Vánoční trendy 2021 – vánoční barvy a dekorační trendy

Foto: Freepik

Vánoční trendy 2021 – vánoční barvy a dekorační trendy

Vánoční tradice domácí výzdoby se zdají neotřesitelné a nezměněné - ale pouze těm, kteří nechtějí. Ve skutečnosti návrháři nabízejí nové možnosti pro uspořádání domů na Vánoce každý rok. Pokud chcete přivítat svátky nějakým zvláštním a stylovým způsobem. Čtěte a nechte se inspirovat.

Jaké jsou vánoční barvy pro rok 2021?

Zvykli jsme si na klasické Vánoce jako na svátek červené, zelené a zlaté, které jsou mírně práškové s jasně bílým sněhem. Tato kombinace barev jistě vytváří magickou atmosféru. Možná však chcete jakési módní vánoční kouzlo? Představujeme vám nejkrásnější vánoční barevné trendy roku 2021.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

 

Tyrkys

Tento nádherný zeleno-modrý odstín vypadá velmi elegantně, svěží a prostorově se rozšiřuje. Místnost, která je zdobena tyrkysovými ornamenty, vypadá neuvěřitelně lehká, vzdušná a zároveň velmi luxusní.

Růžová

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Někteří lidé si myslí, že tento odstín je příliš romantický a chlípný na Vánoce. Dokonale však ztělesňuje aktuální šik a půvab jemným, něžným a nejdokonalejším způsobem. Oblékněte místnost v růžových tónech v kombinaci se stříbrem, bílou nebo zlatou barvou a obdivujte rafinovanou atmosféru.

Modrá nebo námořnická modrá

Může to znít překvapivě, ale jsou to tmavě modré tóny, které se staly nesporným favoritem vánoční sezóny 2018/2019. Návrháři doporučují kombinovat modré, fialové a šedé odstíny a ujistit se, že vytvoří dojem zmrzlého tropického oceánu. Chcete to zkusit?

Luxusní kov

Podle vánočních designových trendů roku 2018 velkolepá a tajemná hra bronzu, mědi a platiny zastínila zářící a přímočaré stříbro a zlato. Použití těchto rad je dost na to, aby váš dekor byl opravdu trendy i letos.

V říši betonu a zlata

Při výběru třpytivých vánočních ozdob nezapomeňte na stylové pozadí. V letošním roce se nejlépe navrhuje šedá kamenná plocha, stínující hra zlatých, stříbrných a sněhově bílých odstínů. Pokud zjistíte, že městský šik je velmi lákavý, pak na vás čekají elegantní figurky, vázy a kovové držáky svíček! Mimochodem, doplňky z betonu jsou neuvěřitelně dobré v kombinaci s čerstvými větvemi jedle.

Červená

Měli bychom červenou barvu úplně opustit v roce 2021? Samozřejmě, že ne, jinak vás Ježíšek může opustit bez dárku! Malé červené luky na vánočním věnci, červené svíčky nebo ubrousky se stávají malými, ale jasnými a útulnými náznaky vaší oddanosti těmto věčným tradicím.

 

Jaké jsou trendy vánoční výzdoby pro rok 2021?

Jmelí, svíčky a girlandy vždy vytvářejí pravou vánoční atmosféru. Pokud se však tento scénář výzdoby opakuje rok od roku, jste pravděpodobně připraveni vyzkoušet něco osvěžujícího.

1.Asymetrické věnce

Pokud je váš věnec tradičně symetrický o letošních Vánocích, riskujete, že budete označeni za nemoderní osobu. Nemyslete si, že takové věnce se budou zdát neohrabané, protože asymetrie vypadá velmi stylově a trendy. Pokud dáváte přednost tomu, abyste si věnec udělali sami, budete muset pracovat napůl tvrdě.

2. Zobrazení vánočních přání

Stylová směs moderních, ručně vyráběných a historických vánočních přání bude nejlepším způsobem, jak vyzdobit jednu z vašich stěn. Proč však ztrácet čas na maličkostech? Ozdobte dvě nebo tři stěny v domě stejným způsobem, pokud chcete.

3. Neobvyklé vánoční strom sukně

Spodní část vašeho vánočního stromku musí být letos vyzdobena bez výmluv. Může to být sukně z vlnitého papíru, pletená přikrývka a dokonce i obrácená železná pánev zbarvená třpytivou barvou. Tento dekor vytváří velkolepou rovnováhu a nádherná hra textur dodá vašim Vánocům trochu více stylu.

4.Velké vánoční ozdoby

Co nejvýraznější koule a girlandy se staly dalším hitem vánočních ozdob 2021. Vypadá to opravdu nádherně, a pokud vám prostor v místnosti umožní používat nadměrné ozdoby, pokračujte!

5.Rustikální akcenty

Nejlepší způsob, jak poskytnout nějaké rustikální poznámky ve vašem vánočním dekoru, je použít nějakou kostkovanou látku. Pokud se vám kostkovaný ubrus zdá příliš přímočarý, použijte místo toho tento druh stuh v girlandách a věncích.

6.Nic než koule

Dalším projevem módního minimalistického přístupu k dekoraci je monopolní použití vánočních koulí – monochromatický bude nejlepší volbou. Jejich barva je na vás, ale pokud budete sledovat trend, upřednostňujte zlato, stříbro, bronz, bílou a zelenou.

7.Stylové držáky logů

V této sezóně není přijatelné skrýt dřevo pod krb. A proč to dělat, když můžete vytvořit módní trhák? Umístěte je na původní držák dřeva a vychutnejte si poznámky o statku ve svém vánočním dekoru.

Jak vidíte, vánoční trendy roku 2021 jsou velmi snadno sledovatelné. Jen se držte stručnosti, ale nezapomeňte na třpytky, zlaté a stříbrné odstíny a dřevěné akcenty. Trendy si však můžete interpretovat podle svých představ a vytvářet exkluzivní vzhled vašeho domu.

Jaký je nejlepší způsob, jak ozdobit vánoční stromek?

Takže jsme již zdůraznili prognózu vánočních trendů pro rok 2021. A nyní je nejvyšší čas mluvit o nejdůležitějším atributu svátku - vánočním stromku, který zůstává v centru pozornosti navzdory jakýmkoli rozmarům designérů. Jak ji letos vyzdobit? Představujeme vám některé módní a dechberoucí možnosti.

1.Pastelové barvy

Měkké tlumené tóny pastelových vánočních ozdob vypadají velmi něžně a elegantně. Přidejte zlaté koule nebo hvězdy pro okouzlující vzhled.

2.Květinové ozdoby

Zdobení vánočního stromku květinami je jedním z nejvíce extravagantních, ale jasných trendů sezóny. Představte si sami sebe uprostřed slavnostní pohádky.

3.Něco fantazie

Světlé barvy a báječné hračky na pozadí bílých větví jedle potěší děti. Vypadá to opravdu vtipně a fantasticky!

4.Světlé a neutrální barevné schéma

Bílé, šedé a béžové tóny v další módní variantě dekorace vánočního stromku v roce 2021. Vytvářejí velmi vynikající pocit minimalistického šiku. Některé stříbrné akcenty pro lehké třpytky budou v pořádku.

5.Neonový strom

Stromy jasných barev vypadají skvěle a rozbíjejí všechny stereotypy.

6.Dřevo a hlína

Zdobení vánočního stromku korálky a figurkami z přírodních materiálů vytvoří překvapivě teplou a uklidňující atmosféru. Jen dva prvky pomohou vašim Vánocům stát se zvláštními.

Vánoce jsou považovány za jeden z nejkrásnějších a nejúžasnějších svátků v roce. Zdobení vašeho domova v souladu se současnými trendy a přidání něčeho originálního ze sebe vytvoříte jedinečnou slavnostní atmosféru, která bude zachována nejen na fotografiích, ale i v srdcích vašich blízkých.

Zdroje: homediy.co, Freepik

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: