Je Dan Bilzerian podvodník?

Foto: instagram.com

Je Dan Bilzerian podvodník?

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Dan Bilzerian, kterému se také přezdívá král instagramu. Je velmi populární především u mladší generace. Nedávno, ale vyšly na povrch informace o tom, že Dan může být podvodník.

Kde Dan Bilzerian získal peníze?

Dan je známý jeho rozdavačným stylem života. Na instagramu často zveřejňuje fotky obsahující buď modelky nebo peníze a nebo obojí.

Odkud má Dan peníze ptáte se? V několika rozhovorech Dan konstantně tvrdí, že peníze vydělal hraním pokeru. Bohužel, veřejné záznamy z pokerových turnajů neukazují ani jeden turnaj, který by Dan vyhrál. Tohle se Dan snažil vysvětlit tím, že hraje pouze privátní hry s velmi bohatými lidmi.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Dan se účastnil Live Streamu na Twitch.tv kde hrál poker online. Profesionální hráči pokeru tvrdí, že hrál sice agresivně, ale udělal několik úplně začátečnických chyb. Další lidé, kteří mají přístup k privátním hrám pokeru tvrdí, že Dan nikdy na žádné z takových her nebyl.

Odkud doopravdy Dan Bilzerian získal peníze?

S největší pravděpodobností získal určitou sumu od jeho otce, který obchodoval na Wall Stret. Jeho obchody, ale nebyly příliš etické a vyústilo to soudem, který Blizerian prohrál. Následně byl donucen zaplatit pokutu ve výší bezmála 65 milionů dolarů. Danův otec se tedy rozhodl přepsat majetek na rodinu a vyhlásit bankrot.

Dohledat peníze Danova otce není vůbec jednoduché. Jsou rozmístěny po celém světě v mnoha společnostech.

Sám Dan Bilzerian navíc tvrdí, že peníze od otce nemá.

Společnost Ignite sponzoruje Dana Blizeriana?

Dan Bilzerian založil společnost Ignite. Tato společnost se zabývá výrobou různých produktů a v posledním roce prodělala bezmála 50 milionů dolarů.

Drtivá většina nákladů jde na marketing. Kam přesně ptáte se?

Společnost Ignite víceméně platí veškeré náklady, které Dan Bilzerian má. Platí nájem za jeho luxusní vilu. Platí pronájem luxusních jacht . Dokonce i postel, která stála přes milion korun. Pochopitelně, Ignite platí i za modelky, které často pózují na jeho instagramu.

Je Dan Blizerian podvodník?

Jako, každý instagramový účet, Danův ukazuje jen nejlepší části jeho života. Z velké části se jedná o zkreslení reality. Za všechny tyto fotky zaplatila Danova společnost Ignite, která je velmi blízko bankrotu. Dan Bilzerian už několikrát veřejně lhal. Například v rozhovorech tvrdil, že modelky za ním chodí zdarma a za nic neplatí. Realita je ovšem jiná.

Podobné články