Které znamení je nejoblíbenější?

Foto: Unsplash

Které znamení je nejoblíbenější?

Spřátelíte se snadno? Jste jedním z těch lidí, kteří mohou vstoupit do místnosti plné cizích lidí a odejít s celou řadou nových přátel? Možná pro vás bude zajímavé vědět, do jaké míry je (nebo není) oblíbená vaše znamení zvěrokruhu. Může to o vás říct více, než si myslíte.

Znamení zvěrokruhu ovlivňují naši osobnost, způsob, jakým se chováme a jak přitahujeme nebo odpuzujeme ostatní. Z toho tedy vyplývá, že existují některá znamení zvěrokruhu, která mají tendenci být populárnější, a jiná, která mají tendenci být například více samotářská.

Které znamení zvěrokruhu je nejoblíbenější?

Lev přebírá cenu za nejoblíbenější znamení zvěrokruhu, protože lidé narození ve znamení Lva v období od 23. července do 22. srpna jsou přirozenými vůdci smečky.

Být populární je dobrá věc, ale přichází s výzvami. Když jste velmi populární, můžete mít pocit, jako byste nikdy nezískali čas sami a že je vždy dáváte jiným lidem. Koneckonců, máte určité povinnosti vůči své veřejnosti. Přemýšlejte o slavných umělcích a o tom, kolik práce je natolik populární, aby si udrželi status celebrity: vystupování, udržování vašich sociálních médií svěží a vzrušující a jednání s hordami lidí, kteří od vás něco chtějí.

Samozřejmě existuje spousta výhod, které jsou populární: jste zřídka osamělí, lidé rádi dělají věci za vás, máte neustálou podporu a vaše ego je krmeno stálým proudem komplimentů. Pro některé lidi je být populární výhrou. Ale jako každá počáteční výhra v životě, vyžaduje vaši práci a vytrvalost, aby se vaše popularita udržovala.

Znamení zvěrokruhu, pod kterým jste se narodili, může být přínosem pro vaši snahu o věčnou popularitu, nebo to může být záhadný faktor, který vás podle všeho neustále brzdí.

Zde jsou nejoblíbenější znamení zvěrokruhu seřazená od nejvíce populární po nejméně.

1. Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi jsou známí tím, že jsou populární. Jsou přátelští, vstřícní a lidé je milují.

Tato ohnivá znamení mají vlastnosti, které dělají lidi populární - jsou atraktivní, optimističtí, energičtí a laskavý. Nejlepší na nich je, že kolik lásky a loajality dostanou, desetinásobně jim to vrátí. Lvi jsou na většině seznamů nejoblíbenějších žáků školy a bývají lidmi, ke kterým vzhlížíme nejvíc.

2. Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci jsou zábavní. Mají touhu po životě, která je nakažlivá a atraktivní. Přidejte jejich otevřenost a fantastický smysl pro humor a není divu, že jsou jedním z nejpopulárnějších znamení zvěrokruhu.

Střelci mají obrovské srdce a jsou nesmírně velkorysí. Jsou velmi oblíbení a možná je to přechodná povaha jejich osobností, díky nimž ostatní chtějí být kolem nich co nejvíce.

3. Ryby (19. února - 20. března)

Ryba by pro kohokoli udělala cokoli. Jsou nezištné, díky čemuž jsou velmi populární. Obvykle jsou nesmírně kreativní a mohou nám pomoci inspirativně nahlédnout do světa.

Ryby vycházejí s každým, a přestože mohou mít své osamělé okamžiky, když se rozhodnou být společenské, najdete je uprostřed davu.

4. Beran (21. března - 19. dubna)

Pokud by život rozdával ocenění za „nejlepší všude kolem“, zvítězilo by znamení Berana. Je těžké nemilovat Berana, protože díky jeho dobrodružnosti a živosti může téměř všechno vypadat zábavně.

Jsou super konkurenceschopní, díky tomuto konkurenčnímu duchu se lidé kolem nich snaží zlepšovat. Je to energie Berana, díky níž k nim lidé tíhnou a chtějí být jejich přáteli.

5. Blíženci (21. května - 20. června)

Blíženci napsali knihu o tom, jak být populární a přátelit se. Jsou působivě sociálně zběhlí a mohou s někým najít nějaký společný bod zájmu. Dávají ostatním lidem pocit, že jsou zajímaví a hodní. A komu by se to nelíbilo?

Blíženci mohou absolutně změnit vaši špatnou náladu a dělají vše lepšími tím, že jsou.

6. Váhy (23. září - 22. října)

Váhy mají tendenci být populární, protože jsou velmi sympatické. Mají také tendenci brát svou popularitu docela vážně. Váhy, které nejsou na střední škole populární, jsou opravdu velmi smutné váhy. Mít mnoho přátel a být oblíbený je pro ně nesmírně důležité.

Představa, že je někdo nemá rád, je trápí. Proč je nemají rádi? Co mohou udělat, aby změnili názor? Nelíbím se ostatním lidem?

7. Vodnář (20. ledna - 19. února)

Vodnáři jsou bez námahy populární. Zdá se, že je lidé mají rádi bez velkého úsilí z jejich strany. Získání jejich přátelství cenou, na které se vyplatí pracovat.

Díky jednotlivcům Vodnáře se lidé cítí pohodlně a jako by mohli být opravdu sami sebou, a to je vzácná věc. Vodnář podpoří jinou osobu v tom, aby byla upřímná sama k sobě a byl svým pravým já.

8. Býk (21. dubna - 20. května)

Jednotlivci Býka mají styl a mají tuto schopnost, která k nim přitahuje lidi. Býci nejsou stydliví a rádi jsou středem pozornosti (stejně jako Lev), což je dobré, protože jsou podmaniví. Je těžké nenechat na sebe zapůsobit Býka a jeho schopností ovládat místnost.

Lidé milují Býka, pokud se s nimi nepohádají. Býk nepřistoupí na kompromis, díky čemuž může být držení přátel někdy docela složité.

9. Rak (21. června - 22. července)

Není to tak, že rak nemá přátele nebo dokonce mnoho přátel. Mít jedno nebo dvě silná přátelství pro ně má větší cenu než mít celý dav přátel. Musí být schopni věřit lidem v jejich životech, a to je těžký úkol, když mluvíte o hromadě lidí.

Intimita a sdílení jsou pro raka důležitější než popularita.

10. Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

Kozorozi nemají čas být populární - mají práci. To neznamená, že nemají přátele, to ano. Kozorozi mají tendenci mít několik blízkých přátel a považují některé ze svých spolupracovníků (minulých i současných) za přátele.

Kozorozi však nemají přirozenou schopnost rozvíjet nová přátelství ani nemají touhu to dělat. Na lidi, které neznají, mohou působit přísně nebo dokonce trapně.

11. Panna (23. srpna - 22. září)

Panny nic nesladí, řeknou vše na rovinu, takže diplomatická kariéra pro ně pravděpodobně není vhodná. Panny mají přátele, ale nejsou vždy okamžitě sympatičtí. Mohou být drsné, kritické a rozrušené, což může potenciální přátele odradit.

S Pannami je v pořádku, pokud nejsou nejoblíbenějším znamením zvěrokruhu. Jsou si docela jisté, že jsou nejchytřejší a že ti lidé, kteří je mají rádi, je mají rádi takové, jaké jsou.

12. Štír (23. října - 22. listopadu)

Štír je více o intenzivních, zvláštních vztazích s několika lidmi, než o přátelství se všemi v dohledu. Štír by nikdy nedbale nenazval někoho svým nejlepším přítelem, pokud by to nemyslel opravdu vážně.

Štíři berou své vztahy velmi vážně a raději by měli méně lidí, kterým mohou ve svém životě důvěřovat, než spoustu lidí, kteří je budou využívat a zklamat.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: