16 nenápadných příznaků rozvodu - od ženy, která je všechny přehlédla během manželství

Foto: Unsplash

16 nenápadných příznaků rozvodu - od ženy, která je všechny přehlédla během manželství

Nejsem džin s křišťálovou koulí, ale když se ohlédnu zpět na své manželství, zjistím, že existovaly příznaky rozvodu a červené vlajky, že se náš vztah rozpadá, které jsem přehlédl, když jsem byl v jeho rozpuku.

Věru, nikdo nedokáže předpovědět každý rozvod, i když některé situace jsou zřejmější než jiné.

Tady je několik prvních příznaků krachujícího manželství, které jsem přehlédl, než jsem se rozvedl.

Pokud si některého z nich všimnete ve svém vztahu, možná k němu také směřujete.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

1. Chodíte spát v oddělenou dobu.

OK, takže pokud to s partnerem děláte vždycky, pak to není nic hrozného. Někteří lidé mají prostě jiný spánkový režim. Ale pokud jste s partnerem vždycky chodili večer do důchodu společně a najednou tomu tak není (a není to proto, že by se partnerovi změnil pracovní rozvrh), mohou být na obzoru problémy.

RELEVANTNÍ:

Pokud slyšíte: "Jsem unavený, miláčku," nebo jste to vy, kdo říká tato tři zlá slova ve snaze odmítnout sex, mohou být potíže na obzoru.

3. Váš partner si vybere nového koníčka, který mu zabírá veškerý čas.

Pokud si váš milovaný člověk pořídí nový koníček, který ho zcela pohltí a kterému se věnujete jen zřídka, může to znamenat špatné odbočení ve vztahu.

4. Začnete žádat o svolení ke každé maličkosti.

Toto je jeden ze skrytých příznaků rozvodu: dříve jste neměli pocit, že musíte, ale nyní máte pocit, že musíte žádat svého partnera o svolení k různým věcem, ať už jsou velké nebo malé. Může to být tím, že se vás snaží ovládat, nebo to může být problém, který si vytváříte sami. Ať tak či onak, je to špatné znamení.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

5. Váš partner tráví více času na sociálních sítích.

Pokud vás tyto návyky na sociálních sítích začnou ovládat, buďte velmi opatrní a sledujte, co se děje ve světě sociálních sítí vašeho partnera. Nemusí vás podvádět, ale může do extrému vyhledávat sociální interakce mimo vás. Nebo se cítí osaměle.

6. Pořizujete příliš mnoho selfie.

Když ženy směřují k rozchodu, jsou v rozvodovém procesu nebo se cítí partnerem zanedbávané, počet selfie stoupá. Selfie, kterou sdílíte s ostatními, je sdílením části vašeho já a je to způsob, jak se spojit s ostatními lidmi sdílením své tváře, i když ne intimním způsobem, jak by to fungovalo ve vztahu.

Selfie vám může dodat pocit síly a atraktivity. Příliš mnoho selfie může naznačovat, že se ve vztahu necítíte tak atraktivní a potvrzení; proto byste chtěli, aby vás ostatní ocenili. Hledat uznání spíše směrem ven než dovnitř je velkým znamením rozvodu.

7. Jeden z vás se vydává na duchovní cestu - sám.

Jestliže se jeden z partnerů začne hluboce nořit do náboženství nebo duchovní cesty, na které druhý partner "nejede", je to jasným znamením, že se dva lidé vydávají na velmi velké a s největší pravděpodobností trvalé cesty.

8. Máte potíže v práci.

Pokud má jeden z partnerů potíže v práci, může se v jeho hlavě odehrávat něco víc, co nezahrnuje práci, ale naopak manželskou nespokojenost.

9. Víte, že se vám nedaří v práci, ale že se vám nedaří v manželství. Váš manžel/ka pracuje mnohem více.

Pokud je váš manžel/ka MIA a neustále pracuje, je možné, že skutečně pracuje. Ať tak či onak, je to známka manželských potíží. Buď se manžel či manželka noří do práce, aby se vyhnuli domácímu životu, nebo nepracují tolik, kolik tvrdí.

10. Zkuste se podívat na to, co se děje v práci. Váš manželský partner najednou změní svůj vzhled.

Provádí váš manželský partner nějakou změnu vizáže nebo spěchá s hubnutím, ale nechce s vámi cvičit nebo se nechce oblékat či vám předvádět svůj nový vzhled? Ten nový vzhled může být pro vašeho partnera... nebo pro někoho jiného.

11. Jak se vám líbí váš nový vzhled? Váš partner mluví o nových věcech.

Je konverzace vašeho partnera najednou jiná? Povídá si o nových, pro vás neznámých tématech? Možná se v životě vašeho partnera objevují lidé, o kterých nemáte ani tušení.

12. Jaké jsou vaše obavy? Máte rodinné drama.

Pokud vaše rodina nebo rodina vašeho partnera či partnerky nesnáší druhého partnera, je to obrovská červená vlajka. Na začátku se může zdát, že to vaše manželství nijak neovlivní, ale řeknu vám: láska rodinné drama nepřekoná.

13. Jaké je vaše manželství? Jste fyzicky přítomni, ale citově nepřítomni.

Jestliže jste vy nebo váš manžel/manželka vzájemně přítomni, ale jste nepřítomni - jako že se navzájem neposloucháte, jak mluvíte, sedíte vedle sebe, ale příliš se věnujete technice nebo telefonu, nechováte se k sobě láskyplně, ale jste spolu v jedné místnosti, je to jedno z velkých tlustých znamení selhávajícího manželství.

14. Váš manželský partner má nového přítele, kterému se svěřuje.

Váš manželský partner má nového přítele, kterému se často svěřuje, že? Upozornění: "Když se vám někdo svěřuje, je to pro vás velmi důležité. Upozornění: "Pokud se vám někdo svěřuje, je to pro vás velmi důležité. Varování.

15. Co se děje? Netrávíte spolu kvalitní čas.

Dříve jste spolu trávili kvalitní čas a nyní je vše oddělené? Rozvod je na spadnutí, pokud se spolu nezačnete opět bavit - a ne jenom bavit odděleně jeden od druhého.

16. Jaké jsou vaše společné zážitky? Máte strach být zranitelní.

Jestliže se jeden z vás bojí sdílet buď věci, které se dějí, nebo své pocity, je to velké znamení, že v ráji jsou problémy. Šťastné páry možná nerady sdílejí určité věci se svými partnery, ale přesto je sdílejí - a tyto znepokojivé pocity nejsou tak naléhavé nebo obrovské!

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: