Jakým dárkem zaručeně potěšíte při oslavě MDŽ?

Foto: Pixabay

Jakým dárkem zaručeně potěšíte při oslavě MDŽ?

Tento den je přímo jako stvořený pro demonstrace. Některé feministky nebo asociace se ozývají pořád dokola a dokola. Jak ženu potěšit v moderní době, místo klasického socialistického karafiátku a obložených chlebíčků, aby byla vážně šťastná a hrdá?

Nakupujte s rozmyslem

Určitě je rozdíl mezi dárkem pro maminku a maličkostí pro babičku. I když zvolíte jednoduchou kytičku ve formě fialky nebo macešky, doplňte je ještě nějakou pochutinou. Radost udělá čokoláda, jahody ale i kvalitní víno, o němž se říká, že je nejkrásnější květinou.

Květiny jako důkaz romantiky?

Ne, už dávno se nedávají kytice jenom z lásky. V tento den je důležité, že si vzpomenete na ženu svého života, a to od maminky po babičku i kamarádku nebo přítelkyni. Všichni mají v paměti malé karafiáty, ale moderní doba si žádá moderní počin. Stavte se pro nějakou originální kytici. Na výběr máte klasiku s přáníčkem, květinu z bankovek nebo puget doplněný klobásami. Tak kterou jí dáte?

Večeře je na stole

Vydejte se na zážitek do restaurace. Nemusí být přece noblesní. I klasická česká kuchyně v koutku staré hospůdky může být překvapivým gastro zážitkem. Stačí jenom požádat obsluhu o rezervaci, dobré jídlo a víno, na stůl skleněnou vázu s růží a pěkný romantický večer je na dosah. Den můžete zakončit jak jinak než procházkou.

Šperk nebo bižuterie

Každou ženu zaujmou krásné šperky. Nemusí být drahé, ale vyhněte se raději i těm laciným. Volte zlatou střední cestu. K dostání jsou i takové, které podporují ženskost, energii a sebevědomí. Ať už sáhnete po chirurgické oceli, perle nebo zlatém řetízku, zaručeně potěšíte každou ženu a MDŽ rázem nabere jiný směr.

I maličkost potěší

Jak je známo, ženy prostě milují dárečky. I když zrovna nemáte na jachtu nebo luxusní vilu, své milované vykouzlíte úsměv na rtech i obyčejným hrníčkem na kávu nebo čaj samozřejmě s nápisem, kterým vyznáte lásku. Spisovatelky ocení deník nebo zápisník, kuchařky legrační zástěru na vaření, babičce se hodí samolepky na dózy. Opravdu je z čeho vybírat, stačí znát ženu, kterou chcete obdarovat.

Zážitek je víc, než peníze

Starší generace má v oblibě dávat peníze bokem do obálky. Takto vyřeší dárek k narozeninám i Vánocům. Ale co MDŽ? Ženy žijící stylem tady a teď, aktivně se bijící za každý šťastný den, budou nadšené z opravdového zážitku. Ať už vezmete svou milovanou na skok padákem nebo jí věnujete poukaz do lázní, radost v očích bude mít ještě dlouho poté.

Nezapomeňte na to nejdůležitější. Víc než dárek, potěší i láskyplné objetí a políbení.

Obrázek: Pixabay

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář