Trendy do šatníku, které naši redaktoři přinášejí do roku 2022

Foto: Unsplash

Trendy do šatníku, které naši redaktoři přinášejí do roku 2022

I když trendy přicházejí a odcházejí a ve skříni se vždy najdou kousky, které se jen zřídkakdy objeví, existuje základní skupina šatníku, ke které se stále vracíme. Jsou to ty, které mají potenciál být vybrány, i když vedle nich leží nejžhavější kousek sezóny a žadoní o nošení. Jsou to základní kousky; kousky, o kterých víme, že jim můžeme důvěřovat.

Bez ohledu na to, jaký je rok, desetiletí nebo den, existují určité věci, které si právem zaslouží stálé místo v našich skříních. Neustále se střídají a vždy projdou zkouškou novoroční čistky šatníku.

Tohle je 10 základních věcí, bez kterých se naše redakce neobejde a které se budou v roce 2022 objevovat často.

1. Bílé knoflíky

Málokdy se stane, že by bílé zapínání bylo špatnou volbou. Ať už samostatně, nebo navrstvené pod oblíbeným svetrem či mikinou, naše bílé knoflíkové kalhoty budou v roce 2022 často na denním světle.

2. Džíny z 90. let

V roce 2021 si téměř každý z našich redaktorů zamiloval džíny Abercrombie z 90. let - zejména poté, co rozšířili svou velikostní řadu. Díky svému mimořádně lichotivému střihu po celé délce a správné míře rovnosti vlastnoručně ukončily naše hledání dokonalých džínů. Předpovídáme, že i v roce 2022 budou našimi nejoblíbenějšími džínami.

3. Vlněné kabáty

Dobrý vlněný kabát je mnohem víc než jen něco, co si můžete vzít, když se chcete obléknout; když najdete ten správný, může se stát každodenním základem, který pozvedne i váš oblíbený athleisure set. Ať už sáhneme po osvědčených velbloudích kabátech, nebo si pořídíme nový v pestrých barvách, v novém roce budeme vlněné kabáty vídat opakovaně.

4. Mikiny s kapucí

Po letech, kdy byly mikiny ve stylu crewneck jediným sportovním oblečením, po kterém jsme sáhli, se mikiny s kapucí vrátily do rotace, a jestli nás tato pandemie něco naučila, tak to, že je třeba mít kvalitní oblečení na spaní, které není deset let staré. Ať už pod výše zmíněné vlněné kabáty, nebo samostatně s legínami a Uggami na volný den, naše mikiny tu zůstanou.

5. Svetry, které lze nosit celoročně

Jistě, milujeme svetry, které jsou centimetr tlusté a přímo si říkají o to, abychom je nosili v mrazivých sněhových dnech, ale milujeme i ty, které můžeme nosit celoročně: měkké, lehké svetry s výstřihem, které jsou základem v zimě, ale lze je nosit i na jaře a za chladných letních nocí.

6. Uvolněné kalhoty

Některé dny si žádají kalhoty, které nejsou džíny, a trend uvolněných kalhot z roku 2021 změnil náš pohled na oblečení na nohou jako celek. Díky volnějším střihům a plným délkám působí ležérně a cool, což džíny prostě nedokážou, a my na ně nedáme dopustit ani letos.

7. Vlasové doplňky

Rok 2021 byl rokem, kdy se na scéně objevily vlasové doplňky, které změnily vše, co jsme si mysleli o zdobení, a teď, když jsme začali dotvářet naše outfity vycpanými čelenkami a mašlemi do vlasů, už nám je nemůžete vyrvat.

8. Shodné tréninkové sady

Další pozůstatek roku 2020, sladěné cvičební soupravy, se z oblečení, které si oblékáme na hodinu denně na cvičení, staly kousky, ve kterých žijeme. S mikinou, teniskami a oblíbenými šperky slouží jako součást startovní sestavy našeho oblečení do práce z domova.

9. Bílé tenisky

V našem novém životě plném méně oblékání a mnohem více všedních dnů nám bílé tenisky slouží jako celoroční základ - a kdybychom měli hádat, rok 2022 bude plný více dnů, kdy je budeme nosit, než kdybychom je nenosili.

10. Sáčky na bagety

I když nám naše milované crossbody kabelky budou vždycky blízké a drahé, bagetové tašky dokáží dodat našim outfitům něco, co jiné tašky prostě nedokážou. Letos dáváme přednost těm ve veselých barvách a vzorech, které zařadíme do naší rotace doplňků.

Zdroje: theeverygirl.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: