3 tajné důvody, proč muži nakonec opouštějí

Foto: Unsplash

3 tajné důvody, proč muži nakonec opouštějí "dobré" ženy

Často říkáme, že jsme rozchod nečekali (i když se blíží jako rozzuřený býk v neonově zeleném tričku a s troubením). Jindy se skutečně objeví z ničeho nic; všechno bylo v pořádku, až najednou ... nebylo.

Ať už k rozchodu dojde jakkoli, obvykle mají něco společného - tři tajné důvody, které váš bývalý pravděpodobně skrývá - tajemství, která mu brání plně vyjádřit, co cítí.

Možná si pomyslíte: Není možné... to není ten případ. To není můj chlap!" Váš muž byl citlivý, otevřený a v kině plakal. Ale všichni muži se potýkají s těmito problémy, které je matou a způsobují jejich útěk.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Pochopení těchto problémů vám může pomoci překonat špatný rozchod ... nebo vám případně pomůže získat svého bývalého zpět.

Tady jsou tři tajné důvody, proč muži opouštějí dobré ženy:

1. Cítil se pod tlakem a nedostatečný.

Neustále jste ho pronásledovala? Chtěla jste více lásky, náklonnosti nebo sexu, než kolik vám poskytoval Měl pocit, že se často snažíte věci ve vztahu "napravit"?

Pokud se s některým z těchto bodů můžete ztotožnit, ve vašem vztahu určitě existovala nerovnováha a je více než pravděpodobné, že se ve vaší přítomnosti cítil pod tlakem a nedostatečný. A je důležité, abyste věděla, že to není vaše vina.

Většina mužů utíká před emocionálním tlakem, jako by běželi o život (protože ve své mysli běhají o život). Emocionální tlak je výzvou pro nedostatečně vyvinutou část mužství a způsobuje, že se muž cítí špatně vybaven k tomu, aby se s ním vypořádal. Ve své mysli má pocit, že cokoli, co udělá, pro vás není (a nikdy nebude) dost dobré.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

To způsobuje, že se muži přirozeně uzavírají a zamykají své srdce jako pevnost Fort Knox, než aby se vyrovnávali s dalšími pocity tlaku nebo nedostatečnosti.

2. Váš vztah působil soutěživě.

Pokud musí muž se ženou soutěžit o kontrolu nad vztahem, cítí se nejen nedostatečně, ale také jako by pro jeho mužnost nebylo v životě ženy místo.

Mějte to na paměti: je to velmi důležité.

Tím nechci říct, že by muž měl kontrolovat celý vztah, to by bylo nefér vůči oběma stranám. Úspěšný vztah má spíše doplňující se síly, kdy se každá osoba vzdává kontroly v určitých oblastech. Pokud se tak nestane, obě strany skončí v konkurenčním boji - obě soutěží o vítězství a nakonec vztah prohrává. Tato dynamika se projevuje v následujících scénářích:

  • Ve společenském kontextu s přáteli! Dostáváte se před přáteli do sporů o to, kdo měl "pravdu"?
  • Ve finanční oblasti, kdo je živitelem rodiny? Vydělávala jste více peněz než on? A co je důležitější, bylo to někdy řečeno způsobem, který ho vykastroval?
  • Relativně, rozhodovala jste ve vztahu neustále vy? Kde se najíst, jakou zábavu podniknout nebo na jaký film jít?

Pokud měl pocit, že jste proti němu, a ne pro něj, nikdy se necítil plně schopen otevřít své srdce, protože se bál, že "hru" prohraje a bude zraněn.

3. Necítil se respektován.

Muž nemůže budovat život se ženou, která ho nerespektuje. Musí mít pocit, že mu partnerka kryje záda víc než kdokoli jiný - musí vědět, že ho v jeho nejslabší chvíli zahrne přijetím. Protože, jak vidíte, zde je skrytá pravda o vaší hodnotě: jste klíčem k jeho velikosti.

Aby mohl odemknout všechno, co v sobě má, včetně své něhy a ochoty k závazkům, potřebuje hluboký a základní základ respektu.

Se ženou vysokého kalibru po boku může v životě více riskovat a skutečně zažít více svobody, než kdy bylo možné samotnému.

Takže teď, když znáte důvody, proč odešel, jak ho začít získávat zpět? Je čas se zamyslet a začít okamžitě podnikat kroky k nápravě situace, pokud ho stále skutečně milujete. Jakmile budete vědět, jak prolomit jeho obranu a dotknout se nejhlubší části jeho srdce, pocítí ohromný klid a důvěru, že ho opravdu (konečně) máte.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: