13 otázek k sexuálnímu odreagování, které vám pomohou zjistit, zda jste na něj připraveni

Foto: Unsplash

13 otázek k sexuálnímu odreagování, které vám pomohou zjistit, zda jste na něj připraveni

Sex na odskočení může v danou chvíli znít jako skvělý nápad, ale až se druhý den ráno probudíte, budete spokojení, nebo budete cítit lítost?

Je sex na odskočení dobrý nápad? Nebo je to katastrofální nápad?

Možná existují protichůdné názory na sex s odskokem, ale nejčastěji to není nápad, který je dobrý nebo špatný. Jsou to dva lidé, kteří se tohoto aktu účastní, co ho činí bolestivým nebo příjemným.

Tento typ sexu může pro mnoho bývalých milenců, kteří se právě rozešli, dělat zázraky. Na druhou stranu však může také zanechat mnoho jiných zraněných a zmatených více než kdy jindy.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Co je to rebound sex?"

Rebound sex je nezávazný sexuální vztah mezi dvěma lidmi a zahrnuje alespoň jednu osobu, která se právě rozešla. Mnohokrát se říkalo, že nejlepší způsob, jak se přes někoho přenést, je dostat se pod někoho jiného, a vztah typu rebound funguje na základě této myšlenky.

Je těžké se udržet, abyste nekontaktovali bývalého partnera nebo na něj neustále nemysleli. Takže se zapojíte do jiného vztahu *čistě sexuálního, abyste předešli dalšímu citovému dramatu*. Děláte to proto, abyste se pokusili úplně zapomenout na svého bývalého tím, že se rozptýlíte.

Ano, odrazový sex funguje a může fungovat i velmi dobře. Existují však zvláštní okolnosti, kdy se rebound sex může skutečně odrazit i na vás a mít škodlivé následky.

Méně často se také může stát, že se rebound sex týká dvou lidí, kteří se rozešli. V podstatě se od sebe odrazí, ale oba vědí, že je to jen jedna noc a nic jiného se nezměnilo. To je ten nejhorší druh odskočeného sexu, protože jediné, co způsobí, je, že znovu prožijete rozchod.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Nejčastější důvody pro sex odskočení

Než se dostaneme k tomu, zda jste na sex odskočení připraveni, musíte si položit otázku, proč se do této situace vlastně pouštíte. A co očekáváte, že získáte od odskočeného vztahu s cizím člověkem nebo zamilovaným?

Tady je 8 nejčastějších důvodů pro sex odskočení. Je pravděpodobné, že některou z těchto situací právě teď ve svém životě zažíváte.

1. Zkuste se podívat na to, co se vám stalo. Je to výmluva

Světu i sobě říkáte, že jen potřebujete někoho, abyste se vyrovnali se svým bývalým, ale v hloubi duše jen hledáte dobrou záminku k tomu, abyste se vyspali s náhodnými lidmi, protože jste se ve vztahu cítili velmi omezeni.

2. Sex z pomsty

Chcete svého bývalého spálit. Chceš, aby se tvůj bývalý dozvěděl, že máš sex s někým jiným, a doufáš, že ho to naštve *což se určitě stane, POKUD tě tvůj bývalý stále miluje*

3. Maskovat emocionální bolest

Myslíš si, že sex s někým novým ti pomůže cítit se lépe a potlačí emocionální bolest, kterou v sobě cítíš. Bude to tak? Možná, ale spíš ne.

4. Chceš se od toho osvobodit

Chceš se prostě bavit. Už vás nebaví utápět se v sebelítosti a chcete svůj život znovu naplnit dobrodružstvím a zábavou. [Přiznání: Už se nemůžu dočkat, až budu zase svobodný!]

5. Víte, že se vám to nelíbí? Jste nadržení

Toužíte po sexuální intimitě a chybí vám sex. Chceš někoho držet v náručí a chceš zažít blaženost tělesné rozkoše, s někým... s kýmkoli!

6. Chceš rozptýlení

Tvá bývalá ti v hlavě krouží nepřetržitě a ty chceš ten prostor vyplnit něčím jiným. Chcete přestat myslet na svého bývalého. Jste připraveni udělat velký sexuální krok, abyste myšlenky na svého ex vytlačili z mysli.

7. Jste bezohlední

Nevíte, co chcete. Jsi zmatená a lehkomyslná. Nepromýšlíte svá rozhodnutí a prostě jdete s proudem. Vaši přátelé vám řekli, že sex s odrazem funguje, a vy se do toho vrháte po hlavě, aniž byste přemýšleli, jestli je to pro vás to pravé.

8. Posílení ega

Cítíte se málo sebevědomí a připadáte si jako naprostá nula. Myslíte si, že když se dáte dohromady s někým sexy na jednu noc, budete se cítit lépe. Pravděpodobně tomu tak nebude.

Proč se tolik schůzek na odskočení pokazí?"

Sex na odskočení může být skvělý k překonání rozchodu. Ale místo toho, abyste přemýšleli, jestli je to dobře nebo špatně, se musíte zaměřit na to, jestli jste na něco takového připraveni. Samozřejmě, že dostat se do postele vám může pomoci se přes někoho přenést, *i když jen na chvíli*, ale věděli byste, kde je hranice?"

Většina lidí se po odrazovém sexu cítí hůř ne proto, že by odrazový sex stál za houby, ale proto, že se do něčeho pustí, aniž by se sami sebe zeptali, jestli na to byli připraveni.

Jdete do toho s očekáváním jedné skvělé noci, ale nakonec na té osobě uvíznete a ani si nejste jisti, jestli je to to, co chcete. Co se pak stane? Cítíte se ještě hůř než předtím. Přivodili jste si velkou bolest hlavy, kterou jste nepotřebovali.

13 otázek o sexu s odrazem, které si položte, než se do něj pustíte

Napadlo vás někdy, že byste s někým měli sex s odrazem? Uvažovali jste o tom, nebo vás ta myšlenka dokonce vzrušovala? Zde je 13 otázek, které byste si měli položit, než se do něčeho pustíte.

Pokud si na tyto otázky dokážete odpovědět a přesvědčit se správnými odpověďmi, možná jste na to připraveni. Na druhou stranu, pokud si na některé z těchto otázek opravdu nedokážete odpovědět, možná jen potřebujete více času nebo jiný způsob, jak si vyléčit bolavé srdce.

1. Jaké jsou vaše otázky? Můžete oddělit sex od lásky?"

Možná si myslíte, že je to snadné. Vždyť přece jenom máte sex a nezamilováváte se, ne? Pro mnohé z nás však platí, že jakmile s danou osobou prožijeme vášnivý sex, pocítíme k ní intenzivní vztah. A je to ještě horší, pokud jste žena, protože ženy mají vždycky těžší oddělit sex od lásky.

Pokud se do svého odrazu zamilujete, jenom přejdete z pánve do ohně. A budeš se cítit ještě hůř, protože tvé srdce bude rozpolcené mezi dvěma lidmi, kteří ti lásku možná nikdy skutečně neopětují!

2. Jste v racionálním rozpoložení?"

Možná jste sladká a nevinná bytost, která jen hledá úlet, aby si zahojila srdce. Pokud si však nejste jisti, co chcete, nebo nedokážete ukázat prstem na to, proč je pro vás sex na odskočení nejlepším způsobem, jak se vyrovnat s rozchodem, můžete se ocitnout ve společnosti několika lidí, kteří vás ve vaší nejslabší chvíli využijí ve svůj prospěch. Ujistěte se, že víte, co chcete a proč to chcete. Ujistěte se, že můžete důvěřovat tomu, s kým se rozhodnete stýkat.

Předtím, než se pustíte do jakéhokoli sexuálního odboje, musíte mít v hlavě jasno, nebo tak jasno, jak jen to jde.

3. Srovnáváte se?"

Přistihnete se, že neustále srovnáváte svého bývalého s odrazovým sexem? Dokonce i když se vám někdo líbí nebo máte zájem se s někým dát dohromady na odskočení, srovnáváte tuto osobu se svým bývalým?

Pokud něco takového děláte, je pravděpodobné, že nehledáte někoho nového, ale jen někoho podobného svému bývalému, aby nahradil prázdnotu ve vašem srdci. Nezapomeňte, že váš odrazový můstek je někdo, koho využíváte k zábavě, není to náhrada za vašeho bývalého.

4. Myslíte si, že vás odraz vyléčí?"

Odraz je rozptýlení, nic víc. Neskákejte do postele jen tak někomu v naději, že se začnete cítit lépe, jakmile s ním začnete mít sex. Tak to nefunguje.

Pokud se s někým pustíte do odskočení, musíte to udělat proto, že osoba, se kterou máte sex, je zábavná a oba sdílíte prskající sexuální chemii. Sexuální chemie, kterou cítíte, může vyvolat náznak zamilovanosti a opojení ze zamilovanosti vás povzbudí. Nejedná se o zázračný lék.

5. Našli jste tu pravou osobu na odskok?"

Nemůžete mít odskokový sex se starším bývalým nebo s někým, koho máte rádi. Je velká šance, že se fyzická intimita velmi brzy změní v intimitu citovou. Nejlepší osoba pro rebound je někdo, kdo chápe vaše potřeby a nemá od vás žádná dlouhodobá očekávání.

6. Jste si jistý, že chcete jít dál?"

Jste rozhodnutý jít nadobro dál? Nevyužívejte odskočení ke vztahu, abyste se vrátili ke svému bývalému nebo mu ukázali, jak jste úžasní. Využijte ho k tomu, abyste se rozptýlili a dostali myšlenky na svého bývalého z hlavy. Když se zaměříte na pozitiva odskočení, může to pro vás fungovat. Pokud však máte v pozadí své mysli jiné důvody, může vás to místo toho dovést ke katastrofě.

7. Můžeš překonat výčitky-vědomí?"

Pokud svého bývalého stále miluješ, můžeš se cítit strašně provinile, když máš sex s někým jiným. Vaše mysl vás může přesvědčovat, že mít sex se svým odrazem je nevěra, zvláště když jste do svého bývalého zamilovaná. A pokud se vám sexuální zkušenost s vaší odskočenou osobou nelíbila, můžete se cítit špinaví a zneužití. Samozřejmě jste nepodváděli a vlastně jste neudělali nic špatného, ale emoce jsou zvláštní věc.

8. Jste nadšeni z toho, že máte odrazový "vztah"

Vzrušuje vás tato myšlenka a dělá vám radost? Pokud vás myšlenka na sex s někým jiným, nebo dokonce na setkání s někým jiným s úmyslem mít sex, činí šťastnými, dobře pro vás. Je to šťastné znamení, že máte skutečně zájem jít dál, místo abyste se trápili kvůli svému bývalému.

9. Jaké jsou vaše plány? Dokážete se vyhnout zamilovanosti do této osoby?"

Toto je něco, co byste měli mít na paměti. Osoba, která se zajímá o vaši dohodu o odskoku, se o vás zajímá pouze kvůli sexu, který jí nabízíte. Ty je využíváš k tomu, aby ses dostala přes svou bývalou, a oni využívají tebe, aby měli sex s takovou kočkou, jako jsi ty. Pravděpodobnost, že se něco takového změní ve vzájemnou lásku, je mizivá. Jsi dost silný na to, aby ses vyhnul chytání citů?

10. Zeptejte se sami sebe, proč to chcete udělat

Buďte k sobě pravdiví a nelžete. Můžeš mít s někým oddechový sex, aby ses dostala přes bývalého, ale pokud je to tvůj jediný záměr, budeš se cítit hůř už v okamžiku, kdy dosáhneš orgasmu. Odrazový sex používejte jako rozptýlení, zatímco se vaše srdce uzdraví. Rozptýlení využijte k tomu, abyste odháčkovali háčky, které vám bývalý zanechal v srdci. Odrazový sex vás nevyléčí, vyléčí vás čas.

11. Vraťte se k tomu, co jste udělali. Přitahuje tě sexuálně tvůj rebound?

Měla bys být. Pokud máte sex s někým, kdo vás přitahuje a je vám sympatický jako člověk, je pravděpodobné, že se budete cítit dobře. Na druhou stranu, pokud budete mít sex s někým, kdo vás nepřitahuje, jen proto, abyste měli sex s odskokem, možná vás to nebude bavit a budete se cítit hůř.

12. Víš, kde máš udělat čáru?"

Mnoho kluků a holek, kteří hledají odskočení, prostě nezná odpověď na tuto otázku. Nechají se unést a nakonec zahodí svůj život nebo riskují, že se dostanou do stereotypu.

Podívejte se na sex na odskok jako na diskrétní krátkodobý vztah bez závazků, ne jako na vztah na jednu noc, kdy skáčete od jedné osoby k druhé. Pamatujte, že je to vaše slabá chvilka a vždycky se najde několik oportunistů *lidí, kteří se do vás zakoukali, a dokonce i takzvaných přátel*, kteří budou čekat, aby vás mohli využít a zneužít, jakmile se rozkřikne, že hledáte nezávazný románek.

13. Myslíš si upřímně, že to pro tebe bude fungovat?"

Na tuto otázku můžeš odpovědět jen ty sám. Odrazový sex u mnoha lidí nefunguje, protože nemají v hlavě jasno, než se vrhnou do úletu.

Své zlomené srdce se snažte vyléčit tím, že se budete setkávat s přáteli a bavit se s nimi. Pokud to nezabere, můžeš zkusit vyhledat odskočení jako poslední možnost. Odrazové vztahy jsou přece účinné, ale pro slabé a zlomené srdce jsou jako nášlapné miny!

Pointa, ze které si můžete vzít ponaučení? Nespěchejte na sex odskočení

Jste-li si jisti, že sex odskočení je přesně to, co hledáte, přistupujte k myšlence sexu odskočení jako k nezávaznému rande. Nespěchejte, flirtujte se svým reboundem, bavte se a snažte se, aby vám bylo hezky, když jste oba spolu. Dělejte to místo toho, abyste se snažili, aby sex odskočení vypadal jako oplzlá dohoda. Je pravděpodobné, že se velmi brzy začnete cítit lépe.

Mohou se některé dohody o odskočení od sexu změnit ve více? V některých velmi vzácných případech ano. Nikdy se však nezdržujte a nedoufejte v to. Pokud začnete k osobě, se kterou si užíváte sex, pociťovat jakékoliv emoce, přestaňte a jděte dál. Pokud to tak má být, najde si vás to, ale nehledejte to a ani na to nečekejte.

Takže jste připraveni na oddechový sex, abyste se zbavili své nezapomenutelné ex? Tyto otázky vám rozhodně pomohou přijít na tuto odpověď sami!

Zdroje: lovepanky.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: