Zářijové novinky ve světě seriálů na Netflixu

Foto: Freepik

Zářijové novinky ve světě seriálů na Netflixu

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Money Heist (3. 9. 2021)

I v případě, že nejste jeden z předplatitelů Netflixu, vás určitě neminul tento seriál. Můžete ho znát pod originálním španělským názvem La Casa de Papel, nebo českým, Papírový dům. Tenhle počin snad ani není nutné představovat. Španělé nám ve čtyřech sériích naservírovali všechno, co byste od dobrého seriálu mohli čekat, a ještě mnohem více. Parta španělských muklů, které dal dohromady geniální psychopat a zároveň panický šprt, který si říká Profesor se vrací zpět! Už 3. září se můžeme těšit na pátou sérii, plnou skvěle promyšlených postav, kroků, dějových linek, zvratů, a hlavně na další geniální plán Profesora. Jeden z mála seriálů, u kterého vám ti největší záporáci přirostli k srdci a fandíte jim až do poslední chvíle bude zpátky už 3. 9. 2021.

 

Sex Education (17. 9. 2021)

Seriál, který zaujmul už jen názvem. Jestli se tvůrci Netflixu něčeho nebojí, tak jsou to kontroverzní témata a jejich barvité provedení. Hlavním hrdinou seriálu je nesebevědomý středoškolák Otis, který žije se svojí matkou, sexuální terapeutkou. Už jen u tohoto si říkáte, že to muselo hlavní postavu celkem poznamenat. Přestože Otis nemá žádné zkušenosti se vztahy, nebo sexem, zná řešení na všechny problémy, týkající se sexuálního života jeho spolužáků. Rebelku Mave napadne z toho udělat byznys, a tak si Otis otevírá svoji sexuální poradnu. Seriál, který nám vykresluje problémy dospívajících teenagerů objevující svět a sami sebe se vrací již s třetí sérií na obrazovky vašich mobilů, notebooků, tabletů a televizí 17. září! Další dávka problémů teenagerů, trochu přehnaného humoru a vtipných situací už čeká a rozhodně ne jenom na diváky, kterým je ještě náct.

 

Lucifer (10. 9. 2021)

Co myslíte, že se stane, když to nejvyššího vládce pekel prostě přestane v pekle bavit? Vezme si dovolenou! Takto začíná všem fanouškům Netflixu moc dobře známý seriál Lucifer. Tento seriál vám nabídne všechno, od komedie, přes romantiku, drama až po krimi a možná trochu psycho. Lucifer se přestěhoval do Los Angeles, kde si otevírá noční klub a seznámí se s detektivem Deckerovou z oddělení vražd a nastupuje jako konzultant k losangeleské policii. V průběhu celého seriálu se setkáváme s biblickými postavami, od samotného Boha a jeho manželku, přes Kaina, Evu až po archanděly Uriela a Michaela. Divák se nestačí divit, s jakou lehkostí a humorem jsou mu představovány biblické postavy, a jak moc připomínají lidské bytosti. Když se u epizody objeví závěrečné titulky, už nedočkavě vyhlíží další, aby si dopřál další dávku své drogy. Lucifer vás nenechá po dvou epizodách zaklapnout notebook, udrží si vaši pozornost až do konce. A po pauze, mezi pátou a šestou sérií se dočkáváme závěrečné řady, která bude dostupná na Netflixu již od 10. září.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Tohle všechno nás čeká hned v první polovině září. Spolu s tím další seriály, které zatím nespatřily světlo světa, nebo filmy, ať už z řad přímo Netflixu, nebo jiných tvůrců. Jedno je jisté, máme se na co těšit!

 

 

Zdroje: netflix.com, Freepik

Podobné články