Kendall Jenner je nejlépe placená modelka na světě. Kdo je těsně za ní?

Foto: Unsplash

Kendall Jenner je nejlépe placená modelka na světě. Kdo je těsně za ní?

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Je to dlouhá doba, kdy byla Kendall jednou z malých sester v Keeping Up With The Kardashians, zastíněna trojkou Kim, Khloe a Kourtney. Starší z „Jennerových dívek“ se odtrhla od smečky, aby si vytvořila vlastní život a kariéru jako modelka vysoké módy, překonala nyní důchodkyni Gisele Bundchen, mimořádnou supermodelku a manželku Toma Bradyho, jako nejlépe placenou super modelku v průmyslu.

Kendall Jenner: hodnota 45 mil.$

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

25 let stará modelka začala s modelingem ve věku 14 let, a to koncertem pro Rocker Baes. O dva roky později byla na obálce Teen Vogue a vystupovala na pódiu pro Donna Karan, Vera Wang a Victoria's Secret. Obsadila mnoho dalších obálek časopisů a reprezentuje značky Chanel, Fendi, Balmain, La Perla a Marc Jacobs, plus má lukrativní smlouvy s Givenchy, Karlem Lagerfeldem, Estee Lauder, Pepsi a Calvinem Kleinem.

Gigi Hadid: hodnota 29 mil.$

Kendallina BFF se, co se platu týče, taky nemá špatně. Momentálně má, ale ke Kednall poměrně daleko. Ve spolupráci s Maybelline, Tommy Hilfigerem, BMW a Topshopem zahájila mezinárodní modelka svou kariéru roku 2016. Pracuje hlavně pro špičkové značky, taky si dělá čas na podporu charitativních organizací.

Cara Delevingne: hodnota 28 mil.$

Dvojnásobná modelka roku je také zpěvačkou a zaměřuje se na herectví a modeling. Od svého debutu ve věku 10 let se ona a její obočí objevily na přehlídkách významných módních značek, jako jsou Dolce & Gabbana, Burberry, Mulberry a Jason Wu, a na 13. místě seznamu Nejžádanějších žen AskMen.

Joan Smalls: hodnota 26 mil.$

Tvář Estee Lauder je portorikánského původu a na molu tráví více času než její kolegyně. Ambasadorka vůní Moschino pracovala se všemi známými kosmetickými značkami, včetně dohody o podpoře s W Hotels. Dobročinnost je také součástí jejího životopisu, zejména pokud charita zahrnuje děti, jako je Project Sunshine.

Karlie Kloss: hodnota 25 mil.$

Americká supermodelka (narozena v Chicagu v roce 1993 a ženatá se švagrem Ivanky Trumpovi, Joshuou Kushnerem) se v letech 2011 až 2014 chlubila tím, že patří mezi andílky Victoria Secret. K tomu je tváří několika významných značek, jako jsou Nike, Lancaster, Donna Karan. Karlie je k tomu všemu ještě podnikatelkou.

Bella Hadid: hodnota 25 mil.$

Gigiina mladší sestra je stará 22 let a představuje krásu značky Dior. Docela působivé pro někoho, kdo začal v roce 2014, a to na show Desigual. O rok později byla modelkou Mui Mui na obálce Seventeen. Ambasadorka Bulharska a Tag Heuera chodí pro Chanel, Fendi a mnoho dalších, a to hlavně během Fashion weeku v Paříži, New Yorku a Miláně.

Lui Wen: hodnota 23 mil.$

První modelka východoasijského původu, která se zúčastnila módní přehlídky Victoria's Secret, získala smlouvy s Estee Lauder a na molu zastupovala špičkové oděvní značky jako La Perla, Karl Lagerfeld, Viktor a Rolf, Chanel a Hermes, stejně jako Dolce & Gabbana, Oscar de la Renta a Hugo Boss.

Zdroje: thethings.com, instagram.com, Unsplash

Podobné články