Co vám znamení vaší Venuše může prozradit o vztazích, kráse a penězích?

Foto: Unsplash

Co vám znamení vaší Venuše může prozradit o vztazích, kráse a penězích?

Velké, jasné, teplé nebeské tělo-alias světelné-tráví zhruba čtyři týdny v každém z 12 znamení a ať už to bylo kdekoli v den, kdy jste se narodili, nabízí cenné informace o vaší základní identitě, sebevědomí, sebeúcta, sebeobraz , pocit sebe sama a životní cesta.

Ale je to opravdu jen špička ledovce, pokud jde o celý váš jedinečný astrologický obraz, neboli váš rodný graf. Váš graf je snímek slunce, ale také měsíce a všech planet, zachycených v okamžiku, kdy jste se narodili. a bere v úvahu také místo vašeho narození. A my, astrologové, vám můžeme říci, co všechna tato umístění - a jak se vzájemně kombinují - říkají o vaší osobnosti, vašich silných stránkách, výzvách, vašich vztazích a dalších.

A i když je v určitém okamžiku nejlepší získat ten velký obrazový přehled, z každého stavebního bloku grafu se můžete také hodně naučit, například řekněme planeta Venuše.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Význam Venuše ve vaší tabulce narození

Každé nebeské těleso během vašeho života promlouvá ke konkrétnímu aspektu vaší osobnosti a zapojení. Například zářivý, romantický měsíc informuje o tom, jak se cítíte a intuitivně. Je to váš vnitřní emocionální kompas, který také ovlivňuje zkušenosti, lidi a materiální položky v životě, které vám nabízejí pocit bezpečí. A hraje to roli v tom, jak se emocionálně spojíte s ostatními - konkrétně v tom, jak vychováváte a chcete být vychováváni. 

Na druhou stranu umístění Venuše, planety lásky, krásy a peněz ve vašem žebříčku, vypovídá o tom, jaký máte vztah k ostatním, jak se vyjadřujete romanticky  (jak flirtujete) a umělecky, jak prožíváte potěšení, a co si ceníte a vidíte jako esteticky příjemné.

To znamená, že porozumění vašemu znamení Venuše a jeho významu vám může pomoci lépe porozumět tomu, co vás v lásce a jiných vztazích nejvíce uspokojuje, vašemu smyslu pro styl a jak můžete přilákat a vytvářet příjem.

Jak zjistit znamení Venuše

Jak se Venuše pohybuje znameními, pokrývá zhruba jeden stupeň denně. To znamená, že stráví asi měsíc ve znamení. Také se každých 18 měsíců retrográdní. Z tohoto důvodu je nejlepší způsob, jak určit vaši rodnou Venuši, podívat se na vaši porodní mapu nebo použít online kalkulačku znamení Venuše k určení, kde byla v době vašeho narození.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Znamení ve Venuši

Jakmile určíte svou natální Venuši (vaše znamení Venuše), čtěte dál o základních rysech, se kterými byste se mohli ztotožnit, podle toho, do kterého z 12 znamení vpadla v době vašeho narození. A pokud chcete astro-nerd dále, přemýšlejte o stupních vašeho znamení Venuše, které by mohly dále ovlivnit jeho vyjádření. Pokud se například vaše Venuše vyskytuje v 0 stupních, existuje pocit zvědavosti a touhy učit se, aby vyrostl do charakteristik vašeho znamení Venuše.

Pokud spadne do středních stupňů (14 až 16), budete se cítit velmi sladěni a zakořeněni atmosférou a účelem vašeho znamení Venuše. 

A pokud je v závěrečném stupni (29), můžete se cítit jako ostřílený veterán ve své schopnosti využít přednosti a přijmout slabiny vaší rodné Venuše. 

Venuše v Beranu

Pokud vaše Venuše spadne do dynamického ohnivého znamení Berana, máte tendenci vyrazit na plyn, jakmile vás někdo romanticky zaujme. Jsi impulzivní, temperamentní, hravý, soutěživý (vidíte vědomostní noc nebo sport jako žhavé rande) a plamennou debatu budete považovat za fantastickou formu předehry. Ve špatný den, protože Beran je prvním znakem zvěrokruhu-a může projevovat dětinské, nezralé a sebestředné chování-by váš instinkt mohl být postavit „mě“ nad „my“.

Venuše v Býku

Znamení býka je jedním ze dvou znamení, kterými vládne Venuše (tou druhou je Váha), takže je zde super pohodlí, a proto jste pravděpodobně také velmi soustředěni na všechny věci Venuše: lásku, krásu, peníze. Vaším jazykem lásky může být fyzický dotek a vy si dáte čas v posteli a zbožňujete každou příležitost, jak vnést intimní zážitky do luxusu a smyslnosti. Potenciální negativní stránkou tohoto umístění je, že byste mohli být majetnický, materialistický, tvrdohlavý a trpět černobílým myšlením.

Venuše v Blíženci

Pokud jste se narodili s Venuší v pověstném vzdušném znamení Blíženci, při spojení s ostatními využijete svou adoraci jazyka a mentální stimulaci zásadním způsobem. Hra se slovy, špinavé řeči a koketní, vtipné škádlení nad textem jsou váš terén. Ale protože jste trochu mozek, můžete intelektualizovat romantiku, která vás může držet v hlavě a trochu vzdálená od vašeho srdce. Budete vystupovat jako veselý, ale také nezávazný. Nevýhody toho, že máte Venuši v Blížencích: Možná jste nestálí, přelétáváte od jednoho předmětu náklonnosti k druhému a v lásce se zaměřujete na povrchní záležitosti na povrchu.

Venuše v Raku

Pokud jste se narodili s Venuší ve vodním znamení Raku, dáváte někomu najevo, že ho milujete tím, že se o něj staráte. Upečete sušenky pro svou kamarádku, které právě vyšla příloha, ujistěte se, že domov, který sdílíte s kýmkoli - partnerem, spolubydlícím, rodinou - působí klidně, útulně a bezpečně. Jste donekonečna sentimentální, blouzníš nad fotkami před měsíci a vzpomínáš na všechny detaily kouzelného prvního rande. Nevýhody tohoto umístění: Můžete být výstřední - zvláště pokud máte pocit, že jste dávali víc než váš milovaný - stáhnete se do své ulity a zacvaknete, pokud vás citlivá osoba vytlačí za zónu pohodlí okamžik.

Venuše ve Lvu

Pokud byla Venuše v době vašeho narození v charismatickém ohnivém znamení Lvovi, jste si extrémně vědomi toho, co v lásce chcete - a to je v podstatě styl romantiky, který by ostatní znamení mohli očekávat pouze na velké obrazovce. Jste slunní, věrní, velkorysí, demonstrativní a můžete si užít sprchování lidí, které zbožňujete, honosnými dárky. Toužíte po pozornosti a pozornosti, ale totéž nabízíte i někomu, pro koho jste bezhlavě. Nevýhody tohoto umístění: Můžete přehánět, jak se cítíte-možná dokonce i sami k sobě-protože chcete lásku na úrovni kinematografie a protože se dokážete soustředit sami na sebe, možná si budete muset připomenout, abyste vytvořili prostor pro potřeby partnera a touhy i své vlastní.

Venuše v Panně

Narodit se s Venuší v analytickém, superkomunikačním zemském znamení Panna znamená chtít sloužit těm, na kterých vám záleží. Užitečnost je láska a často se snažíte pomáhat druhým tím, že se věnujete své pozornosti k detailu. Nabídnete jim, že jim uspořádáte šatník svého přítele, intenzivně prozkoumáte nejlepší thajské restaurace ve městě, abyste se ujistili, že se vaše rande stane tou nejlepší podložkou, nebo vytvoříte tabulky, které podpoří vašeho sourozence velkým životním rozhodnutím. Chcete být oceněni za všechny drobnosti a úkoly, které na sebe vezmete - pocit vidět je rychlá cesta do vašeho srdce. Ve špatný den můžete být hákliví, vybíraví, úzkostliví, znepokojující a trpět přehnaným přemýšlením.

Venuše ve Vahách

Váhy jsou jedním ze dvou znamení, že Venuše vládne (Býk je ten druhý), takže planeta lásky je v ní pohodlná, a proto jste také vrozeni na venušanská témata. Chcete být smeteni z nohou à la román Jane Austenové. Upřednostňujete partnerství a chcete, aby všechny nástrahy vašeho milostného života vypadaly perfektně na Instagramu, byly společenské a cítily se vyváženě, harmonicky a ideálně bez konfliktů. Ve skutečnosti není nic, co by vám vadilo víc než konflikt a nespravedlnost, a abyste to dokázali, jste obecně otevřeni slyšet obě strany každého argumentu. Negativní stránka tohoto umístění: Můžete být pasivně agresivní a příliš se zajímat o vzhled.

Venuše ve Štíru

Narodili jste se s Venuší v pevném vodním znamení Štír? Jste intenzivní, magnetičtí, smyslní a hledáte transformační, intimní, hluboká a smysluplná pouta. Když někomu propadnete, může být pro vás těžké být lehký a vzdušný. Místo toho budete zdrženliví, tajemní a odtažití, dokud nebudete vědět, že jsou na stejné stránce, a pak jste všichni uvnitř. Závazek je naprosto vaše zátěž-stejně jako vyjadřování toho, jak se cítíte prostřednictvím vysoce emocionálních, tělových a -soul sex play. Nevýhody Venuše ve Štíru: Můžete ovládat, manipulovat a snažit se jít s proudem.

Venuše ve Střelci

Pokud jste se narodili, když byla Venuše v dobrodružném ohnivém znamení Střelce, jste svobodomyslní, zábavní a věříte, že čím větší, tím lepší. Chcete zažít život-a lásku-odvážným způsobem bez překážek, což často znamená cestovat do vzdálených míst nebo se naučit nový jazyk nebo styl meditace nebo vařit exotická jídla. Být oplocen nebo jakkoli zadržován, je vzhledem k vašemu nezávislému duchu hlavní překážkou. Rádi také pontifikujete, filozofujete a občas si sednete do krabice na mýdlo, abyste se podělili o své grandiózní nápady a názory. Na negativní straně může být vaše nefiltrovaná atmosféra „promiň, ne promiň“ pro své blízké drsná nebo zraňující a vy byste se mohli zbavit jinak naplňujícího vztahu, protože nejste dostatečně vzrušující.

Venuše v Kozorohu

Pokud jste se narodili, když byla Venuše v pracovitém zemském znamení Kozoroha, jste připraveni podniknout pomalé, stálé a pragmatické kroky k budování trvalých pout - s milostným zápasem, přítelem nebo obchodním partnerem. Pokud jde o romantiku, máte tendenci přemýšlet velmi racionálně a poněkud tradičně. Růže, kandelitové večeře, časová osa pro DTR-ing, monogamie, střetnutí, svazování uzlu-pravděpodobně budete chtít celý ten klasický obrázek a přiložíte nos k brusnému kameni, abyste ho získali. Snažíte se přilákat lidi tím, že jim dáte najevo, že je máte pod kontrolou, jste cílevědomí, seriózní a zodpovědní. Nevýhoda tohoto umístění: Můžete být zdrženliví, skromní, stranou - to vše může být náročné pro někoho, kdo je fanouškem více demonstrativních nebo honosných projevů náklonnosti.

Venuše ve Vodnáři

Pokud jste se narodili s Venuší ve futuristickém vzdušném znamení Vodnář, lze vaši romantickou osobnost nejlépe popsat jako platonickou, nekonvenční a humanitární. Chcete si s někým promluvit o tom, jak si myslí, že bychom se měli vypořádat se změnou klimatu nebo řešit místní politický problém, vrhnout se do BFF o nejnovějších Apple Watch a naplánovat si skupinové schůzky se svou různorodou skupinou přátel. Můžete se těšit na situace s přáteli s výhodami nebo jiná nekonvenční uspořádání, protože cokoli, co se vám líbí, vám často nesedí. Také dáváte přednost spojení s lidmi před ideály, vizemi a intelektuálními myšlenkami. Negativní stránka Venuše ve Vodnáři? Můžete být chladní a vyžadovat hodně vzdálenosti, prostoru, nezávislosti, to vše může být problematické, pokud partner hledá něco silnějšího, oddaného, intimního a formálního.

Venuše v Rybách

Pokud byla Venuše v romantickém vodním znamení Ryby, když jste se narodili, jste citliví, empatičtí a mírně psychičtí, pokud jde o srdeční záležitosti. Může být pro vás náročné nepřijmout bolest druhých jako svou vlastní - zvláště když jste s nimi v intimním vztahu. Považujete za své poslání prožívat lásku snovým, duchovním způsobem, uzdravovat ostatní a vyjadřovat své nejhlubší emoce prostřednictvím uměleckého výstupu. Jste milující, soucitní a intuitivní. Ve špatný den však může Venuše v Rybách ustoupit únikovým tendencím a klamu. Pravděpodobně budete pracovat na tom, abyste stáli ve svém smyslu pro sebe a našli způsob, jak se v lásce zakotvit.

Zdroje: shape.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: