V dnešních vztazích se podvádíme doslova každý den

Foto: Unsplash

V dnešních vztazích se podvádíme doslova každý den

Je půl šesté ráno a zazvoní budík. Otevřete oči a vaše mysl se začne honit. Rýsují se schůzky, konferenční hovory a termíny projektů.

Proč je toho vždycky tolik na práci a nikdy není dost času to stihnout?

Vezmete telefon a procházíte oznámení, když jdete napůl vzhůru do sprchy. Protože víš, že není vzhůru, pošleš jí textovou zprávu: "Dobré ráno, zlato. Doufám, že budeš mít krásný den."

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Tato zpráva slouží jako dvě připomínky: Chceš, aby věděla, že je to první věc, na kterou myslíš. A hlavně si musí uvědomit, že bez ohledu na to, jak stresující nebo nabitý je váš den, ona je prioritou.

Zní to tak dokonale, ale není to realita.

Místo toho se přihlásíte na Instagram nebo Facebook, slídíte v životě všech ostatních a možná, jen možná, pošlete tu zprávu své ženě cestou do práce.

Vztahům v dnešní době chybí směr. Lidé "randí", ale co to k čertu ještě vůbec znamená? Je to vyrazit si dvakrát do měsíce? Celodenní psaní SMS zpráv? Líbání tu a tam?

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Něco tomu chybí. Co způsobuje, že vztahy upadají takovým tempem, jakým upadají?

Vztahům se daří díky komunikaci. Naše nejintimnější emoce jsou vyhrazeny osobě, kterou milujeme, tak jak je přijatelné, že je nikdy nedáváme najevo?

Přijali jsme tolik nepřijatelných věcí: sedíme u stolu s vytaženým telefonem, hádáme se přes SMS, zveřejňujeme každou minutu svého života na sociálních sítích.

Víte, co to všechno přebíjí? Že společnost akceptovala vztahy, ve kterých jsme podváděni každý den

Když si představíte podvádění v tradičním slova smyslu, napadne vás sex s jinou osobou. Je to intimní situace, kdy se osoba, kterou milujete, spojuje s jinou osobou, zatímco vy si žijete svůj život, milujete zmíněnou osobu a staráte se o ni. Jakmile se to dozvíte, veškerá důvěra je ztracena.

Přemýšlejte však na chvíli o tomto pojmu.

Websterův slovník definuje podvádění jako zbavení "něčeho cenného pomocí lsti nebo podvodu".

Jistě, sex je podvádění a může být tím nejbolestivějším případem, ale zastavili jste se někdy nad tím, že jste ve svém vztahu podváděni každý den?

Zažíváme nedostatek komunikace, pozornosti, vášně, intimity a dokonce i nedostatek lásky. Proč nám to nevadí a proč se všechny ty komunikační zkratky staly tak běžnými?"

Tento typ podvádění způsobuje mnohem větší škody než jakákoli sexuální aféra.

Související: Muži poznají, zda jste jim věrná, jen podle TOHLE

Někomu jste dala své srdce a milujete ho každou kostí v těle, ale o jeho pozornost musíte prosit. Sedíte a sledujete, jak ten člověk píše aktualizace statusů o zbytečných věcech nebo zveřejňuje fotky jen proto, aby je lidé mohli komentovat.

Musíte si najít chvilku a říct jí, že je krásná. Zavolejte jí po práci a řekněte: "Za 30 minut se obleč. Vyzvednu tě a vezmu tě na nějaké výjimečné místo."

Vynaložte úsilí. Staromódní láska potřebuje udělat další kolo.

Doby, kdy jsme se drželi za ruce, otevírali dveře auta, brali ji ven "jen tak", posílali jí květiny jen proto, aby se usmála, a nechávali jí na autě vzkazy, by neměly nikdy pominout.

Musíme být dětmi, když jde o lásku. Musíme být zranitelní a svobodní. To se nemůže stát, když se zabýváme detaily života všech ostatních.

Soustřeďte se jeden na druhého. Když je vše řečeno, je to to jediné, co skutečně máte.

Važte si jí a ukažte jí, jak moc pro vás znamená. Ale hlavně odložte telefon a vytočte to, co máte před sebou.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: