Narazili jste na svého bývalého? 19 super cool způsobů, jak mu ukázat YDGAF

Foto: Unsplash

Narazili jste na svého bývalého? 19 super cool způsobů, jak mu ukázat YDGAF

Narazili jste na bývalého partnera nebo se obáváte, že na něj narazíte. To není žádná legrace, takže co byste měli dělat, když se to stane? Zde jsou rady, kterými byste se měli řídit.

Takže jste narazili na bývalého, a to je vždy zdrcující okamžik a rozhodně také emotivní.

Můžete ho stále milovat, nebo ho dokonce nenávidět.

Ať už k nim ale cítíte cokoli, setkání s bývalým ve vás vždycky zanechá trapné chvíle, nostalgii a naději na druhou šanci nebo naději, že mu uškrtíte hrdlo.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Nejhorší na tom, že jste nečekaně narazili na bývalého *pokud k němu vůbec nic necítíte*, je úzkost, kterou to s sebou přináší.

Srdce vám začne bušit tak silně, že se špatně slyšíte.

A najednou se cítíte zpocení a nesví a nic z toho, co říkáte, vám nikdy nepřijde jako to pravé!

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Narazit na bývalého - nevyhnutelný náraz, když nejste připraveni

Myslete si, že je to osud, náhoda nebo prostě jen štěstí, ale pokud máte bývalého, je pravděpodobné, že na něj jednou narazíte.

Může to být pár dní po rozchodu, nebo někdy i několik let po rozchodu.

Jakkoli nepříjemné bylo, když jste na bývalého narazili, je to stále zkouška vašeho charakteru. Vždycky vás to donutí k filozofickému zamyšlení. A může vám to pomoci posoudit vlastní život. Je vám od rozchodu lépe? Potřebujete si zařídit život?

A co je nejdůležitější, posunuli jste se na zelenější pastviny?

Nejdůležitější věc, kterou byste si měli zapamatovat, pokud jste narazili na svého bývalého - Neztrácejte nad sebou kontrolu!"

Je to zvláštní, ale i ti nejsloženější z nás mají tendenci ztratit veškerou kontrolu nad situací, když narazí na bývalého. A téměř vždy se to stane proto, že jsme se na to nepřipravili.

Právě v této chvíli si představte sami sebe, jako byste na bývalého narazili. Jak byste se zachovali? Každý ex je jiný, ale rozhovor, který byste vedli s kterýmkoli z nich, se nemusí lišit.

Pokud nezapomenete zachovat klid a neztratíte chladnou hlavu, stačí vám níže uvedené tipy, abyste z rozhovoru odešli se skvělým pocitem! [Přiznání: Jak mi pomluvy mého ex navždy zničily život!]

Neschovávejte se - pozdravte jako první!"

To je něco, co vám může pomoci získat výhodu v trapné chvíli. Nemusíte být nezdvořilí nebo se tvářit, jako byste oba vůbec neexistovali. A je velká šance, že vás váš bývalý také viděl.

Skutečně trapný okamžik, kdy na sebe bývalí narazí, je jednak řešení, zda na sebe mluvit, a jednak, kdo musí udělat první krok a jít k sobě.

Abyste se vyhnuli této sérii trapných okamžiků, buďte první, kdo na sebe mávne na pozdrav. Tím, že mávnete na pozdrav jako první, zajistíte, že první krok uděláte vy. Díky tomu budete působit klidně, vyrovnaně a ohromně!"

A tak by to mohlo vypadat, že se v dané situaci necítíte trapně. A protože už jsi mávl rukou, není na tebe vyvíjen žádný další tlak, abys udělal něco navíc.

Jediné, co musíš udělat, je usmát se, podívat se na vteřinu nebo dvě směrem ke svému bývalému a počkat, co udělá, aby tvůj pozdrav opětoval. Oplatí vám mávnutí a odvrátí pohled? Nebo se váš bývalý zářivě usměje a vykročí směrem k vám?

Pokud pozdravíte jako první, přenesete veškerou trapnost a tlak na svého bývalého a zároveň budete vypadat, že máte situaci pod kontrolou!

Co nejhoršího se může stát, když pozdravíte jako první? No, váš bývalý by se mohl podívat směrem k vám, ostře se zadívat, vyhrknout a odvrátit pohled. To je přece mnohem lepší, než kdybyste k němu přistoupili a nechali se od něj odstrčit, nemyslíte?

Přečtěte si znamení, pokud jste narazili na svého ex

Jedním z důvodů, proč je potkávání bývalých tak nepříjemné, je jejich nepředvídatelnost. Oba nevíte, jak se ten druhý zachová nebo jak zareaguje, a to vás oba nutí k přehnané opatrnosti.

Tady jsou tři znamení, která vám pomohou určit, jak máte se svým bývalým mluvit.

1. Jaké je vaše přitažlivost? Cítíte stále přitažlivost?

Vypadá váš bývalý opravdu šťastně, že vás vidí? Skutečně vás za něco chválí, zejména za vaše fyzické rysy? Ptá se váš bývalý na váš život?

Váš bývalý má pravděpodobně zájem dozvědět se o vás více a možná na vás i rád narazí.

2. Chce váš ex odejít?

Působí váš ex zaujatě nebo se rozpačitě rozhlíží kolem sebe? Pokud se rychle podívá na hodinky nebo telefon nebo mluví rychlejším a věcnějším tónem, váš ex pravděpodobně hledá záminku k odchodu.

Neprotahujte konverzaci, rychle ji ukončete a odejděte.

3. Zdržujete se oba?"

Někdy se oba dva můžete cítit v blízkosti toho druhého opravdu trapně a může být jen velmi málo věcí, o kterých byste si mohli povídat. Ačkoli se vám může zdát, že se vám v tu chvíli zvedá žaludek, dávejte si pozor na oční kontakt nebo dlouhotrvající doteky.

Někdy může váš bývalý chtít zůstat a povídat si s vámi, ale trapnost ho může přemoci. Pokud nemají co říct, a přesto nevypadají, že by chtěli odejít, je velká šance, že vás váš bývalý stále miluje.

14 věcí, které si musíte zapamatovat, když narazíte na svého ex

Pokud chcete odejít z rozhovoru se svým ex a stále se cítit jako rocková hvězda, stačí mít na paměti 14 klíčových věcí. Použijte tyto tipy a hrajte si na pohodáře a všechno bude prostě perfektní!

1. Vezměte si na starost, co se děje. Zachovejte jednoduchost a stručnost

Neprotahujte konverzaci se svým bývalým. Buďte vřelí a přátelští, ale konverzaci udržujte krátkou, abyste se vyhnuli trapným momentům nebo novým komplikacím v lásce.

Přemýšlejte o tom. Jsou to bývalí z nějakého důvodu. Proč byste tedy měli konverzaci protahovat? Pravděpodobně také nechtějí stát a dlouze s vámi mluvit. Buďte tedy prostě přátelští, berte je na vědomí a vyměňte si zdvořilosti. Pak si jděte svou cestou.

2. Připravte si mysl

Pokud jste na svého bývalého ještě nenarazili, ale děsíte se nevyhnutelného, budete se muset připravit. Možná jste oba součástí stejné skupiny přátel nebo spolu pracujete. Víte, že se jim nemůžete vyhýbat věčně, a proto musíte mít připravenou strategii.

Představte si, jak vedete krátký a zdvořilý rozhovor se svým bývalým. Promyslete si, jaké otázky mu položíte a jak budete reagovat na ty jeho. Jaké druhy chování budete projevovat?

To vám pomůže zůstat na toto náhodné setkání připraveni.

3. Čtení mezi řádky

Při rozhovoru se svým bývalým se nesnažte číst mezi řádky. Bývalí mohou být sarkastičtí a hrubí nebo občas mohou mluvit v hádankách či naznačovat, že se jim po vás stále stýská a chtějí vás.

Snaha rozluštit myšlenky vašeho ex vás pouze zmate nebo vás přiměje k domněnce, která nemusí být pravdivá.

To je důležité zejména v případě, že jste to nebyli vy, kdo rozchod způsobil. Možná stále doufáte, že se k sobě vrátíte, a to vás vede k tomu, že přehnaně analyzujete vše, co říká a dělá. Tímto počínáním si však jen způsobíte větší úzkost. Prostě berte všechno za bernou minci.

4. Nebuďte zahořklí

Život je příliš krátký na to, abyste k bývalému chovali zášť, pokud vám neroztrhal srdce a neprostrčil ho skartovačkou na papír.

Ale vážně, i když vás bývalý podvedl nebo vám lhal, nedělá vám dobře, když si tuto zášť uchováváte. Pokud tak učiníte, jen si uškodíte.

Je na čase překonat to, co vás v první řadě rozhořčilo. Není to snadné, ale pomůže vám to, až na svého bývalého narazíte. Minulost je minulost. Nech ji tam zůstat.

5. Působit sebevědomě

Každý člověk chce mít lepší život než jeho bývalý! Chcete, aby váš bývalý předpokládal, že máte po rozchodu skvělý život, že? Chcete, aby váš bývalý věřil, že jste se s rozchodem vyrovnali a jste nyní šťastnější než kdykoli předtím.

Při rozhovoru s bývalým proto působte sebevědomě a zvedejte vysoko hruď. Předstírejte, že se máte jako v bavlnce, i když už je to několik týdnů, co jste spolu vůbec měli rande.

6. Nevyvolávejte hádky

Pokud se k vám váš ex choval jako opravdový blbec, možná jste zvyklí se s ním neustále hádat. Takže pokud jste na svého bývalého narazili, může být přirozeným instinktem udělat totéž.

Ale nedělejte to. Cítili byste se později jako idiot! A když ztratíte chladnou hlavu, budete jen vypadat jako psychopatický zahořklý ex.

Nechcete jim přece dát důvod myslet si: "Díky bohu, že už s nimi nejsem! Jsou to blázni!" To přece nechcete. Chceš, aby si mysleli, že jsi úžasný člověk a že je to jejich ztráta, že už tě nemají.

7. Jak se máš?

Nepřemýšlejte, když se vás váš bývalý zeptá, jak se máte. Prostě řekni, že se máš skvěle a že se ti daří velmi dobře! Hodně se usmívejte a myslete na šťastné věci.

Jste stejně zvyklí to dělat pravidelně. Je společenskou normou odpovídat: "Mám se dobře, jak se máš?", když se vás někdo zeptá, jak se máte.

Je zvláštní, když někdo skutečně přijde a řekne vám všechny své problémy. Proto to nedělejte, ani když narazíte na svého ex.

8. Omluvit se

Omluva může ex vrátit zpět do říše lásky, nebo způsobit ještě větší bolest. Všechno je to voda pod mostem, takže se neomlouvejte, pokud to opravdu necítíte jako nutnost.

Omluvte se za rozchod jen tehdy, pokud jste upřímně přesvědčeni, že se musíte omluvit za něco, co jste udělali, nebo za to, jak jste se zachovali, ale nesnažte se to vysvětlovat, jinak jen otevřete plechovku červů.

9. Nezdržujte se

Když narazíte na svého bývalého, vyhněte se zdržování. Vše se tím jen ztrapňuje a můžeš dokonce ztratit klid. Pokud se vám ale opravdu nechce loučit, váš ex se zdá být zaseknutý v čase a konverzace vypadá opravdu vřele a přátelsky, zůstaňte a povídejte si.

Takže budete muset číst řeč jeho těla, abyste zjistili, zda máte pokračovat v hovoru, nebo ne.

Musí se stát, že pokud jste se nedávno rozešli, nebude to zrovna nejlepší řešení. Ale pokud jste spolu nebyli dlouho, může být jednodušší zůstat a povídat si. Obecně vzato to ale asi dělat nechcete.

10. Jak se k sobě vrátit? Vrátit se k bývalému

Pokud přijdete ke svému bývalému a cítíte, že se vám v srdci a v bedrech znovu rozhořela láska, nechoďte do toho hned.

Nikdy se nesnažte okamžitě obnovit romantiku, protože to může vaši bývalou od vás ještě více odradit. Jen si promluvte a řekněte svému bývalému, že byste rádi zůstali v kontaktu.

11. Zůstat v kontaktu

Pokud chcete se svým bývalým zůstat v kontaktu, dejte mu najevo, že byste se s ním někdy rádi znovu viděli.

Pokud se zdá, že váš bývalý má o tuto myšlenku zájem, požádejte ho o způsob, jak ho kontaktovat, a o den či dva později mu napište, nebo mu dejte své číslo, aby vám mohl zavolat. Na tuto myšlenku však netlačte, jen se o ní letmo zmiňte, než odejdete.

12. Nezabíhejte do podrobností o svém životě

Nesnažíte se dohnat nebo znovu seznámit. Jen řešíte nepříjemnou situaci s bývalým!

Pokud zabíháte do podrobností, prodlužujete tím konverzaci. Vašeho bývalého nemusí zajímat, co se děje ve vašem životě.

13. Jaké jsou vaše plány? Nehledejte uzavření

Je normální chtít rozchod uzavřít, pokud jste žádný neměli. Pokud jste však narazili na bývalého, není čas o tom mluvit. Možná stojíte uprostřed obchodu s potravinami. Nechcete přece, aby vám roztála zmrzlina, zatímco ho budete vrtat v tom, co bylo špatně.

Prostě se smiřte s tím, že rozchod pravděpodobně neuzavřete. Je to všechno vyřízené a zaprášené. A některé věci je lepší nechat nevyřčené.

14. Neohlížejte se zpět

Po rozloučení odejděte, pokud se nesnažíte obnovit ztracený románek. Pokud se ohlédnete a zjistíte, že se na vás vaše bývalá dívá, pocítíte záchvěv ztracené lásky a záblesk obnovené romantiky.

A pokud váš bývalý nestojí na místě a nezírá na vás, když se ohlédnete směrem k němu, cítili byste se zraněni, protože jste jediní, kdo se ohlédl, a on šel dál.

Někteří z nás mohou zůstat přáteli s bývalým, protože rozchod byl vzájemný. A někteří z nás jsou nuceni zůstat přáteli, protože máme příliš mnoho společných přátel nebo pracujeme na stejném místě. Ale pokud byl rozchod špatný, je vždy lepší nezůstávat přáteli.

Když po nepříjemném rozchodu narazíte na bývalého, řešte situaci rychle a sebevědomě. A odejděte!

Narazili jste na svého ex - s jeho novým partnerem

Pokud jste narazili na svého ex a on je v náručí svého nového milence, chovejte se elegantně a přátelsky, jako byste potkali starého známého.

Nedávejte najevo svou nervozitu a hlavně se vyvarujte přehnané přátelskosti nebo povídání o starých dobrých časech.

Po minutě či dvou rozhovoru použijte výmluvu typu: "No, vypadáte zaneprázdněně, dovolte mi, abych vám nepřekážela..." nebo "Moc rád jsem vás viděl. Ale hele, mám zpoždění a musím někam jít" a odejděte.

Narazili jste na svou bývalou - s novým partnerem

Randíte s krasavicí a vaše bývalá je svobodná a osamělá. Jo, je to skvělý pocit, ale nedělejte si z toho škodolibou radost. Pozdravte a po výměně pár zdvořilostí představte svého nového partnera.

*Ujistěte se, že jste svého nového partnera představili svému bývalému, jinak by na vás byl váš nový miláček naštvaný nebo by předpokládal, že se stále něco děje!*

Usmějte se, buďte vřelí a přátelští a během několika minut odejděte.

Vaše pocity a setkání s bývalým

Vaše pocity hrají v interakci s bývalým velkou roli. Bez ohledu na to, jak se cítíte, však hrajte na jistotu a držte si karty u těla.

Odhalení toho, jak moc ho milujete nebo nenávidíte, ihned poté, co jste na svého ex narazili, vám v žádném případě nepomůže.

Pokud svého bývalého stále milujete, ale váš bývalý nemá zájem o návrat do vztahu s vámi, vyhněte se tomu, abyste ho pronásledovali nebo prosili, aby vás vzal zpět. Jen to způsobí, že vámi bude ještě více pohrdat.

Začněte pozdravem a protáhněte konverzaci na několik minut nebo i déle. Udržujte si odstup, mluvte přátelsky a vyhýbejte se řečem o vztahu. Větší šanci, že svého bývalého znovu zaujmete, máte, když se budete chovat jako kamarád než jako bývalý!

Na druhou stranu, pokud narazíte na bývalého, ke kterému nic necítíte, buďte vřelí a přátelští. A pokud budou mluvit o tom, že se k sobě vrátíte nebo si znovu vyměníte telefonní čísla, zdvořile je odmítněte a řekněte jim, že jste se posunuli dál a nechcete věci dále komplikovat.

Chcete se k sobě znovu vrátit?"

Někdy může být setkání s bývalým partnerem romantickou náhodou, zejména pokud ho stále milujete nebo k němu chováte šťastné city. A pokud se snažíte vrátit k bývalému, musíte mít na paměti, že na to musíte jít velmi, velmi pomalu.

Ex a zůstat přáteli

Z přátel se mohou stát milenci, ale opak je pravdou jen zřídka. Pokud tedy na svého bývalého narazíte, řešte situaci taktně. Buďte zdvořilí, usmějte se a odejděte.

Nesnažte se být přáteli ani se nesnažte vrátit do života toho druhého. Nic z toho není potřeba, pokud nehledáte další zlomené srdce nebo komplikace.

Oba jste se rozešli z nějakého důvodu. Samozřejmě se může stát, že se city znovu rozhoří, když na sebe zčistajasna narazíte. To však neznamená, že láska stále visí ve vzduchu. Někdy může i nostalgie působit stejně jako láska, zejména když na vás váš bývalý narazí na křižovatce.

Pokud jste na bývalého narazili, je to choulostivá a nepříjemná záležitost. Přesto je třeba se na ni připravit. Mějte tyto věci na paměti a až příště na bývalého narazíte, určitě budete vědět, co správně říct a udělat!

Zdroje: lovepanky.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: