Zákon přitažlivosti: Tajemství manifestace lásky a uskutečnění vašich snů

Foto: Unsplash

Zákon přitažlivosti: Tajemství manifestace lásky a uskutečnění vašich snů

Jestliže existuje jedna velká otázka, která trápí téměř všechny nezadané, je to otázka, jak najít lásku. Můžete však skutečně jít hledat lásku, nebo byste měli počkat, až tajný zákon přitažlivosti v lásce začne působit? Zjistěte, jak láska skutečně funguje.

Přemýšlíte, jak najít lásku? Naučte se porozumět tajnému zákonu přitažlivosti v lásce a uvidíte, že vědět, jak najít pravou lásku, může být snadné jako procházka parkem.

Jestliže však chcete zákonu přitažlivosti v lásce skutečně porozumět, musíte pochopit jeho systém a to, jak skutečně funguje.

Celý svět je plný zákonitostí a logických vysvětlení, ale pokud jde o lásku a její fungování, je to překvapivě snadné, a přesto naprosto záhadné.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Jak najít lásku

Je mnoho párů, které jsou spolu odjakživa, ale ani ony nenašly lásku v očích toho druhého. Pokud jste tedy nezadaní a cítíte se beznadějně ztraceni, nezoufejte. Opravdu nejste sami.

Mohli byste si přečíst obrovské množství výzkumných prací nebo poslouchat terapeuty o jejich definicích lásky a snažit se od nich poučit.

Ale to vás opravdu nikam neposune. Láska přece není mapa, podle které se dostanete z jednoho místa na druhé.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Láska je jako kouzelný recept, který se s každým člověkem mění. A v tom vám nepomůže žádná terapie ani studijní práce.

Je tolik párů, které na hledání lásky vlastně rezignovaly a dál si v životě vyprávějí s přáteli o pohádkových románcích a romantických filmech, ale ve vlastním životě se lásku najít nesnaží.

Co hledáte?

Pokud se snažíte najít lásku, co hledáte? Jak hledáte lásku VY? Pochopení této otázky bude klíčem k otevření lepších cest a cestiček při hledání lásky. Pokuste se přesně určit typ partnera, kterého hledáte.

Jaké jsou nejdůležitější aspekty, které u svého partnera chcete? Vědět, jak najít lásku, znamená vědět, co od partnera chcete. Měl by být váš potenciální partner přitažlivý, nebo okouzlující, nebo vydělávat hodně peněz, nebo příliš ambiciózní, nebo všechno dohromady? Netrapte se maličkostmi. Nevadí, když bude seznam neurčitý.

Někdy není snadné sestavit si v lásce kontrolní seznam, ale vždy je lepší vytvořit si seznam, pokud chcete vědět, jak najít lásku. Lásku na první pohled a vášeň nebudou zajímat žádné seznamy, ale kontrolní seznamy jsou v dlouhodobých vztazích vždy důležité. Jakmile opadne vášnivý opar počáteční zamilovanosti, nastoupí realita a vy si budete přát, abyste se drželi svého seznamu přání u partnera.

Co hledá váš partner?

Teď, když víte, co chcete od partnera, podívejme se do zrcadla na svého vlastního potenciálního partnera. Co by hledal váš vysněný partner? To může být ošemetné, ale je to celkem logické.

Řekněme, že chcete vydělat miliardu dolarů. To je nyní váš hypotetický partner. Kdybyste se zeptali té miliardy dolarů, co byste měli udělat, abyste ji získali, co myslíte, že by vám odpověděla? Samozřejmě vám nespadne do klína z čistého nebe. Co myslíte, že by vám ta miliarda dolarů řekla? Léta tvrdé práce, vytrvalost, odhodlání, bla a ještě více bla?

Dochází vám, kam míříme? Takže máte seznam přání svého vysněného partnera. Nyní se zeptejte sami sebe, co by od vás váš potenciální partner chtěl, kdyby s vámi měl chodit.

Tajný zákon přitažlivosti v lásce

Jak najít lásku ve světě, který je tak plný lidí s jedinečnými přáními? Popravdě řečeno, můžeme to nechat na tajném zákonu přitažlivosti v lásce. Funguje to a je to velmi snadné. Musíte mu však porozumět.

Sestavili jste si seznam věcí, které u partnera chcete. A stejně jako vy si i váš potenciální partner vytvořil mentální kontrolní seznam věcí, které chce u svého partnera.

Pokud se oba vaše kontrolní seznamy dokonale shodují, je to okamžitá přitažlivost. Tajný zákon přitažlivosti v lásce by uvedl do pohybu řetězec reakcí, které vás oba k sobě přitáhnou jako můry k hřejivému plameni!

Zápory v zákonu přitažlivosti v lásce

Tak tohle by měl pochopit každý člověk, který chce vědět, jak najít lásku. Můžete se ptát na Měsíc a můžete se ptát na dokonalého partnera. Ale jste dokonalí i vy? Spousta lidí je povrchních a chce, aby jejich partner byl tou nejlepší osobou opačného pohlaví. Pak ale platí, že zákon přitažlivosti v lásce je vzájemný. Pokud chcete nejlepšího partnera, musíte být nejlepším partnerem také.

Většina nezadaných začíná v pubertě nebo ve dvaceti letech touhou po nejlepším partnerovi ve všech ohledech, a když je jim pětadvacet, trochu sleví ze svých nároků. A než dosáhnou třicítky, sleví ze všech svých očekávání a chodí s každým, koho dostanou.

No a samozřejmě, i když si najdete partnera tím, že slevíte ze všech svých očekávání, nikdy nebudete v lásce úplně, ale opravdu šťastní. Vždy se budete dívat na někoho jiného a přemýšlet, jak by to mohlo být, kdybyste mohli být se svým vysněným partnerem.

To je jeden z největších důvodů, proč někteří lidé začnou po několika letech dlouhodobého vztahu přestávat milovat své vlastní partnery.

Jak najít lásku s tím správným partnerem?

Namísto toho, abyste v lásce neustále upouštěli od svých očekávání, zachovejte si je. Ale stejně jako máte očekávání od svého partnera, nezapomeňte, že i váš vysněný partner má svá očekávání. Zeptejte se sami sebe, co by od vás váš vysněný partner mohl chtít, a snažte se sami stát lepším člověkem.

Promluvte si s několika přáteli opačného pohlaví a požádejte je, aby definovali svého ideálního partnera. Učte se od nich a snažte se zlepšit své vlastní nedostatky. Nezapomeňte, že rozdíl mezi tím, zda vypadáte krásně a ošklivě, je v nánosu silného make-upu nebo v dobrém tréninku, takže se opravdu netrapte, pokud si myslíte, že vypadáte neatraktivně. Atraktivita je spíše o charismatu, osobnosti a přístupu než o čemkoli jiném. To se časem naučíte, i když tomu teď nevěříte!

Změna zákona přitažlivosti v lásce

Všichni máme svá přání, pokud jde o nalezení dokonalého partnera v lásce. Pokud opravdu chcete žít blažený a šťastný život s vlastní pravou láskou, neslevujte ze svých očekávání. Místo toho změňte šance tím, že se zlepšíte. Vytvarujte se tak, abyste se stali snem svého vysněného partnera!

Pokud budete v lásce neustále upouštět od svých očekávání, budete se nakonec cítit jen zklamaní. Místo toho tvrdě pracujte na tom, abyste se sami stali dokonalými. Všichni jsme viděli filmy, kde slintající přerostlí muži zírají na nádherné ženy, po kterých všichni touží. Tam žádné zákony přitažlivosti v lásce neplatí, a to mluvíme jen o fyzické přitažlivosti. Aby zákon přitažlivosti fungoval, je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů. Podívejte se na svůj kontrolní seznam a zeptejte se sami sebe, zda do všech těchto požadavků také zapadáte. A pokud máte někde chybu, snažte se ji zlepšit.

Jak najít lásku naostro

Jakmile pochopíte skutečný způsob, jakým zákon přitažlivosti v lásce funguje, nebudete si muset lámat hlavu nad tím, jak najít lásku. Míček se rozkutálí, a než se nadějete, ocitnete se v situacích, kdy bude šance na lásku vysoká, a budete neustále narážet na dokonalé partnery. Musíte však mít také otevřené oči a vyhlížet příležitosti, když jste venku s přáteli nebo na pracovišti.

Využijte svůj vlastní kontrolní seznam v lásce, abyste ze sebe udělali lepšího partnera, a budete vědět, jak najít lásku během chvilky. A díky tajnému zákonu přitažlivosti v lásce v praxi uvidíte, jak může být zamilovanost a setkání s dokonalým partnerem tak nádherným a pohádkovým zážitkem.

Zdroje: lovepanky.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: