38 romantických nápadů na podzimní rande

Foto: Freepik

38 romantických nápadů na podzimní rande

Ať už jste spolu dva měsíce nebo dvě desetiletí, je důležité, aby věci byly zábavné (když můžete , to znamená) v jakémkoli vztahu. Romantická rande může pomoci vytáhnout dlouhodobé partnerství z rutiny nebo dát novým párům šanci se sblížit. Ale jak vám řekne každý, kdo někdy měl přítele nebo přítelkyni: plánování perfektního rande, které zahrnuje zjištění, kam jít a co dělat, může být trochu stresující - což je přesně důvod, proč jsme sestavili seznam nejromantičtějších nápadů na podzimní rande pro páry.

1. Vyřež dýni

Týmová práce dělá sen prací – zejména když se snažíte vyrobit vyřezávané dýně, které soupeří s Monou Lisou. Vyberte si design, který je o něco náročnější než váš typický Jack-o'-Lantern, abyste mohli cvičit spolupráci na dosažení společného cíle. Milujete malou přátelskou soutěž? Můžete z toho také udělat soutěž, abyste zjistili, kdo dokáže udělat nejlepšího Jack-o'-Lanterna. Ať tak či ono, až skončíte, udržujte rande s dýňovou šťastnou hodinou  – s čerstvě pečenými dýňovými semínky a kořeněným dýňovým punčem.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

2. Vytvořte si vlastní Oktoberfest.

Existuje tolik skvělých podzimních festivalů a Oktoberfestů. Když se člověk baví a uvolňuje, cítí  endorfiny, což může vést k romantice. Pokud váš místní bar nemá nic v plánu (nebo je prostě příliš přeplněný), máte svůj vlastní Oktoberfest na dvorku nebo v místním parku. Stačí naložit místní řemeslná piva a připravit měkké preclíky.

3. Pronajmi si chatu v horách.

Tohle je perfektní víkendový útěk. Můžete se tulit u ohně s lahví vína nebo si udělat romantiku ve vířivce při pohledu na hvězdy. To vám oběma umožňuje skutečně se spojit a odpojit od světa.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

4. Navštivte drive-in film.

Nic neříká romantiku tak jako drive-in. Popadněte popcorn - a sebe navzájem - při sledování halloweenského filmu nebo retro klasiky z 80. a 90. let. Tohle rande určitě dostane romantiku do pořádku. U našich rodičů to fungovalo! Nikdo ve vaší čtvrti nezbyl? Projektor a vaše stěna také budou dělat trik pro domácí divadelní zážitek.

5. Čtěte společně.

Střídat se ve čtení nahlas je perfektní způsob, jak se spojit. Tím, že se zaměříme pouze na pasáže (a jeden na druhého), může tato zkušenost pomoci podpořit intimitu, dodává.

6. Vydejte se na malebnou procházku.

Kdy je lepší sezóna,   si udělat pěknou procházku listím? Zkoumání přírody snižuje stres a zvyšuje klid, zatímco chůze a přítomnost uvolňuje hormony štěstí a lásky: serotonin a oxytocin. To podporuje sbližování a zlepšuje vaši společnou náladu. Je to perfektní rande k odpočinku a k tomu, abychom se navzájem poznat. Neváhejte a přineste si cider.

7. Vystrašit se ve strašidelném domě.

Jak může být procházka strašidelným domem romantická? Váš strach vám umožní být zranitelný, což způsobuje, že vaše emocionální zdi klesají.

8. Barvení

Je pravděpodobné, že máte pár nudných bílých triček. Na další rande je přeměňte na něco nového a vzrušujícího a velmi v trendu se snadno použitelnou barvící sadou. Nejen, že odejdete z rande se stylovou památkou, ale můžete se také cítit šťastnější. To proto, že nové zkušenosti mohou aktivovat systém odměn mozku a uvolnit silné neurochemie související s potěšením.

9. Nakupujte na místním farmářském trhu.

Zde je vítězný nápad na rande: Zamiřte na místní farmářský trh a kupte si různé sezónní ovoce a zeleninu, řemeslné sýry, čerstvě upečený chléb, ručně vyráběné těstoviny a další chutné ingredience. Poté, když se dostanete domů, udělejte celé jídlo ( včetně předkrmů, hlavních chodů a dezertu) pomocí položek, které jste koupili, když jste byli venku.

10. Vydejte se na malebnou jízdu vlakem.

Cestování vytváří vzrušení a příležitost zažít věci poprvé společně. Tím, že zkoušíte něco nového, vytvoříte jedinečnou příležitost spojit se a zároveň být svědky zvědavosti a údivu toho druhého. Zabalte si sýr a láhev vína a udělejte si z toho den na jedné z vašich oblíbených tras.

11. Jeď se podívat na podzimní listí.

Někdy jsou nejjednodušší věci nejlepší: jízda do krajiny, abyste viděli, jak se listy mění, bude jistě romantická i nezapomenutelná. "Jít na rande, abyste viděli podzimní listí, vytváří prostor a čas na rozhovor - a protože někteří lidé radši mluví bok po boku, řízení může být často nejlepší částí rande.

12. sbíráš jablka.

Co je ikoničtější na podzim než sbírání jablek na venkově? "Jednoduché tradiční aktivity promíjí vaše základní hodnoty a mohou nadcházet rozhovory o příbězích z vašeho dětství. Mohou vyvolat tyto hluboce nekomplikované pocity: cítíte se dobře, šťastní, klidní, v bezpečí.

13. Navštivte únikovou místnost.

Únikové místnosti vyžadují posouzení slabých stránek vašeho partnera a umožňují vám navzájem poznat dovednosti při řešení problémů. Vidíte, jak každý reagujete na stresory, vedoucí pozice nebo jak se vypořádáváte se strachem nebo úspěchy toho druhého. Únikové místnosti jsou o řešení společného cíle, spolupráci a nalezení řešení. Jeden z vás bude pravděpodobně tíhnout k vedoucí roli, zatímco druhý podporuje akční plán a odhaluje, jak posloucháte, přispíváte, myslíte a zvládáte tlak Necítíš se na to, abys chtěl opustit dům – nebo, když na to přijde, tvůj gauč? Podívejte se na zábavné virtuální možnosti, které můžete hrát online.

14. Jízda na kole.

Podzimní chladnější dny znamenají, že počasí je ideální pro jízdu na kole. Popadněte kola, prozkoumejte čtvrť, kterou jste nikdy předtím neviděli, a uvolněte některé endorfiny, které zaručeně posílí vaši společnou náladu. Fyzické pocity produkované cvičením, zpocené dlaně, zrychlený srdeční tep také napodobují sexuální vzrušení, které dodává zážitku určité zdravé napětí a vzrušení.

15. Předstírejte, že jste turista – ve svém vlastním městě.

Bez ohledu na to, kde žijete nebo jak dlouho jste tam byli, je pravděpodobné, že na vašem seznamu je stále několik turistických věcí. Můžete odpoledne projít několik místních památek, historických památek nebo muzeí a atrakcí, které musíte vidět.

16. Jdi na túru.

Túry jsou skvělým místem pro důležité, zdlouhavé a soukromé rozhovory, protože nikdo jiný neposlouchá a vy se na sebe nutně nedíváte – takže probírání obtížných témat je méně zastrašující. Čas společně vám umožní pracovat s problémy a vyjádřit, jak se cítíte v některých situacích. Pár, který se spolu potí, má lepší sex společně díky uvolňování oxytocinu a endorfinů.

17. Naplánujte si puzzle noc.

Zde je spolehlivý způsob, jak zjistit, zda se vy a váš přítel perfektně k sobě hodíte: zapalte několik svíček , pusťte nějakou dobrou hudbu, vyšlehejte pár koktejlů inspirovaných dýněmi a společně pracujte na skládačce. (Pokud nejste učenec skládačky, doporučujeme začít s jednou, která je asi 500 kusů.) Až skončíte – nebo potřebujete jen pauzu – natankovat chutnou svačinou, jako je například směs bagel chex nebo sýr a sušenky.

18. Udělej si kurz vaření.

Teď je čas začít oprašovat své schopnosti na výrobu koláčů a podlévaných krůt. Vaření jídla může být zážitek odhalující osobnost a vztah. Zažijete také spolupráci, kdy si všimnete, kdo se ujímá vedení a jak zvládáte týmovou práci – všechny základní dovednosti.

19. Podívejte se na strašidelný film.

Nemusíte vždy mluvit, abyste se cítili propojeni. Ve skutečnosti je skutečnost trvalých vztahů taková, že často existuje značné množství ticha. Sledování halloweenského filmu vám umožní přitulit se a samozřejmě křičet a chytit se navzájem, když zloduši vyskočí ze stínu. Jakmile film skončí, budete mít pod pásem další společný zážitek, stejně jako příležitosti mluvit o svých osobních obavách a filmových preferencích.

20. Jak se říká, týmová práce dělá sen prací – takže pro vaši další rande večer spojte síly a udělejte ve své komunitě rozdíl. Díky široké škále dostupných dobrovolnických příležitostí bude snadné najít způsob, jak přispět k věci, která je pro vás dva důležitá, ať už se jedná o úklid místního parku, podávání jídel v nedaleké vývařovně nebo trávení času se staršími lidmi.

21. Poslechněte si své oblíbené staré písně.

Noc u ohně , sklenka vína a sdílení vašeho oblíbeného playlistu Spotify z minulosti: Je to moderní ekvivalent toho, aby se někdo namíchal. Poslech staré hudby může odhalit, jaké byly dospívající roky vašeho partnera. Jaké vzpomínky jsou podněcovány hudbou? Nostalgie může pomoci spustit dopamin i oxytocin - spojovací hormon a hormon lásky.

22. Dejte si progresivní večeři.

Nebojte se, nemá to nic společného s vašimi politickými názory. Progresivní datum večeře je to, kde jíte každý chod na jiném místě. Vyberte si čtvrť (v ideálním případě takovou, ve které jste oba strávili mnoho času) a navštivte různá místa pro šťastnou hodinu, předkrmy, večeři a dezert.

23. Naučte se novou dovednost.

Sezóna návratu do školy může být vzdálenou vzpomínkou – ale je pravděpodobné, že pokud jste jako my, stále existuje spousta věcí, které nevíte, jak dělat. (Přemýšlejte: aranžování květin, pletení, řezbářství, malování, tanec salsy a dokonce i výroba koktejlů.) Takže, na další rande, udělejte si hodinu o něčem, co vás oba zajímá. Kromě všech místních možností je zde také spousta virtuálních kurzů, které je třeba zvážit; pro učení nového jazyka si stáhněte aplikaci Duolingo; a pro výukové programy o prošívaných, malířských, háčkování a dalších řemeslech se podívejte na aplikaci Craftsy.

24. Pořádání herní noci.

Ať už scrabble nebo Scattergories, noc zdravé konkurence může ušla dlouhou cestu - zejména pokud jste nový pár. "Když jsme na prvním rande, většinou se zaměřujeme na dobrý dojem, což může někdy způsobit, že se budeme chovat nuceně. Přátelská soutěž - která vytváří jiný cíl, než je cíl udělat dobrý dojem - nás může do jisté míry osvobodit od našeho zaměření, a tím paradoxně učinit pravděpodobnější, že se budeme chovat jako naše přirozená já, a tím skutečně udělat dobrý dojem."

25. Navštivte útulek pro zvířata.

Nejen, že hraní se štěňaty jistě dostane hladinu oxytocinu do sebe (všechna ta mazlení!), ale budete mít také šanci vidět pečující stránku vašeho partnera. Když se odhalíme ostatním, je to zranitelné a zranitelnost je spojovací bod intimity. Láska a romantika jsou ze své podstaty zranitelné, a když riskujeme a jsme na oplátku se setkali, vede to k hlubokému spojení.

26. Udělejte si jednodenní výlet.

Pokud máte pocit, že váš vztah je ve vyjetí z města na jednodenní výlet, může to být rychlá oprava, kterou potřebujete přidat nějaké další vzrušení a připomenout vám, proč jste se do sebe zamilovali, někdy prostě potřebujete vyvléknout z rutiny, abyste znovu naživili vztah.

27. Soutěž v cukroví.

Rádi sledujete pořady o vaření, jako je Master Chef. Pak je tu sladký nápad na rande: soutěž v cukroví. Přemýšlejte nad klasickými polevami (jako je karamel a arašídy) a vyšlehejte kreativní pochoutku, jako jsou karamelová jablka potažená polevou , karamelová jablka s čokoládovým preclíkem, sušenkya krémová karamelová jablka, karamelová jablka z jablečného atd.

28. Piknik v parku.

Bylo prokázáno, že příroda snižuje stres a přispívá k celkovému zdraví. Doporučuje odpoledne společně v parku. Ať už se procházíte nebo piknikujete, je to skvělé prostředí pro romantické rande. Přineste láhev bublinek nebo své oblíbené nápoje, zabalte si nějaké dobroty, abyste se podělili, a rozprostřete vše na plyšovou deku pro dva.

29. Jděte na ochutnávku vína.

Jedním z bodů randění je budovat mezi sebou intimitu, důvěru a zranitelnost. Zdá se, že víno utiší některé střežené myšlenky a chování, které obvykle máme na místě, které zadržují rozvoj těchto emocionálních spojení. Zodpovědné užívání alkoholu může zlepšit proces datování vytvořením jemnějšího filtru, který umožňuje sdílení na hlubší úrovni.Přidejte rozmary tím, že ochutnáte naslepo – požádejte číšníka, aby vám nalil víno, aniž by vám řekl podrobnosti – a soutěžte o identifikaci.

30. Jedu na koni.

Na páru a koních je něco, co jde dohromady. Jízda na koni může být skvělým rande, protože se spojujete se zvířaty a přírodou. Je to neobvyklé a spojení a chemie mohou být vytvořeny sdílením této nové zkušenosti. Není to pro vás? Místo toho můžete jít do zoo.

31. Pozorovat hvězdy.

Je něco romantičtějšího než tichá noc, kdy se k sobě přitulíte a díváte se na hvězdy? Vyjeďte z města (nebo si najděte klidné místo), položte deku a jednoduše hledejte. Změna scenérie z běžné každodenní dřiny poskytuje další výhodu v tom, že pomáháme párům vyčistit si mysl a vytvořit prostor pro inkubaci nových plánů a snů pro jejich budoucnost. Pocit majestátnosti, který dostanete, nevyhnutelně povede k velkým rozhovorům o životě, určitě vás ještě více sblížit.

32. Navigujte kukuřičným bludištěm.

Ztratit se spolu, najít společně! Rande s kukuřičným bludištěm je dobrý způsob, jak ztělesnit smysl pro humor vašeho partnera.Také budete mít představu o tom, zda je s vaším partnerem snadné pracovat.

33. Jedu kempovat.

Než bude příliš chladno, vydáme se na společný výlet. Nejenže existuje spousta příležitostí ke konverzaci – plus přitulení se v noci pod hvězdami –, ale týmová práce a spoléhání se jeden na druhého vám pomůže posílit pouto. Výlety, které partnerům umožňují dostat se pryč od rozptýlení moderního světa a soustředit se jeden na druhého, vám také umožní prohloubit komunikační dovednosti. Vzhledem k tomu, že většina výletů do kempu neumožňuje rozptýlení technologií, mohou páry využít svého času společně a umožnit smysluplné rozhovory u ohně. Můžete se také naučit spolupracovat jako tým a uvolňují endorfiny prostřednictvím fyzických aktivit, jako je turistika.

34. Dokonce i na tvém dvorku.

Dáváte přednost přístupu k teplu a skutečným koupelnám? Věřte nám, dostaneme to – a to je přesně důvod, proč doporučujeme kempování na dvorku, zejména pokud máte to štěstí, že máte venkovní prostor, který je větší než malá terasa. Vše, co musíte udělat, je pověsit několik venkovních světel na provázky , popadnout několik super měkkých přikrývek , naplnit několik termosek horkou čokoládou a postavit praskající ohniště a budete připraveni na dobrodružství blízko domova - kompletní s pozorováním hvězd, karetními hrami, strašidelnými příběhy.

35. Jedu na kajaku.

Nasát poslední dny plné slunce – dobrodružnou jízdou na kajaku. Pronajmutí jednoho (pokud si opravdu věříte) nebo dvou (pokud jste opravdu konkurenceschopní) a strávit den objevováním místní řeky nebo jezera. A samozřejmě si nezapomeňte zabalit piknikový oběd, abyste se mohli cestou zastavit a natankovat.

36. Projeď se kočárem.

Jednou z nejlepších částí jízdy v kočáru taženém koňmi je nevyřčený pocit, že se svět zpomalil. Je tu pocit bezpečí, který je přepravován majestátním a jemným koněm, zatímco vy a váš partner existujete ve své malé bublině. Tyto okamžiky vylučují chemický oxytocin v našem mozku, který vytváří pocity pohody a štěstí. Mazlení je také skvělý neverbální způsob, jak dát svému partnerovi vědět, že jsou ceněny a milovány a že vy jako jejich partner jste do vztahu investovali.

37. Udělej večeři s dýňovou tématikou

Můžete jít do místní kavárny pro latté z dýňového koření - nebo můžete udělat tří-chodovou večeři s dýňovou tematikou. Večer zahájíme pečeným česnekem a rozmarýnovým dýňovým hummusem, nebo ochucenou dýňovou polévkou , než na hlavní chod našleháme dýňové ravioly , dýňové noky nebo dýňové cacio de pepe. Pak jídlo dolijte dýňovým tvarohovým koláčem, dýňovými koláči nebo čokoládovými sušenkami z dýňového másla. (A samozřejmě, pokud pijete, pivo s dýňovou příchutí nebo koktejly jsou velmi podporovány.)

38. Projeďte se horkovzdušným balónem.

Podívejte se na ohromující podzimní listí z nové perspektivy – s romantickou jízdou horkovzdušným balónem. I když je tato myšlenka dražší než průměrná noc na rande, je skvělá pro označení zvláštní příležitosti, jako je vaše první - nebo dvacet pětadvacáté - výročí svatby, zejména proto, že mnoho společností nabízí při přistání přípitek šampaňského.

Zdroje:Freepik, oprahdaily.com

Podobné články

14 Komentářů

ipehavibi

ipehavibi

před 11 měsíce

http://slkjfdf.net/ - Apumabiz <a href="http://slkjfdf.net/">Utotah</a> vui.neor.gulu.cz.ogl.dj http://slkjfdf.net/

Reply
udenaqiy

udenaqiy

před 11 měsíce

http://slkjfdf.net/ - Avixodo <a href="http://slkjfdf.net/">Ienkusiji</a> enb.pkpo.gulu.cz.rge.xk http://slkjfdf.net/

Reply
feglvexetalal

feglvexetalal

před 11 měsíce

http://slkjfdf.net/ - Ovoxuqohz <a href="http://slkjfdf.net/">Upiflol</a> uqs.yiua.gulu.cz.qpu.et http://slkjfdf.net/

Reply
ewuwafe

ewuwafe

před 11 měsíce

http://slkjfdf.net/ - Esolih <a href="http://slkjfdf.net/">Otefeaca</a> pna.lnkk.gulu.cz.ydy.ex http://slkjfdf.net/

Reply
uvixanayizal

uvixanayizal

před 11 měsíce

http://slkjfdf.net/ - Awizajo <a href="http://slkjfdf.net/">Ikinebfu</a> iun.kfst.gulu.cz.hge.se http://slkjfdf.net/

Reply
oevygbivr

oevygbivr

před 6 měsíce

38 romantických nápadů na podzimní rande | Gulu.cz
<a href="http://www.g34gzi5u558ed1pf3ey3c3zz64ct7865s.org/">aoevygbivr</a>
oevygbivr http://www.g34gzi5u558ed1pf3ey3c3zz64ct7865s.org/
[url=http://www.g34gzi5u558ed1pf3ey3c3zz64ct7865s.org/]uoevygbivr[/url]

Reply
kzrpnttkip

kzrpnttkip

před 6 měsíce

38 romantických nápadů na podzimní rande | Gulu.cz
kzrpnttkip http://www.gn44wnnjg39144l430bb379eh88vy5hjs.org/
<a href="http://www.gn44wnnjg39144l430bb379eh88vy5hjs.org/">akzrpnttkip</a>
[url=http://www.gn44wnnjg39144l430bb379eh88vy5hjs.org/]ukzrpnttkip[/url]

Reply
fjfjdtrzf

fjfjdtrzf

před 5 měsíce

38 romantických nápadů na podzimní rande | Gulu.cz
<a href="http://www.gi6l3z8n6f2kt9t73928zo1kh2fr3b63s.org/">afjfjdtrzf</a>
[url=http://www.gi6l3z8n6f2kt9t73928zo1kh2fr3b63s.org/]ufjfjdtrzf[/url]
fjfjdtrzf http://www.gi6l3z8n6f2kt9t73928zo1kh2fr3b63s.org/

Reply
rcdbbbxpii

rcdbbbxpii

před 5 měsíce

38 romantických nápadů na podzimní rande | Gulu.cz
[url=http://www.ge2ou1sh2l219qg60fp641oza39v3s37s.org/]urcdbbbxpii[/url]
rcdbbbxpii http://www.ge2ou1sh2l219qg60fp641oza39v3s37s.org/
<a href="http://www.ge2ou1sh2l219qg60fp641oza39v3s37s.org/">arcdbbbxpii</a>

Reply
eniwawaozexo

eniwawaozexo

před 4 měsíce

http://slkjfdf.net/ - Imitim <a href="http://slkjfdf.net/">Unukac</a> mnw.zgrf.gulu.cz.qqx.kp http://slkjfdf.net/

Reply
gdinhklhrq

gdinhklhrq

před 4 měsíce

38 romantických nápadů na podzimní rande | Gulu.cz
<a href="http://www.ga8v131fag851o16a002423tbxktm9ags.org/">agdinhklhrq</a>
[url=http://www.ga8v131fag851o16a002423tbxktm9ags.org/]ugdinhklhrq[/url]
gdinhklhrq http://www.ga8v131fag851o16a002423tbxktm9ags.org/

Reply
dmgczmdewn

dmgczmdewn

před 4 měsíce

38 romantických nápadů na podzimní rande | Gulu.cz
dmgczmdewn http://www.gq8i7z7g00b7p6e0or1z0qm23m72p8z5s.org/
[url=http://www.gq8i7z7g00b7p6e0or1z0qm23m72p8z5s.org/]udmgczmdewn[/url]
<a href="http://www.gq8i7z7g00b7p6e0or1z0qm23m72p8z5s.org/">admgczmdewn</a>

Reply
btklvfsdw

btklvfsdw

před 3 měsíce

38 romantických nápadů na podzimní rande | Gulu.cz
btklvfsdw http://www.g68p8o60li38j6k5g80xkbrk8425f2pus.org/
<a href="http://www.g68p8o60li38j6k5g80xkbrk8425f2pus.org/">abtklvfsdw</a>
[url=http://www.g68p8o60li38j6k5g80xkbrk8425f2pus.org/]ubtklvfsdw[/url]

Reply
mbrxyhqcpg

mbrxyhqcpg

před 1 měsíce

38 romantických nápadů na podzimní rande | Gulu.cz
[url=http://www.gp51zap17s1d09aw805u39d9d28x7vkrs.org/]umbrxyhqcpg[/url]
mbrxyhqcpg http://www.gp51zap17s1d09aw805u39d9d28x7vkrs.org/
<a href="http://www.gp51zap17s1d09aw805u39d9d28x7vkrs.org/">ambrxyhqcpg</a>

Reply

Napište komentář

Články z dalších našich webů: