Sex s bývalým partnerem: Proč po něm toužíme a co je dobré a špatné na tom, když spíme s bývalým partnerem

Foto: Unsplash

Sex s bývalým partnerem: Proč po něm toužíme a co je dobré a špatné na tom, když spíme s bývalým partnerem

Proč je sex s bývalou ženou tak neodolatelný? Zjistěte, proč po něm tak moc toužíme, a přečtěte si, kdy je ideální mít sex s bývalým a kdy je naopak nedokonalé se mu vyhnout.

Spát s bývalým je bezesporu jedno z největších pokušení v historii lidského libida.

Mnoho mužů a žen fantazíruje o tom, že se vyspí s bývalým, a přemýšlí o možnostech, které v té klidné chvíli mají.

Někteří kloužou nohama po hladině, jiní se brodí po kolena ve vodách, aby zjistili, jaké to je.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Na druhé straně máme pár těch, kteří se do toho vrhají po hlavě, a jiné, kteří jsou pevně přesvědčeni, že by na tu pláž neměla nikdy vkročit noha. Jaké je to tedy podle vás?

Zkoušeli jste se někdy vrátit k bývalému jen proto, abyste si ještě jednou užili sex?

Spát s bývalým

Na tom, že se znovu vrátíte k bývalému, není nic dobrého ani špatného, i když je to jen kvůli sexu. Už jste to jednou udělali a teď, když jste se rozešli, to chcete udělat znovu. Může to však ovlivnit váš život i jinak než jen dobrou sexuální nocí?"

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Zapomenout na minulost

Zapomenout na minulost je jedna z nejtěžších věcí. Ve většině případů nikdo ve skutečnosti nikdy nezapomene. Bývalí jen maskují své vnitřní touhy a jdou dál s novými milenci. Všichni jsme slyšeli, že v moři je spousta ryb a že bychom měli na toho, kterého jsme ztratili, prostě zapomenout a jít dál.

Dá se to ale opravdu udělat? Ať už se na to díváte z jakéhokoli úhlu pohledu, vždycky je tu pokušení pokusit se najít stejnou bývalou rybu znovu a znovu. A je těžší zvládnout emoce, pokud se svým bývalým sdílíte stejné pracovní prostředí nebo společné přátele.

Možná jste se svým bývalým ve vztahu týden, měsíc nebo možná dokonce rok či déle. Ale ve chvíli, kdy v naději, že se posunete dál, znovu navíjíte vlasec, musíte na svého bývalého zapomenout a hledat jinou rybu.

Nejlepší, co můžete v těchto chvílích udělat, je přestat na chvíli rybařit, nebo se můžete vydat na jiný břeh a zkusit chytit lepší rybu.

Vrátit se k bývalému kvůli sexu

Ať už jste ale svého bývalého rybáře nenáviděli jakkoli, stejně by vám to spojení chybělo. Je to zřejmé, protože jste toho spolu oba hodně sdíleli, i když bylo víc křiku a hádek než láskyplných chvil. Jedna vaše část by se vždycky chtěla ke svému bývalému vrátit nebo se s ním alespoň vyspat, jen aby se všechny ty emoce uklidnily.

I kdyby to byl ten nejhorší vztah, stejně byste chtěli zabrousit a vyzkoušet vodu v naději, že budete mít štěstí.

Ale myslete pro jednou jinak. Pomohlo by vám vyspat se s bývalým, i kdyby to bylo jen kvůli sexuálnímu uspokojení, překonat staré city a jít dál? Poté, co jste si s druhým člověkem tak blízko, se všechno od pohledů přes celou místnost až po objetí zadku mění v trapas, protože ve vašich tělech zuří chemické reakce. Můžete tedy opravdu přežít spaní s bývalým?

Překonání starých pudů

Předně vás nehodlám nutit, abyste se smířili s tím, že sex s bývalým je špatný. Věřte mi, že si to opravdu nemyslím! Ale následkem dobrého sexu s bývalým je ve většině případů rozpolcená bolest srdce.

Proč? Protože ten sex by byl tak zatraceně dobrý, že byste začali věřit, že mezi vámi a vaším bývalým je stále ještě spousta chemie, proto.

Každý ví, že první sex s bývalým je ten nejlepší sex na celém širém světě. Je to jako hořící koule chtíče, která exploduje v jediném magickém okamžiku! Ale přesto, můžeš prostě ojet svou bývalou a necítit ani jedno malinkaté, maličké spojení mihotavé lásky.

Aww... no tak, ty měkký míči... Víš, že by se ti všechny ty milostné pocity vracely do hlavy, stejně jako se ti vlévají do beder!

Spát s bývalým bude ten nejlepší sex, jaký jsi kdy zažila, a vždycky tě to bude mást a nutit přemýšlet, jestli se k němu máš vrátit.

Když se láska a sex střetnou

I když potlačíš fakt, že ke svému bývalému stále chováš silné emoce, spaní s bývalým by tě jenom přimělo chtít víc. A stále víc a víc. Koneckonců už jen představa, že se s bývalým chytnete a narazíte nebo prostě jen tak narazíte, je hormonálně vzrušující, že? A proč ne, ta touha tu byla vždycky a oba o sobě víte všechno, ať už po sexuální, nebo jiné stránce.

Představa, že se vyspíte se svým ex, je jako dovolená na vašem oblíbeném místě. Bez ohledu na to, jestli jste tam byli minulý týden nebo před deseti lety, se prostě nemůžete dočkat, až tam pojedete znovu.

Na druhé straně to, že jste se rozešli, neznamená, že jeden z vás nemusí toho druhého milovat. Někdy lidé prostě nejsou připraveni odloučit se od starého milence, i když to trvá roky. V takovém případě může krátký úlet situaci ve skutečnosti ještě zhoršit, nebo se jeden z vás může pokusit přesvědčit toho druhého, aby dal vztahu ještě jednu šanci. A jaká je podle vás šance, že to vyjde?

Kamarádi nebo kořist?"

Po rozchodu si můžete vybrat tři cesty.

Jedna je spálit most a odejít.

Druhá, zůstat s vámi a být přáteli.

Třetí, dát si prostor a zkusit se znovu dát dohromady na flirt, který nakonec vyústí ve vztah na dálku.

Ale bez ohledu na to, kterou cestu si vyberete, budete mít pro svou bývalou stále slabost. Samozřejmě, že ano, vzhledem k tomu, že váš bývalý byl výjimečný a znal vás zevnitř i zvenčí, citově i fyzicky. A co je nejdůležitější, kdysi jste se spolu i fyzicky stýkali. Co se tedy stane teď, až to mezi vámi oběma skončí? Zapomenete prostě na to, že někdo z vás existoval?

V některých případech bývalí sdílejí platonický vztah. Ve většině případů se bývalí sem tam dají dohromady.

Můj dobrý přítel je sběratel bývalých . Udržuje kontakt se všemi svými bývalými a občas jim zavolá, když se prostě jen tak nudí. Dělá to ráda, protože to udržuje její sexuální život vzrušující a neuvěřitelně vášnivý, a muži o tom samozřejmě nemluví, protože, jak víme, spát s bývalým je tabu!

Pokud se setkáme s milovaným bývalým, naše srdce se naplní vlhkou láskou. A je tu také intenzivní jiskra chtíče, která vytryskne, pokud se s bývalým setkáte po dlouhých letech.

Sexuální přitažlivost a bývalí

Víte, jaké to je, pouhý dotek může být elektrizující.

Pamatujete si na svého bývalého z vysoké školy, na toho samého, ze kterého se vám ještě teď podlamují nohy?

Představte si, že dnes večer narazíte na stejnou osobu, a hádejte co, ta osoba se nyní stala jednou z nejžhavějších věcí v místnosti.

Co uděláte poté, co se pozdravíte, obejmete a dáte si skleničku?

Dokázali byste odolat sexu s bývalým, když vás nikdo nedrží zpátky?

Sex s bývalou

Přímo z koňských úst: Snažte se vyhnout sexu s bývalou, pokud to není nevyhnutelné.

Je dost těžké zůstat po rozchodu přáteli. Nestojí za to ohrozit dobré vzpomínky kvůli něčemu takovému, jako je seznamka. Hook-upy mají tendenci vaše vztahy mnohem více pokazit a také vás to může brzdit v navazování dalších nových a smysluplnějších vztahů.

Problém se může ještě zhoršit, pokud už jste zamilovaní do někoho jiného. Pokud bývalý nestojí za to, abyste s ním chodili, a tento nový milostný zájem ano, proč se stále zamilovávat do chlípného úletu bývalého?

Mít poměr s bývalým

Když se s někým rozejdete, snažíte se udělat krok vpřed a posunout se v životě dál. Zkoušet mít s bývalým poměr je velmi snadné, ale je to také šílenství.

Nejenže byste se kvůli tomu cítili provinile, ale může vás to také zmást. Na jedné straně byste si vzpomněli na bývalého, s nímž vám bylo při sexu tak dobře, až se vám chce brečet. Na druhé straně máte nového milence, který je do vás hluboce zamilovaný, ale rutinní sex je jaksi méně fascinující.

Pokud opravdu chcete mít sex s bývalým, udělejte to, pokud jste si jisti, že mezi vámi není zájem o nic jiného než o sex. Není to sice etické, ale je to srst nadrženého psa.

Mnozí se domnívají, že je to přijatelné, když zoufale toužíte po sexu, když už vám na té osobě opravdu nezáleží ani citově, ani jinak. V takovém případě zavolejte svému bývalému a zkuste se s ním spojit, ale nikdy z toho nedělejte pravidelnou rutinu. A nemějte sex se svým bývalým, pokud se vídáte s někým jiným. Nikdy to za to nestojí. A to, jak hloupě jste se zachovali, byste si uvědomili ve chvíli, kdy byste oba v posteli dosáhli orgasmu.

Kdy je sex s bývalým sexy?

Sex s bývalým je dobrá věc, pokud jste svobodní, a váš bývalý také. Může vám poskytnout tolik potřebný odpočinek od sexuálních frustrací. A vše je pak jednodušší.

Seznamování se s někým novým jen kvůli rekreačním hodnotám může být poměrně zdlouhavé a klikaté. Ale s bývalým oba přesně víte, co ten druhý chce, a můžete přeskočit část, kdy běháte kolem stromů, a přejít rovnou do postele.

Sex s bývalým je jako intimní styk s někým, koho znáte a komu důvěřujete, a může vám poskytnout dokonalou kombinaci potěšení a bezpečí. Nevstupujete na žádnou novou půdu, víte, co můžete očekávat, a to se vám líbí.

Kdy sex s bývalým není sexy?

Pokud chcete znát opravdu pravdu, sex s bývalým málokdy skončí tak sladce a příjemně, jak si myslíte. Možná je to jen chemickými látkami v našem těle, nebo něčím hlubším, ale téměř vždy se po sexu s bývalým vytvoří náklonnost, při které by ve vás zůstaly smíšené pocity.

Jedna část z vás by se do svého bývalého chtěla prostě znovu zamilovat, zatímco druhá část ví, že tento vztah opravdu nemůže vydržet. Většinou byste si v určitém okamžiku museli vybrat mezi svým bývalým a svou současnou láskou, nebo byste mohli skončit jen u nevěry.

Doufám, že si pamatujete, že mluvíme o vašem bývalém. Existuje důvod, proč ten vztah napoprvé nevyšel.

Chce to určitou dávku sebeovládání, abyste sexuálního kamaráda alias bývalého milence hodnotili jako něco čistě fyzického a nic víc. Příležitostná schůzka, která se čas od času uskuteční, má všechny předpoklady k tomu, aby rozkvetla ve vášnivý vztah. A přiznejme si, opravdu si myslíte, že spolu přežijete romantiku, když se všechny rozdíly objevují znovu a znovu?

Je to fu*kování, nebo zamilovanost?"

Není snadné vynechat emoce ze hry. Možná si myslíte, že jste James Bond nebo jedna z jeho chlípných žen, které se dokážou jen tak rozmáchnout, skočit a odejít bez jediného pohledu, ale odejít z ložnice svého ex by nebylo snadné. Tu a tam se začnou objevovat pocity a naděje na druhou šanci a s každým kolem dobrého sexu si nemůžete pomoct, ale říkáte si: "Hej, sex je úžasný, měla bych tomu vztahu dát ještě šanci?"

Jste oba určitě zamilovaní? Tlustá šance je, že jeden z vás může být stále zamilovaný do druhého a držet to v tajnosti.

To platí zejména u nedávných rozchodů, kdy je jeden z partnerů ochoten přijmout cokoli, jen aby měl s bývalým více kontaktu. Takový vztah je nejhorší, protože se vše začne točit kolem chtíče a lásky a má tendenci se zvrhnout, když jeden z vás chce odejít. I v opačném případě se otevírají staré rány a velmi brzy byste oba zůstali na vážkách: "Máme úlet, nebo jsme se k sobě vrátili?!"

Sex s bývalým - verdikt

Pamatujte, že sex s bývalým je sexy, ale stejně jako u všeho, co je výjimečně dobré, může přijít na řadu několik choulostivých reakcí.

Ačkoli to může být lákavé, zaměřte se na to, proč jste se s bývalým vůbec rozešli. A pokud máte být přáteli, snažte se o nich nepřemýšlet jako o pohyblivých sexuálních hračkách. Zpočátku to může být příjemné, ale stačí pár vášnivých společných nocí v posteli, aby se vám vrátily staré vzpomínky na lásku, která nikdy nebyla, a pár dalších nocí tělesného zneužívání, aby se vám zhroutil svět.

Takže sex s bývalým si dopřejte, pokud si myslíte, že nemáte co ztratit. Ale jinak si držte svá přirození co nejdál od sebe.

Zdroje: lovepanky.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: