Jakou cenu má majetek každého ze členů rodiny Kardashian - Jenner?

Foto: Unsplash

Jakou cenu má majetek každého ze členů rodiny Kardashian - Jenner?

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Není žádným tajemstvím, že rodina Kardashian – Jenner se přímo topí v penězích, ale o jaké částce to přesně mluvíme?

Ačkoli to jistě vědí jen jejich vlastní účetní, různé sdělovací prostředky a webové stránky odhadly čistou hodnotu každého člena slavného klanu, stejně jako několika manželů a milenců sester. Tady je peněžní hodnota majetku členů rodiny.

Kim Kardashian

Od dubna 2021 se podle Forbes odhaduje Kimin majetek na 1 miliardu dolarů. Většina jejího bohatství pochází z její společnosti KKW Beauty a oděvní značky SKIMS, spolu s příjmem z realitní TV show a menšími investicemi.

V roce 2020 se Kim vydala ve stopách své sestry Kylie a prodala 20 procent akcií ve své linii KKW Beauty společnosti Coty za 200 milionů dolarů. 72% podíl Kim ve své kosmetické značce má odhadovanou hodnotu 500 milionů $. Její většinový podíl v SKIMS se odhaduje na 225 milionů $.

Kanye West

Podle finančních dokumentů získaných od New York Post může mít Kanye West díky svému módnímu impériu hodnotu více než 6,6 miliardy dolarů. Analýza společnosti UBS Bank odhaduje, že jeho značka Yeezy má hodnotu 3,7 miliardy dolarů a že její nadcházející spolupráce se společností Gap má hodnotu téměř 1 miliardy dolarů. Také má 122 milionů dolarů v hotovosti a akciích a více než 1,7 miliardy dolarů v dalším majetku, včetně řady SKIMS Kim Kardashian.

Čisté jmění Westa rychle rostlo, protože Forbes odhadoval, že má hodnotu 1,26 miliardy dolarů, na základě odhadu provedeného v dubnu 2020 (v době, kdy West tvrdil, že ve skutečnosti měl hodnotu 3,3 miliardy dolarů). Většina bohatství rapperů a návrhářů je svázána s jeho značkou oblečení Yeezy, kterou stoprocentně vlastní. Společnost uzavřela partnerství se společností Adidas, která vyrábí a prodává produkty Yeezy.

Kylie Jenner

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kylie ???? (@kyliejenner)

Poté, co byla v roce 2019 jmenována „nejmladším samostatně vydělávajícím miliardářem všech dob“, čisté jmění Kylie Jenner podle odhadů Forbes z října 2020 pokleslo na 700 milionů $.

Jenner dříve vlastnila 100 procent své společnosti Kylie Cosmetics, ale v lednu 2019 prodala 51 procent většinového podílu společnosti Coty Inc. (která také vlastní značky jako CoverGirl, Sally Hansen a Clairol) za 600 milionů dolarů. Podle poslední zprávy společnosti Per Forbes má její podíl ve společnosti odhadovanou hodnotu 300 milionů $. Zbývajících 400 milionů dolarů jejího odhadovaného majetku pochází z „hotovosti, automobilů, nemovitostí a dalších investic“.

V květnu 2020 se objevila zpráva, že Kylie a její matka Kris Jenner mohly v průběhu let nafouknout výdělky Kylie Cosmetic. V té době vlastnila Jenner po lukrativní dohodě se společností Coty Inc. necelých 900 milionů dolarů, později v průběhu roku toto číslo pokleslo na 700 milionů dolarů. Jenner popsala tuto zprávu „nepřesnou“ a „neprokázanou“.

Kris Jenner

Forbes odhaduje od října 2020, že čistá hodnota majetku Kris je 190 milionů $, a to díky její roli jako výkonné producentky TV show Keeping Up with the Kardashians a její roli rodinné „momagerky“, která při vyjednávání jejich obchodů snížila výdělky svých dětí. Časopis uvádí, že shrnuje zhruba 100 000 $ za epizodu ikonické televizní reality show a podle záznamů zveřejněných. Předtím než Kylie Jenner prodala svou kosmetickou značku společnosti Coty, vlastnila Kris také některé podíly v řadě Kylie Cosmetics. Jen v roce 2016 vydělala Kris podle Forbesu 11,5 milionu dolarů. V roce 2018 ji Forbes zařadila na 84. nejlépe placenou celebritu, ale v roce 2019 se na seznam nedostala.

Khloé Kardashian

Khloé vlastní majetek v hodnotě přibližně 40 milionů dolarů. Je to díky její roli v rodině pořadu Keeping Up with the Kardashians, a také díky penězům, které získala po rozvodu s jejím bývalým manželem. Navíc se podílí na projektech, jako je její řada amerických džínů, je výkonnou producentkou krimi seriálu podle skutečných událostí s názvem Twisted Sisters a propaguje produkty prostřednictvím dohod o schválení. Amazon dokonce sponzorovala její dceru True, když ji čekala. Forbes odhaduje, že jen v roce 2016 vydělala 15 milionů dolarů.

Kendall Jenner

V červenci 2018 společnost Money uvedla, že čisté jmění Kendall je kolem 18 milionů dolarů, ale Celebrity Net Worth jej nyní počítá kolem 45 milionů dolarů. Kendall může poděkovat za své příjmy její roli v show Keeping Up with the Kardashians, její práci supermodelky. S tou se pojí její další práce a to mluvčí několika významných značek. V roce 2018 byla druhým rokem nejlépe placenou modelkou na světě, uvedl Forbes.

Travis Scott

Travis Scott, bývalý partner Kylie a otec jejich dcery Stormi Webster, vlastní čisté mění 39,5 milionu dolarů, odhaduje Forbes od června 2020. Jeho jmění pochází z jeho hudební kariéry, alba a turné. Jeho nedávné turné Astroworld vydělalo podle časopisu v roce 2019 53,5 milionu dolarů. Téhož roku byl zařazen na 39. místo v seznamu nejlépe placených osobností Forbes.

Kourtney Kardashian

. Čisté jmění Kourtney je odhadováno na 35 milionů dolarů. Převážná část jejího majetku pochází z jejího platu v reality show, ale také z jejích dohod o schválení. Také spustila vlastní webovou stránku značky Poosh zaměřenou na životní styl a elektronický obchod, což také pravděpodobně zvyšuje její příjem.

Zdroje: instagram.com, Unsplash

Podobné články