15 skrytých příznaků, že se do vás muž zamiloval

Foto: Unsplash

15 skrytých příznaků, že se do vás muž zamiloval

Většina z nás chodí na rande, protože se snaží najít tu pravou lásku.

Těžkopádné a neohrabané první schůzky? Ta jsou jen bonusem navíc. Šťastně až do smrti? To je náš cíl. V důsledku toho je přirozené, že chceme znát ETA lásky.

Jestliže tedy patříte mezi ženy, které randí s novým mužem, pravděpodobně doufáte, že existují nějaké nepopiratelné známky toho, že se do vás muž zamiloval, abyste se mohly přestat cítit netrpělivě a uvolnit se.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Jaké jsou známky toho, že se do vás muž zamiloval? Nejdříve popořadě: pokud aktivně hledáte náznaky, že vás miluje, pravděpodobně vycházíte z úzkosti.

Víte, jak se cítíte, a chcete vědět, jak se cítí i on. Nechcete investovat svůj čas ani riskovat své srdce, pokud vy dva nejste na stejné vlně ohledně toho, kam se věci mezi vámi ubírají. Poznáte to podle toho, jak se na vás dívá a jak vás skutečně vnímá a chová se k vám jako ke své osobě.

Některé vlastnosti způsobují, že se muž do ženy zamiluje, včetně toho, že je neokoukaná, upřímná a důvěryhodná a že se dokážete vzájemně posouvat k tomu, abyste byli lepšími lidmi, a vzájemně se inspirujete.

Dalšími vlastnostmi mohou být fyzické rysy, které na vás muž miluje, nicméně to, co ho přiměje se do vás zamilovat, je to, jak hluboké může být vaše citové pouto a jak dobře se vy dva znáte a dokážete být jeden k druhému zranitelní.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Jak rychle se muži zamilují? Studie překvapivě zjistily, že muži se zamilovávají o něco rychleji než ženy.

Podle studie YouGov pro eHarmony z roku 2013 trvá mužům v průměru 88 dní, respektive tři měsíce, než své partnerce řeknou slova Miluji tě. Ženám však trvá v průměru 134 dní neboli čtyři a půl měsíce, než řeknou slovo na L.

Vězte, že: Tak silný cit, jako je láska, si vždy najde způsob, jak se vyjádřit. Vždycky si najde cestu ven.

Pokud si tedy kladete otázku: "Miluje mě?", existují způsoby, jak se láska začíná projevovat ve vašem společném vztahu, takže dávejte dobrý pozor.

Tady je 15 skrytých znamení, že se do vás muž zamiloval

1. Obdivuje vaši jedinečnost.

Toto je součást líbánkové fáze. Chemické reakce vyvolané v naší mysli nám umožňují upustit od posuzování a vidět v partnerovi jen to nejlepší. Líbí se nám všechno - jeho zvláštnosti, nedostatky, dokonce i jeho chrápání zní jako symfonie.

Když se do vás muž zamiluje, bezvýhradně přijímá vaše nedostatky. Dokonce i ty, kterými si možná nejste jistá? Ano, ty ho fascinují. Podporuje vás v tom, abyste se přijala sama sebe, a aktivně se snaží s vámi splynout.

Může to dělat tak, že přebírá vaše zájmy nebo koníčky, může se na vás dívat určitým způsobem a začne vás vnímat tak, jak jste se vy sama možná nikdy neviděla.

2. Je na něm vidět citová křehkost.

Mezi znaky toho, že se do vás zamiloval, patří citová křehkost. Pro muže to není zrovna příjemný zážitek - vyvolává to zranitelnost, což je pocit, který muži neradi cítí.

Když je s vámi, může to znamenat, že je ve stresu nebo se snadno spouští a nesoustředí se na své duševní zdraví. Může se na vás upínat, žárlit nebo být paranoidní, že se ho chystáte opustit.

To neznamená, že děláte něco špatně - znamená to, že se snaží regulovat své emoce. Někdy nepomůže ani řeč těla, které můžete věnovat pozornost, protože může být tak nervózní, že ji shazuje.

Ne všichni muži vykazují toto znamení, ale mnozí ano. Obvykle se nejvíce vyskytuje u mužů, kteří mají nižší než průměrné sebevědomí. To je nechává pochybovat o své vlastní hodnotě a přemýšlet, proč je dívka jako vy s chlapem jako on.

3. Ve vašem vztahu se vytváří hluboké a široké spojení.

K lásce samozřejmě patří i spojení - hluboké a široké spojení. To se často projevuje jako více míst a kategorií v jeho životě, do kterých vám dovolí více nahlédnout a být jejich součástí. Může vás představit svým přátelům nebo spolupracovníkům.

Může vás ukázat své rodině. Může vás přivést k činnostem a zálibám, které považuje za zajímavé - může vás požádat, abyste se k němu připojili na pěší túře nebo na kurzu keramiky. Může vás vzít na baseballový zápas nebo vás požádat o váš příspěvek do svého fantasy fotbalového draftu.

Muži začleňují ženy do svého života, když vidí potenciál dlouhodobého vztahu.

S ohledem na výše uvedené jsou důležité ještě dva další prvky: informovanost a ohleduplnost.

4. Jaké jsou další důležité prvky? Je s vámi více přítomen.

Když s vámi muž začne skutečně být - soustředí se na vás, dělá pro vás věci, aniž byste ho o to požádala, dá vám z ničeho nic pusu - je velká šance, že se začíná zamilovávat.

Zvýšení jeho přítomnosti znamená zvýšení stavu vašeho vztahu. Muži neinvestují do žen, o které nemají zájem. A nepropadají roli živitele nebo pečovatele o ženy, v nichž nevidí svou budoucnost.

5. Chce s vámi skutečně trávit čas.

Muž, který je do vás zamilovaný, se nikdy nenabaží vaší společnosti a vždy bude šťastný z chvil, kdy se vy dva budete moci setkávat.

Jakmile je s vámi, nechce nic uspěchat a raději je s vámi jen tak celou noc nebo celý den. Nikdy nemá důvod rychle odejít nebo ukončit váš společný čas.

Nebude s vámi spěchat, a jakmile spolu budete trávit více času, uvědomíte si, jestli je to on, kdo vás chce oslovit s žádostí o schůzku, a necháte ho, aby také dělal kroky, abyste to nebyla pořád jen vy. Pokud si všimnete, že dělá více tahů, je to dobré znamení.

6. Občas se vám zdá nervózní.

Toto může být zřejmým znamením, že se do vás kluk zamiloval, pokud se později, poté co jste spolu strávili hodně času, zdá trochu nesmělý nebo nervózní, protože je možná nervózní říct slova, o kterých ví, že je cítí.

Zajistěte mu super pohodlí, a pokud cítíte, že je nervózní, uklidněte ho tím, že mu dáte najevo, že vám může říct cokoli.

7. Představil vám své přátele a chce se seznámit s vašimi.

Toto znamení je skvělý krok, protože seznámení s jeho přáteli vám může dát jistotu, že chce, abyste byla součástí jeho života, a že pro něj tento vztah něco znamená, když o vás svým přátelům všechno vypráví.

Pokud se jeho přátelé snaží do všeho zapojit i vás, je to dobré znamení, že vás také podporují a že vás schvalují, což je pro něj důležité, pokud je do vás zamilovaný.

8. Mluví s vámi o budoucnosti

Pokud s vámi váš přítel před vámi mluví o svých plánech do budoucna a pak se vás ptá, co si o tom myslíte, pak je to dobré znamení, že je připraven s vámi pokročit a dát vám najevo, že vás miluje.

Může vás také zkoušet tím, že téma budoucnosti nadhodí, aby vycítil, zda to cítíte také tak. Pokud se jedná o plány, které by mohl uskutečnit, pak možná plánuje, aby zahrnovaly i vás. Nepotřebujete vztahového kouče, aby vám o tom řekl, protože toto znamení je tak trochu zřejmé.

9. Nebojí se být před vámi sám sebou.

Jestliže je váš partner před vámi naprosto sám sebou, což zahrnuje i to, že buď šprtá něco, co má rád, pak to může znamenat, že je do vás zamilovaný.

Jestliže se nebojí vést s vámi hluboký rozhovor o zájmech a zálibách toho druhého a nebojí se vám cokoli říct, pak je to skvělé znamení, že je mu s vámi naprosto dobře.

Ví, že může být sám sebou ve vaší přítomnosti stejně jako v přítomnosti přátel a rodiny, protože vás miluje.

10. Nehraje si s vámi na nic.

Jestliže je do vás kluk zamilovaný, nebude vás neustále stavět do latě a nutit vás k otázkám nebo obavám, protože vám to usnadňuje.

Nenechá vás hádat, protože se bude snažit a pozve vás na rande a zapojí vás do svého života, protože vás miluje.

Vždycky vám odpoví, a pokud neodpoví, má pro to ve skutečnosti dobré důvody.

11. Má oči jen pro vás

Nejlépe poznáte, zda se do vás váš muž zamiloval, když vám dá jasně najevo, že má oči jen pro vás. Zkuste si všimnout, zda jeho oči nezačnou bloudit, když si spolu někam vyjdete a jsou tam i jiné ženy.

Poznáte, zda je do vás zamilovaný, protože bude mít oči jen pro vás a bude se na vás dívat určitým pohledem.

Pokud je přistihnete, jak se na vás dívá zamyšleně nebo zasněně, znamená to, že vás miluje a touží jen po vás.

12. Věnuje vám plnou pozornost.

Všimněte si, jestli když s ním mluvíte, jestli vám věnuje plnou pozornost a klade vám více otázek a opravdu vás chce poznat.

To je znamení, že by se do vás mohl zamilovat, a pokud je do vás zamilovaný, bude se chtít více zapojit do vašeho života a bude vás podporovat a podporovat vaše rozhodnutí a názory.

13. Jaké jsou vaše názory? Věnuje vám veškerý oční kontakt.

Oční kontakt je všechno, a pokud vám věnuje plnou pozornost očima, znamená to, že se do vás zamiloval.

Studie ukázaly, že zamilovaní lidé jsou vždy přitahováni k očím svého partnera, protože na úplném očním kontaktu s milovanou osobou je něco tak intimního.

14. Vy dva se spolu často smějete.

Humor a smích jsou ve vztahu vždy dobrým znamením, a pokud se spolu dokážete vždy bavit a dobře se bavit, pak láska ve vztahu určitě poroste.

Pokud se vždy směje vašim vtipům nebo se směje, když se smějete vy, pak je to znamení, že vás miluje, a je to také známka silného vztahu.

15. Do vašeho vztahu vkládá spoustu svého času.

Pokud víte, že váš přítel je zaneprázdněný, ale rozhodl se s vámi trávit téměř všechen svůj volný čas, pak je to znamení, že se do vás zamiloval nebo že se do vás zamiloval, když je to vše, co chce dělat.

Studie ukazují, že lidé tráví a investují čas do lidí, kterých si váží a v nichž vidí důležitost.

Pokud si váš muž váží společného času s vámi a je s vámi vždy v přítomnosti, pak to znamená, že vás miluje a cítí, že jste hodna jeho času.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: