul v něco lepšího, udělat odstup.

#5 Přátelé, kteří vás nutí ignorovat svého milence. Když jste venku se svým milencem a přáteli, snaží se vás vaši přátelé neustále zaměstnávat nebo se vás oba snaží rozdělit do oddělených konverzací?

Přátelé, kteří vás nutí ignorovat svého milence tím, že se vás neustále snaží zaměstnat jinou konverzací nebo vás odvádějí do jiné části místnosti, nejsou pro váš začínající vztah nikdy dobří.

#6 Přátelé, kteří flirtují s vaším milencem. Jsou špatní přátelé a pak jsou ještě horší. Přátelé, kteří flirtují s vaším novým partnerem za vašimi zády, jsou tím nejhorším druhem. Pokud se vás kamarádka snaží shazovat nebo vašemu milenci volá a mluví s ním celé hodiny, když nejste nablízku, je velká pravděpodobnost, že hledá způsob, jak vás oba rozdělit a vstoupit do vztahu.

#7 Nerespektují vašeho partnera. Máte pocit, že vaši přátelé vašeho nového milence ignorují nebo se k němu chovají neuctivě, když spolu trávíte čas? Pokud to tak cítíte, je pravděpodobné, že je to pravda. Když vaši přátelé nerespektují vašeho partnera, vrhá to špatné světlo na vás jako na milence.

#8 Vaši přátelé o vás mluví špatně. Chovají se k vám vaši přátelé neuctivě, když jste se svým partnerem? Vaši přátelé by vám měli pomáhat zapůsobit na vaše rande a získat si milence, ne vám dělat špatný dojem. Pokud vás přátelé před vaším milencem shazují, pravděpodobně žárlí nebo jsou naštvaní.

#9 Vždycky ukazují tu nejhorší stránku. Dávají vám přátelé špatné rady nebo vám říkají, abyste se s partnerem rozešli kvůli sebemenšímu důvodu? Pokud vás vaši přátelé nutí vidět na partnerovi vždy to nejhorší, možná to nakonec nejsou tak dobří přátelé. Pokud mají dobré důvody, možná se vám jen snaží pomoci. Ale téměř vždy platí, že přátelé, jejichž jediná rada začíná slovy "rozejdi se...", nemají za lubem nic dobrého.

#10 Vaši přátelé znají vaše milostná tajemství. Pokud jste dobrými přáteli už nějakou dobu, vaši přátelé by určitě znali vaše špinavá tajemství. Možná dokonce vědí o té kočce, která s vámi před pár dny flirtovala.

Tahají vás kamarádi za nos nebo vám vyhrožují, že před vaším novým milencem odhalí všechna vaše špinavá tajemství, když si všichni společně vyjdete? I když jde jen o žert a vašemu novému milenci nic nahlas neřeknou, podobné rozhovory ve vašem novém milenci vždy vzbudí pochybnosti a mohou váš nový vztah dokonce napnout k nepoznání.

#11 Kamarádi, kteří s vámi flirtují. S tím se budete muset vypořádat okamžitě. Líbíte se někomu z vašich přátel opačného pohlaví nebo se s vámi snaží flirtovat před vaším novým partnerem? Nezáleží na tom, jestli vás váš koketní kamarád balí na facebooku nebo na ulici, stejně se kvůli tomu bude váš nový milenec cítit trapně a nejistě.

#12 Přátelé opačného pohlaví. Máte nejlepšího přítele opačného pohlaví? Pokud ano, už teď začínáte nejistou nohou. Málokterý člověk se cítí dobře, když chodí s někým, kdo má nejlepšího přítele opačného pohlaví. A pokud je váš nejlepší přítel nedůtklivý, bude pro vás těžší přesvědčit svého nového milence, že vy a váš nejlepší přítel jste jen dobří přátelé.

#13 Přátelé, kteří toho vědí příliš mnoho. Znají vaši přátelé každé malé tajemství o vašem partnerovi? Možná se vám líbí ty diskuse, které vedete se svými přáteli o partnerech, aférkách a velikosti penisu nebo prsou. Pokud se o tom ale dozví váš partner, může ho to spíše naštvat.

Většinou se vašemu partnerovi nemusí líbit, když se s přáteli dělíte o intimní detaily vašeho vztahu. Abyste se ujistili, že vaši přátelé neovlivňují váš vztah, vyhněte se tomu, abyste s přáteli mluvili o složitých detailech, zejména pokud jde o vašeho partnera a jeho trapné oblasti.

Občas by vaši přátelé mohli váš vztah roztržitě zničit. Téměř vždy však přátelé ničí vztahy jen tak pro zábavu. Pokud tedy nechcete přijít o milence a nenávidět své přátele, mějte na paměti těchto 13 znaků ničících vztah!

Zdroje: lovepanky.com, Unsplash

Podobné články