10 způsobů, jak mít vztah na dálku plný lásky, ne stresu

Foto: Unsplash

10 způsobů, jak mít vztah na dálku plný lásky, ne stresu

Vztahy na dálku mají pověst srdcervoucích, stresujících a náročných na udržení. A to z dobrého důvodu - je těžké být odloučen od milované osoby.

Nicméně, nemusí to tak být!

Vztahy by měly být plné lásky bez ohledu na vzdálenost a díky těmto tipům, trikům a radám budou i ty vaše.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

1. Jak se dostat do vztahu? Přijměte svůj vztah.

Musíte vědomě přijmout, že budete ve vztahu na dálku, a přijmout vše, co s tím souvisí. Čím rychleji to uděláte, tím snazší to bude. Nebudete se litovat a nenecháte si od druhých říkat, že to nebude fungovat.

Prostě přijměte, že to přišlo s rozhodnutím být ve vztahu na dálku, a můžete ovlivnit, jak se budete cítit, a můžete ovlivnit, zda to bude fungovat.

2. Vezměte na vědomí, že jste se rozhodli být ve vztahu na dálku. Obklopte se lidmi, kteří věří v lásku.

Jakýkoli druh lásky, nejen lásku "na dosah".

Když jsem byla ve vztahu na dálku s Mikem, byli lidé, kteří mi říkali, že to nikdy nebude fungovat, a byli lidé, kteří mi říkali, že čas letí a že to není tak špatné. Vyberte si, že se obklopíte lidmi, kteří vás přesvědčí, protože pokud se rozhodnete obklopit lidmi, kteří tomu nevěří, brzy se to stane vaším myšlením.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Věřte mi, z vlastní zkušenosti vím, že čas letí a opravdu to není tak zlé.

3. Opřete se o přátele.

Víte, jak se říká, že čas letí, když se bavíte? Když budete mít přátele, se kterými si můžete vyjít, nebudete myslet na to, že vám chybí vaše drahá polovička. Přátelé přátelé přátelé přátelé. Nemůžu to říct dostatečně.

4. Vyhraďte si čas, kdy si budete povídat a kdy se s danou osobou uvidíte.

V závislosti na tom, kde se nacházíte a kde je vaše drahá polovička, může být obtížné vést videochat, pokud si na něj každý den nevyhradíte čas. Odjel jsem na dva měsíce pracovně do Indie a časový rozdíl byl zabiják. Ale přesto jsme si každý den stanovili asi hodinu na videochat a zavázali se k tomu.

Jedna osoba to bude mít těžší než druhá (já jsem kvůli tomu vstával každé ráno v 5:30), ale jste ve stejném týmu, který se snaží dosáhnout stejného cíle, a vizuální vidění partnera, i když jen přes obrazovku počítače, dělá víc, než si myslíte.

5. Jaké jsou vaše cíle? Uvědomte si širší souvislosti.

Budou dny, kdy vás celá myšlenka na vztah na dálku dostane. Odstoupíte a zeptáte se sami sebe: "Stojí to vůbec za to?"

Mikovi a mně bylo 22 let, když jsme se rozhodli pro vztah na dálku. Oba jsme byli čerstvě po vysoké škole, budovali si kariéru a poznávali nové lidi, a přesto jsme se rozhodli pro tento závazek.

Věřte mi, znám ten pocit a stalo se mi to několikrát. Ale pokud něco opravdu chcete, přes těžké boje musíte být dostatečně silní, abyste se přes to dokázali přenést a dívat se na širší souvislosti. Protože ten širší obraz, na který jsem se vědomě nutila zaměřit, když mi chyběl Mike, když jsem si říkala: "Na tohle jsem moc mladá", "Měla bych si užívat ve dvaceti", "Tohle není fér", je moje současná realita a řeknu vám, že je krásnější, než jsem si kdy dokázala představit.

6. Vidět požehnání v přestrojení.

Žít sám, dařit se sám, na novém místě, je dobré pro osobní růst a prospěje vám to tak jako tak. Také vás to donutí důvěřovat své drahé polovičce tím, že vám v podstatě nedává jinou možnost volby.

A jen si uvědomte, kolik charakteru to dodá vašemu milostnému příběhu. Jsou to překážky, díky nimž rostete jako osobnost, takže v tom prostě vidíte krásu.

7. Modlete se.

Ať už věříte v cokoli, prostě se modlete. Modlete se k té vyšší bytosti, protože ta mě dostala z těžkých časů. Uznávám, že jsem deset let svého života chodila do katolické školy, ale opravdu věřím, že mi v tom Bůh kryl záda.

8. Flirtujte.

S přítelem/snoubencem/manželem byste měli "flirtovat" vždycky, ale když spolu žijete, už k tomu nemáte vždycky příležitost. Udržujte věci svěží, protože můžete. A když jste spolu, dejte mu všechno ze sebe.

9. Vždycky, když jste spolu, tak se mu můžete věnovat. Nehádejte se kvůli maličkostem, zejména když jste spolu.

Ne vždy se můžete se svou drahou polovičkou vídat, tak si nenechte tyto chvíle zkazit maličkostmi. Tyto okamžiky znamenají mnoho a bohužel definují vztah na dálku. Je to vše, co máte, takže je třeba toho co nejlépe využít. Neberte to jako samozřejmost.

Nestrávte společný víkend po pěti měsících, kdy jste se neviděli, hádkami. Bude na tom za 5 let záležet? Pokud ne, jděte dál.

10. Jaké jsou vaše plány? Říkejte pravdu.

Když jste ve vztahu na dálku, máte vždycky takový strach, abyste nerozhoupali loď, že si někdy myslíte, že je lepší před svou drahou polovičkou věci prostě tajit, protože můžete. Chladnou a tvrdou pravdou je, že to nejde. Pokud musíte své drahé polovičce lhát, pak si jí nevážíte, a to vypovídá víc, než si myslíte.

Pamatuju si na jednu konkrétní hádku, kterou jsme s Mikem měli, kdy uvažoval přesně takhle a lhal mi. Bylo to tak bezvýznamné, ale díky tomu, že mi lhal, se ta hádka samozřejmě rozrostla v obrovský problém.

Nelži. Prostě a jednoduše. Pokud máš pocit, že musíš, je v tom víc problémů, než si myslíš, a nikdy to nebude fungovat.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: