Nejlepší podzimní vůně yenkee candles 2021.

Foto: instagram.com

Nejlepší podzimní vůně yenkee candles 2021.

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Podzim je tady. Jak se počasí začíná ochlazovat a listy se začínají měnit, stejně tak by měly vonět naše svíčky. Podzim je nejlepší roční období a podzimní vonné svíčky jsou moje  nejoblíbenější.

Pokud hledáte nějaké nádherné vůně, které přinesou podzimní sezónu, pak už nehledejte, protože tady je seznam 5 nejlepších yankee svíček pro podzimní měsíce.

1. Jablečný mošt

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Tato svíčka voní tak teple a chutně, že opravdu zachycuje vůni pěkného horkého jablečného cideru. Je to kořeněná a sladká vůně, která ztělesňuje ducha podzimu. Každý fanoušek podzimní sezóny si tuto svíčku užije.

2.Ohnivé pamlsky

Ohnivé pamlsky je nádherně sladká vůně, prvek u ohně přidává příjemné kouřové teplo, které tak připomíná podzimní večery. Jen jedna z těchto svíček stačí k tomu, aby vyvoněla celý dům, protože tato vůně se nese velmi dobře a má tendenci zůstat několik hodin po uhašení. S tím nemůžeš nic pokazit.

3.Podzimní věnec

Tato svíčka voní neuvěřitelně. Voní to jako sladké vařené jablko s nádechem dýně a koření, které vás nutí ho rozsvítit a schoulit se na gauči s teplým šálkem kakaa nebo čaje.

4. Kořeněná dýně

Kořeněná dýně voní přesně tak, jak název napovídá. Tato sladká vůně naplní celý váš dům duchem Halloweenu a Díkůvzdání. To je další vůně, která se nese velmi dobře a naplní dům teplými vibracemi a budete se cítit opravdu útulně a uvolněně. Ideální pro chladný podzimní den.

5.Podzimní listí

Tato vůně je z čerstvého oloupaného jablka a křupavosti padlých listů, s trochou citronové kůry a nádechem dýně, která zachycuje odpoledne na nádherné podzimní procházce. Neexistuje žádná svíčka, která by zachytila podstatu podzimu jako tato svíčka. Tato svíčka přechází z pozdního léta na podzim velmi dobře a je super výběrem pro tento rok.

Zdroje: candleers.com,instagram.com

Podobné články