10 každodenních věcí, které ženy dělají a které muže odradí

Foto: Unsplash

10 každodenních věcí, které ženy dělají a které muže odradí

Jistě víte, co ženy na randění odrazuje, například že si hrají na nedobytné nebo že jsou nejisté. Ale co odrazuje muže?

Všichni víme, že nejen ženy mají ve vztazích velké varovné signály, a tak jsem požádala několik svých přátel mužů, aby mi řekli, co je pro muže největším odrazujícím faktorem.

Přestože jste o některých z těchto odrazujících faktorů pro muže pravděpodobně již slyšeli, stále patří mezi nejčastější chyby, kterých se ženy při randění dopouštějí.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Podle těchto vztahových rad se můžete lépe orientovat ve světě lásky, pokud si to přejete.

Takže, co muže odrazuje?

Toto je 10 největších turn-offů pro muže, kterých by si ženy měly být vědomy.

1. Co je pro muže odrazující? Hraní si na hloupou.

Jestliže jste žena, která si myslí, že muži nechtějí, abyste byla chytrá, zamyslete se znovu. To může být pro muže jeden z největších turn-offů, protože zdravé muže přitahují sebevědomé, šťastné a chytré ženy.

Smyslem randění je nejprve najít někoho, s kým byste chtěla být, ne najít jen tak nějakého chlapa, kterému se líbíte.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Chcete strávit život s mužem, který si neváží vaší inteligence (ani ničeho jiného na vás)? Pokud si neváží toho, kdo jste, a neocení vaši genialitu, vztah, který máte, není skutečným vztahem, protože nemůžete být sami sebou.

Poselství zní: Jděte za svým snem a buďte svým geniálním já. Pokud to muž nepovažuje za přitažlivé, jděte dál.

2. Být arogantní.

Jednou věcí, kterou jsem vypozorovala, je, že někdy je chytrá žena arogantní a muže ponižuje. Když se to stane, muž se nebrání její inteligenci, ale jejímu přístupu a neúctě.

Arogance není sebevědomí. Nechcete, aby vás muž pomlouval, a muž nechce, abyste vy pomlouvala jeho.

Většina mužů chce partnerku, se kterou se může bavit o životě, práci, rodině, politice, výzvách a o všem možném - proto chce ženu, která je inteligentní.

3. Předstírání.

Ne, nemluvím o sexu, ale i to zde platí.

Předstírání je hra, kterou většina mužů nerada hraje a která může muže odradit. Jedním z příkladů, o kterých muži mluvili, je, když žena předstírá, že se jí líbí něco, co řekl nebo udělal, aby se mu líbila.

Muži, který je zajištěný, nebude vadit, když si nebudete myslet, že všechno, co říká nebo dělá, je vtipné nebo geniální, pokud na něj nebudete hrubá. Uznejte a oceňte ho, když je to autentické.

Chcete přece "opravdový" vztah, kde můžete být sama sebou a vědět, že vás má rád takovou, jaká jste, nebo ne? Stejně tak on! Klientky často mluví o tom, že se cítí zrazené, když k nim muž není upřímný. To je lekce, která platí oběma směry. Nakonec to nebude fungovat, pokud ani jeden z vás nedokáže být sám sebou.

Níže uvádíme několik příkladů předstírání:

Předstírání, že jste šťastní, i když jste v depresi, předstírání, že vás něco baví, i když vás to nebaví, zájem o jeho práci, i když se nudíte, a tvrzení, že rádi něco děláte, i když to neděláte (například fotbal, rybaření, neustálé cvičení, jízda na lodi nebo horory).

Předstírání, že jste někdo, kdo nejste, dlouhodobě nefunguje. Dalo by se říct, že jiné slovo pro "předstírání" nebo "přetvařování" je lhaní, a to není pevný základ pro opravdový partnerský vztah.

A nepředstírejte to ani v sexuální oblasti. Během sexu mu sdělujte, co se vám líbí, aby to věděl, a doufejme, že to bude dělat také, takže se oba naučíte, jak toho druhého uspokojit. Pokud chcete uspokojivý sexuální vztah, nepředstírejte, že se vám líbí něco, co vás ve skutečnosti nevzrušuje.

4. Královny dramatu.

Definice slova "melodrama" je "tvůrčí představení nebo akce s množstvím přehnaných emocí, napětí nebo vzrušení". Lidé, kteří jsou melodramatičtí, se chovají přehnaně emotivně, například vyvolávají scény kvůli každému malému problému.

Jste "královna dramatu"? Děláte z malého problému velkou vědu? Pomlouváte druhé, abyste vypadali lépe? Děláte ze sebe obvykle hrdinku, oběť nebo padoucha svého příběhu (nebo všechny tři, podle toho, co vám zajistí největší pozornost)?

Muži obecně nemají rádi drama nebo když si s nimi ženy hrají.

Někteří muži přiznali, že při randění budou tolerovat drama, pokud si s nimi někdo vrzne. Čím je žena žhavější, tím více dramat muž snese. Na druhou stranu, pokud drama přebije její žhavost, ze vztahu odejde.

A co když jste v dlouhodobém vztahu? Záleží na tom, jak dlouho jste spolu. Každý člověk má nějaký bod zlomu. Jeden muž řekl, že když se do vztahu vnese drama, v určitém okamžiku začne muž hodnotit, zda ženu miluje natolik, aby zůstal, a zda mu vztah stojí za to.

Jste-li "(Melo) Drama Queen", možná jste závislí na hormonech, které se uvolňují tím, že jste dramatičtí. Dokážete si získat pozornost, i když je negativní. Dramatické převyprávění vašeho příběhu může být stresující pro vás jako vypravěče a může stresovat i lidi, kteří váš příběh poslouchají.

Dramatičnost vám může dodat velký příval energie a cítíte se dobře, že jste středem pozornosti; vaše tělo se však přesto může přepnout do režimu vysokého stresu.

5. Neustálé rýpání a stěžování si.

Důvodem, proč možná nedostáváte to, co chcete, je to, že vaše komunikační dovednosti nefungují. Místo abyste si stěžovali na to, co nechcete, požádejte o to, co chcete.

Nejprve se zaměřte na to, co chcete, ne na to, co nechcete. Je to ve váš prospěch (abyste automaticky nepřešli do režimu stěžování). Je to také ku prospěchu kohokoli, s kým jste, včetně manžela nebo přítele, partnera, dítěte, zaměstnance nebo souseda.

Druhé, všimněte si, že jsem řekl "požádat", nikoli požadovat. Všichni máme očekávání od sebe i od druhých. Když máte očekávání a nebylo vám jasně sděleno, pravděpodobně budete reagovat negativně, například zklamáním, frustrací, vztekem nebo zraněním.

Soustředíte-li se na to, co chcete, probudíte ve svém člověku to nejlepší. Většina mužů nás chce potěšit. Není pro něj zábavné, když se vám snaží vyhovět a stará se o vás, ale vy si jen stěžujete. (Samozřejmě, že i my chceme být oceněny.)

I když se na rande budete chovat co nejlépe, může se stát, že si budete stěžovat na jídlo nebo obsluhu v restauraci, na dopravu, práci, přátele, rodinu, na cokoli. Pokud nechcete muže s bagáží (a zvláště pokud to zveřejníte na svém profilu na seznamce), pak si nestěžujte na své bývalé!"

Většina mužů chce ženu, která je šťastná, a stěžování a rýpání naznačuje, že šťastná nejste.

Ženy se často domnívají, že když muž nevyjadřuje své hluboké city, znamená to, že žádné city nemá, nebo že je sice má, ale záměrně se drží zpátky. Muži hluboce prožívají emoce, i když je nedávají najevo.

Trápení, které ho má přimět mluvit, má opačný účinek! Pokud se chcete něco dozvědět, najděte si čas, kdy se zeptat, když nedělá něco jiného.

Dejte mu najevo, že máte otázku, položte ji, pak buďte zticha, nepřerušujte ho a trpělivě vyčkejte na jeho odpověď. Muži, kteří nevyjadřují své pocity pravidelně, si mohou vzít čas na rozmyšlenou.

Pokud s někým teprve začínáte chodit a kladete mu osobní otázky, pokud neodpovídá tak, jak chcete, nevyslýchejte ho (neotravujte). Pokud chcete někoho, kdo je otevřenější, a on se ani po několika schůzkách otevřeně nepodělí, dejte mu najevo, že otevřená komunikace je pro vás důležitá a zajímá vás, jak to cítí on.

Možná mu není příjemné sdílet emoce s někým, koho nezná nebo komu nedůvěřuje, na začátku vztahu, ale pokud s postupem času není sdílný, musíte se rozhodnout, zda jeho styl komunikace dokážete přijmout, nebo ne.

Pokud jste ve vážném vztahu a váš partner nedělá věci, o které ho žádáte, jistě víte, že rýpání nefunguje, i když to stále děláme!

Důvěřujte svému partnerovi, že dělá, co může, a pokud nedělá, co slíbil, zjistěte, jak se co děje. Vytvořte bezpečný prostor pro rozhovor tím, že mu sdělíte svůj závazek vytvořit láskyplný vztah a partnerství. Podělte se o to, co nefunguje pro vás, a zeptejte se ho (a vyslechněte ho, aniž byste se bránili), co nefunguje pro něj.

Prozkoumejte, jak můžete oba spolupracovat a vzájemně se podporovat, aby věci fungovaly pro vás oba. Vy koupete děti a on jim čte pohádku. On platí účty a vy chodíte nakupovat potraviny.

Jaké by to bylo, kdybyste mohla vyslovit požadavky, které by váš muž vyslyšel? Muž, kterému na vás záleží, vám bude chtít udělat radost, takže když budete laskavá, budete prosit, ne vyžadovat, a budete si ho vážit, bude vám chtít pomoci.

Pokud jste ho v minulosti sekýrovala, možná jste ho vycvičila, aby vás neposlouchal, takže když změníte způsob mluvení a jednání, může mu trvat, než se chytí a dožene vás!

6. Žena, která nepřijímá svou ženskou energii.

V páru má obvykle jedna osoba více ženské energie a druhá více mužské. Oba typy energie jsou součástí každého z nás a různé okolnosti mohou jednu z nich více zvýraznit. Stereotypy z minulosti již neplatí.

Jste-li žena, která do vztahu přináší mužskou energii, ale chcete silného muže, není pro muže prostor, aby byl mužský, aniž by se vás snažil ovládat. To je častý problém mých klientek a něco, co jsem poznala ve svém manželství.

Tony Robbins říká, že právě polarita ve vztahu - "jiskření, které vzniká mezi dvěma protikladnými energiemi: mužskou a ženskou" - je hnacím motorem a udržuje vášeň. Když máte oba stejnou energii, můžete mít více společného, ale chybí vám vášeň. Robbins také říká, že když je žena ve stresu nebo unavená, přejde do ochranného režimu a stane se více mužskou... což vede k nulové možnosti vášně ve vztahu.

Muži často soutěží o to, kdo bude "alfa" nebo vůdčí samec. Když žena přináší svou mužskou energii, může vědomě nebo nevědomě soutěžit o to, aby byla alfa samcem. Možná to funguje, pokud zastáváte vedoucí roli v organizaci, zejména pokud se nacházíte ve vysoce konkurenčním prostředí, kde dominují muži.

Na druhé straně má mnoho žen ženskou energii, kterou popíráme nebo potlačujeme, zejména v práci, a to pro nás vytváří stres, protože nejsme tím, kým skutečně jsme. Možná si to neuvědomujete, protože mužská energie - mužská i ženská - je to jediné, co jste na svém pracovišti viděli projevovat.

Když jste silnější a nevyužíváte svou ženskou energii, můžete nejen popírat část toho, kým jste, ale také potlačovat své dary ženské energie, včetně emočního IQ, spolupráce, naslouchání, ocenění a propojení.

Ženská energie je silná, ale není dominantní. Jeden z odpovídajících mužů řekl: "Chci silnou ženu, která mi dovolí mít své autentické emoce." V tomto případě se jedná o silnou ženu. Muži potřebují, abychom jim udržely prostor, aby se cítili dostatečně pohodlně, aby se mohli vyjádřit a naslouchat.

7. Špatná hygiena.

To je prostě a jednoduše. Pokud žena nemá dobrou hygienu, je to pro muže velký odrazující faktor. Muži chtějí někoho, kdo se o ně dokáže postarat.

Jestliže se žena nedokáže obtěžovat ani s péčí o sebe, jak by se mohla postarat o něj?

Péče o sebe je vzrušující, protože je to známka sebelásky, která je super důležitá.

Abychom byli spravedliví, není úkolem ženy starat se o muže. Ale když se snažíte najít si drahou polovičku, špatná hygiena vám v tom nepomůže.

Špatná hygiena obecně je pro všechny, nejen pro muže, velkým odpuzujícím faktorem.

Nikdo se v dohledné době nezačne zamilovávat do žlutých zubů a tělesného zápachu.

8. Každý, kdo se neustále dívá do telefonu.

Muži chtějí pozornost. Vyžívají se v tom, že si udržují pozornost ženy.

Pokud jsou tedy ženy příliš zažrané do sociálních sítí a mají neustále oči přilepené k telefonu, muži nevidí důvod, proč se s nimi zdržovat.

Necítí se žádaní, což zraňuje jejich hrdost a je to pro ně obrovský odrazující faktor.

Pokud tedy ženy raději aktualizují svůj status, aby si vyrazily s "bae", místo aby s ním skutečně trávily čas, nepřiměje to "bae" zůstat.

9. Sebestřední lidé.

Pokud je žena 24 hodin denně, 7 dní v týdnu samé já, já, já, žádný muž nebude chtít být v její blízkosti.

Vztah je o dávání a braní - páry se střídají v povídání o svých dnech, ve sdílení příběhů, v probírání svých problémů.

Pokud žena neustále mluví o sobě nebo se muži nebude věnovat, bude ho to štvát. Zaměřenost na sebe je něco, co běžně koreluje s povrchností, což muže zřejmě odrazuje.

Stává se otravným, když muž musí bojovat, aby se dostal k jedinému slovu o tom, co se s ním děje. Pokud je vztah jednostranný, nemá smysl, aby muž zůstával na blízku.

10. Nerozhodnost.

Když je žena nerozhodná, může to muže frustrovat. Žena pak vypadá, jako by nevěděla, co dělá nebo kdo je, což může být zpětně spojeno s tím, že je hloupá.

Muži chtějí někoho, kdo ví, co dělá, umí převzít odpovědnost a postarat se o sebe.

Nechce se mu neustále sedět a držet ženu za ruku pokaždé, když se musí rozhodnout. Také nechtějí rozhodovat za vás.

Muži chtějí ženu, která je sama sebou, nechtějí chodit s tělem bez mozku a pohonu. To jsou pro muže i ženy vlastně turn-offs.

Vnímáte některý z těchto vzorců ve svých interakcích s muži ve svém životě?"

Láska je obousměrná ulice, a když nasloucháte tomu, co muž chce, máte na výběr, zda mu to poskytnete, nebo ne. Pokud se budete bránit, dokud vám nedá to, co chcete, váš vztah nebude fungovat.

Poznávejte svého partnera postupně, i když si myslíte, že už ho znáte, a neberte ho jako samozřejmost.

Chcete-li mít láskyplný vztah, musíte být ochotná být sama sebou a přijmout ho takového, jaký je. Seznamte se s ním tam, kde je, a uvidíte, jestli se on setká s vámi tam, kde jste vy.

Když se oba lidé věnují vztahu ("my") namísto svých vlastních starostí ("já"), pak můžete věci vyřešit, ale vztahy nezačínají. Chce to čas.

Pokud víte, že muž není pro vás, nepředstírejte, že vám na něm záleží víc, než záleží. Pokud chodíte s mužem, na kterém vám ve skutečnosti nezáleží, jste méně přístupná spojení s mužem, který by pro vás byl skvělým partnerem.

Zasloužíte si být s mužem, který si vás váží a záleží mu na vás... a on si zaslouží být se ženou, která si váží jeho a záleží jí na něm.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: