Leží vám doma obyčejná bíla košile? Zde jsou 3 způsoby, jak z ní udělat outfit jako z Instagramu

Foto: Unsplash

Leží vám doma obyčejná bíla košile? Zde jsou 3 způsoby, jak z ní udělat outfit jako z Instagramu

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Ostrá bílá popelínová košile je základním kamenem šatníku každé ženy. Bílá košile je univerzální a mnohostranná. A navzdory tomu většina lidí dokáže vykouzlit pouze jednorozměrné použití bílé košile, jako je nošení pod sako nebo přes formální kalhoty.

Je třeba pomoci bílé košili dosáhnout jejího maximálního potenciálu, aby působila moderně a rozhodně méně nudně.

Zde jsou tři zábavné, neformální způsoby, jak můžete stylizovat stejnou popelínovou košili, která vás provede mnoha a mnoha okamžiky otázky „Co si mám vzít na sebe“.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

S koženou skládanou sukní

Pokud by tento pohled měl jméno, byla by to Carrie Bradshaw. Protože jak jinak byste popsali kombinaci oblečení, která naznačuje nošení popelínové košile s koženou skládanou sukní z doby grunge 90. let? Přidejte trochu barvy do monochromatického vzhledu tím, že vklouznete do dvojice jasných podpatků. Chcete-li dokončit vzhled, nahoďte lesklou kabelku s makro flitry nebo vzorem Payette inspirovaným fialovou Carendovou bagetou Fendi pro nějaký starý dobrý půvab. Pokud přemýšlíte o příležitosti, kam byste mohli s tímto vzhledem jít, odpověď zní kamkoliv!

S cyklistickými šortkami

Toto je spíše letní Look, ale i tak se hodí mít vždy více možností i do budoucna. Kendall, Hailey a skupina dalších celebrit dělají z cyklistických šortek oporu ve svém pouličním stylu mimo službu. V těchto šortkách protahují své štíhlé, dlouhé nohy a inspirují nás k tomu samému. Pro příležitostný, ale supermodelně-elegantní vzhled spárujeme naše ostré bílé košile s těmito šortkami, které právě teď mají chvíli. Doplňkem je taška XXL nebo batoh, který se skvěle hodí pro nákup v obchodě s potravinami nebo balení nezbytností přes noc. Throwback boty, jako jsou robustní tenisky inspirované Spice Girls nebo sandály na platformě, budou vypadat skvěle. Chcete-li nějaké bling, otočte se k párům náušnic pokrytých kamínky.

Jako svrchní košile

Někde na internetu jsou obrázky Gigi Hadid v celobílém oblečení-bílé rozšířené nohavice nošené s odpovídající velikou bílou košilí a sakem-které to inspirovalo. Chcete-li vypadat jakože se chystáte na brunch, na dovolenou a na všechno mezi tím, vyhrňte si rukávy pomocí poplinové košile jako trika. Hedvábná braletta nebo žebrovaný crop top s rozšířenými nohavičkami je skvělá pro nějaké brilantní blikání. Některé špičaté sandály a šperky z řetízku dodají vzhledu půvab, zatímco rafiová kabelka mu dodá tolik potřebnou atmosféru na dovolenou.

Zdroje: femina.in, Unsplash

Podobné články