Prázdniny na Netflixu. Co musíte vidět?

Foto: Pixabay

Prázdniny na Netflixu. Co musíte vidět?

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

How to sell drugs online (fast)

Třetí řada tohoto úspěšného seriálu se na Netflixu objevila 27.7. a pokud jste ještě neviděli ani první sérii, určitě tento seriál oceníte jako oddechovku třeba k vaření, nebo k úklidu. Příběh o podivném středoškolákovi Mortizovi, jterý se snaží získat zpět svoji expřítelkyni Lisu tím, že spolu se svým neméně podivným kamarádem Lennym založí přímo ze svého pokoje online obchod s drogami. Začínají jako malinký e-shop, ale věci se jim vymknou z rukou a Moritz s Lennym se musí potýkat s následky velkého obchodování s drogami. Z malého e-shopu se vypracovali na jednoho z největších dodavatelů extáze. Seriál téma drogy a mladiství podává s trochou humoru, zároveň však téma nezlehčuje a promítá tak přímo do obrazovek reálné problémy, které jsou s tím spojeny. Seriál je inspirovaný skutečným případem, který se odehrál v roce 2015 v Lipsku.

Kissing booth 3

Další a poslední díl trilogie Kissing booth se objevil na Netflixu 11.8. a mnoho fanoušků na něj čekalo již od minulého roku, kdy byl k vidění druhý díl této trilogie. Děj posledního dílu se odehrává o prázdninách před vysokou školou, kdy se Elle se svým nejlepším kamarádem Leem a jeho bratrem a Elliným přítelem Noahem v jednom, rozhodnou strávit poslední společné léto v plážovém domě rodičů Leeho a Noaha. Elle se rozhoduje mezi dvěma univerzitami, na jednu by mohla jít se svým nejlepším kamarádem, jak to od dětství plánovali, na druhou by mohla jít se svým přítelem Noahem. Elle se snaží najít takové řešení, aby neublížila ani jednomu a do toho se snaží rozložit svůj čas o prázdninách mezi Leeho, kterému slíbila, že realizují jejich seznam šílených věcí z dětství, Noaha, aby nezanedbávala jejich vztah a brigádu, kterou potřebuje kvůli penězům na vysokou. Film krásně plyne, cílová skupina diváků jsou nejspíše náctiletí, ale i dospělí si v tom najdou své a zavzpomínají na dobu, kdy jim bylo stejně jako hlavním hrdinům.

Elite

Španělský seriál, který se poprvé na stránkách Netflixu objevil v roce 2018, se na konci června vrátil se 4. sérií. V první sérii jsme pozorovali tři teenagery z chudých poměrů, kteří dostali po zemětřesení, které zničilo jejich školu, stipendium na prestižní školu, kam chodí děti elity národa. Střet těchto třech se světem bohatých skončí vraždou jedné studentky. V druhé sérii, po smrti spolužačky zmizí student. Děj se obrazí, vztahy ve skupině se mění rychlostí světla, a i ta nejtemnější tajemství vyplouvají na povrch. Druhá série končí další smrtí studenta a ve třetí řadě začíná další vyšetřování. Studenti už musí uvažovat nad svou budoucností, ale zároveň je stále trápí svědomí, které nemá ani jeden z nich čisté. V poslední sérii na školu nastupuje nový ředitel, čtyři noví studenti s propletenými životy a kolotoč milostných afér i dalších záhad se znovu roztáčí. Pokud jste Elite ještě neviděli, rozhodně nad tím uvažujte, bude to seriál, který Vás nenechá po dvou dílech s klidem zavřít notebook a jít se věnovat něčemu jinému. Udrží si Vás až do samotného konce a až skončí, budete chtít víc a víc.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Zdroje: netflix.com, Pixabay

Podobné články