Váš přítel se stále baví s vaší bývalou? 16 varovných signálů

Foto: Unsplash

Váš přítel se stále baví s vaší bývalou? 16 varovných signálů

Nikdy není zábavné být v situaci, kdy váš přítel často mluví se svou bývalou. Proč to dělá a co s tím můžete dělat? Zde je vše, co potřebuješ vědět.

Téměř vždy se bývalky umí vmísit do nového vztahu a pokazit ho. Teď už ani nedokážeme říct, jestli je to úmyslné, nebo ne. Ale pokud jste v novém vztahu a váš přítel se baví se svou bývalou, pak máte o čem přemýšlet.

Pokud chodíte s klukem, který je stále v kontaktu se svou bývalou, je na čase se mít na pozoru.

A pokud chodíte s klukem, který se svou bývalou vede dlouhé rozhovory každý druhý den, je lepší od něj odejít.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Mluví váš přítel se svou bývalou?"

Zlobíte se na svého přítele, že zůstává v kontaktu se svou bývalou? Teď si nemyslete, že jste na něj tvrdá.

Máte plné právo být naštvaná, pokud váš muž tráví hodiny po telefonu se svou bývalou.

Ať vás váš přítel přesvědčuje o opaku, prostě není důvod, proč by bývalí museli zůstat přáteli nebo se často stýkat.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Rozcházeli se kvůli tomu, že si jako milenci nerozuměli, tak jaký má smysl dál zůstávat přáteli?

Možná si váš přítel nebo jeho bývalá jejich rozchod rozmýšlí. Nebo si teď, když to s vámi ten kluk myslí vážně, jeho bývalá začala uvědomovat, jak výjimečný a úžasný ve skutečnosti je. Nezáleží na tom, jaký je důvod, ale to, že se bývalí přátelí, není pro nového partnera nikdy dobrá zpráva.

Tady je něco, co byste měli vědět - téměř vždy bývalí zůstávají přáteli jen tehdy, když vidí tajné výhody v tom, že zůstanou přáteli.

Jaká je jeho záminka pro to, aby s ní zůstal v kontaktu?"

Neexistuje žádná čistá záminka pro to, aby se bývalí přátelé přátelili, pokud je stále nespojují děti nebo spolu nepracují na stejném místě. Nebo pokud se ještě sem tam nevyužívají jako přátelé s výhodami.

Ptala ses někdy svého přítele, proč vůbec zůstává v kontaktu se svou bývalou přítelkyní? Říká, že si jí váží jako kamarádky, nebo ji má rád takovou, jaká je?

Ne, žádné výmluvy neexistují. Pokud si myslí, že je tak skvělá, proč by se s ní proboha rozcházel? Popravdě řečeno, tvůj přítel je teď ve tvé náruči, ale možná má pro svou bývalou stále slabost.

Necítila by ses ke své bývalé také připoutaná, kdybyste spolu každý druhý den mluvili po telefonu? A když teď chodíš s někým jiným a jsi mimo dosah, tvůj bývalý tě možná také začne mít mnohem raději.

Skutečné důvody, proč váš přítel mluví se svou bývalou

On *nebo vy* můžete jeho chování omlouvat, jak chcete, ale přiznejme si - pokud váš přítel stále mluví se svou bývalou, žádný z důvodů nemůže být dobrý.

Takže bez ohledu na jeho výmluvy vám přinášíme několik skutečných důvodů, proč s ní možná mluví.

1. Je do ní stále zamilovaný

V hloubi duše víte, že existuje možnost, že je to pravda. Možná se s ním rozešla a jeho srdce se tím roztříštilo na kousky. Takže se těžko odpoutává.

I když je to jen na podvědomé úrovni, možná si myslí, že když s ní bude dál mluvit, změní názor a bude ho chtít zpátky.

2. Má výčitky

Možná udělal něco špatného, například ji podvedl nebo ji prostě jen zanedbával. A když se ohlédne zpět na tento vztah, může mít výčitky.

Takže v jeho mysli možná rozhovor s ní pomůže zbavit se části jeho viny. Možná se snaží být "hodným chlapem" tím, že ji po rozchodu zkontroluje a ujistí se, že je v pořádku.

3. Není do tebe zamilovaný

Nelíbí se nám to říkat, ale kdyby do tebe byl bláznivě zamilovaný, neměl by potřebu mluvit s žádnou jinou dívkou - ani se svou bývalou.

Možná jsi pro něj odrazový můstek, záleží na tom, jak dávno se rozešli. Nikdo nechce být odrazovým můstkem, ale musíš si přiznat, že jím možná jsi. Dlouho o tom přemýšlej.

4. Nedokáže se odpoutat

Pokud byl se svou bývalou dlouho spolu, pak může jít jen o zvyk se s ní bavit.

Jak se říká "staré zvyky se těžko odbourávají". Ať už je k ní stále citově vázán, nebo je to jen něco, co ho baví, z nějakého důvodu ji nedokáže pustit z hlavy. Ať tak či onak, nezasloužíš si to.

5. Myslí si, že je to neškodné

Může to být tak, že k ní už opravdu nic necítí, takže si myslí, že o nic nejde, že se s ní stále baví.

Možná se mu předtím tolik nelíbila nebo byli kamarádi, než spolu začali chodit. Mohl ji vnímat jen jako kamarádku. Zní to přitažené za vlasy, ale ve skutečnosti by to mohla být pravda.

6. Ona s ním udržuje kontakt a on neříká ne

Možná mu na ní už vůbec nezáleží, ale jí na něm ano. Pokud je tomu tak, možná je ona tou, která na něm lpí, když s ním udržuje kontakt.

Mohl by se kvůli ní cítit špatně a nechtít ranit její city tím, že se s ní přestane stýkat. To je trochu chabá výmluva, zvlášť pokud ví, že ti vadí, že se s ní stále baví.

Chce tě někdy podvést se svou bývalou přítelkyní?"

To je největší obava, kterou musí většina dívek řešit, když jejich přítel zůstává v kontaktu s bývalou. Koneckonců už spolu sdíleli fyzický vztah. Stačí jim jen malá citová jiskra, aby se vrhli do románku.

Pokud se váš přítel se svou bývalou velmi přátelí, ano, může s ní mít poměr. Oba dva se již navzájem sexuálně přitahují a již spolu měli sex. A teď, když je nedostupný a ve vaší náruči, může jeho bývalá přítelkyně shledat, že je mnohem přitažlivější a desiarble.

Neříká někdy, že se svou bývalou nechce být v kontaktu, ale jeho bývalá přítelkyně je ta, která mu neustále volá? Zřejmě ti lže.

Říká někdy, že ho stále potřebuje jako citovou oporu? Zřejmě má na mysli nějaké fyzické věci.

Pokud chce váš přítel zůstat se svou bývalou přítelkyní v přátelském vztahu, i když mu říkáte, že vám to vadí, je zřejmé, že chce koláč a chce ho také sníst.

Je vůbec v pořádku udržovat kontakt s bývalou?

Pokud váš přítel a jeho bývalá sdíleli vztah, ve kterém láska a vzrušení pomalu vyprchaly, nebo pokud jsou k sobě naprosto platoničtí, může to být přijatelné.

Pokud si váš přítel o své bývalé nic nemyslí, neměl by mít problém se s ní setkat s vámi v objetí. Párkrát se s jeho bývalou setkejte a zjistěte, zda se vám tato osoba líbí. Pokud ve vzduchu necítíte žádné sexuální napětí nebo rozpaky, možná se z nich přece jen stali dobří přátelé.

Varovné signály, když se váš přítel baví se svou bývalou

Máte někdy pocit, že na tom, jak se váš přítel chová ke své bývalé, není něco v pořádku? Zde jsou všechny varovné signály, které vám pomohou poznat, zda se mezi vaším přítelem a jeho bývalou děje něco podezřelého.

1. Nemá rád, když si na jeho mobilním telefonu čtete zprávy od jeho bývalé

Občas se dokonce stává, že své zprávy smaže, jakmile si je přečte. To je obrovská červená vlajka.

Pokud by neměl co skrývat, pak by vás samozřejmě nechal číst své zprávy nebo odposlouchávat jejich telefonické rozhovory. Když někdo něco skrývá, víte, že nemá za lubem nic dobrého.

2. Odchází z místnosti, když mu od ní někdo volá

Začne si váš přítel zuřivě chránit svůj prostor, když mu volá? Očekává, že mu poskytnete svůj klidný prostor, dokud nedokončí hovor?

Jo, to není dobré znamení. Pokud s ní není ochoten mluvit nahlas přímo před vámi, pak má důvod, proč nechce slyšet vaši konverzaci.

3. Chová se velmi rozpačitě, když je v tvé blízkosti a narazí na ni nebo jí zavolá

Jsou-li jen přátelé, nemělo by k žádným rozpakům docházet, nebo snad ano? Pokud jsou teď jen přátelé, neměl by být nervózní ani trapný.

Nervální chování lidí ti řekne vše, co potřebuješ vědět, takže sleduj řeč jeho těla.

4. Slyšela jsi, že tě jeho bývalá pomlouvá

Ale tvůj přítel ti svůj názor nevyjádří, ani když ho konfrontuješ. Nebo se někdy dokonce může postavit na stranu své ex nebo ji chránit tím, že city jeho ex k vám jsou instinktivní nebo neutrální.

To je nepřijatelné, takže tomu musíte učinit přítrž.

5. Jeho kamarádi stále mluví o jeho bývalé, jako by k němu něco cítila

A sem tam tahají tvého přítele s jeho bývalou za nos, jako bys o jeho bývalé něco nevěděla. Víš, že ho jeho kamarádi znají velmi dobře, že?

Takže pokud si ho dobírají, tak to musí být pravda. Zvlášť když to dělají před tebou. To od nich rozhodně není v pohodě, ale vysílá ti to velmi silný signál.

6. Občas se s ní setkává

Ale nikdy tě nepozve s sebou. A někdy vám o tom může říct až na poslední chvíli, nebo dokonce může předstírat, že na ni jen narazil a rozhodl se, že spolu půjdou na oběd.

To je velmi podezřelé a měla byste se do takového chování pořádně opřít. Nikdy není v pořádku, že se setkává s jinou ženou, když s vámi chodí.

7. Váš muž se zlobí, když mu řeknete, že se vám nelíbí, když mluví se svou bývalou

A už vůbec se mu nelíbí, když se ho ptáte na to, jaký vztah má se svou bývalou nebo o čem se s ní baví. Říká, že ho vyslýcháš, když se ho na ni ptáš.

Důvod, proč se váš přítel baví se svou bývalou a pak se brání, je ten, že ví, že se něčím provinil. Nevinným lidem nevadí, když je někdo vyslýchá, ale provinilým lidem ano.

8. Jeho ex-přítelkyně se snaží odvádět jeho pozornost od vás, když jste v jejich blízkosti

Chová se spíše jako jeho přítelkyně a snaží se k němu chovat příliš přátelsky. To znamená, že na vás žárlí a vnímá vás jako konkurenci.

A vy byste opravdu nikdy neměla být konkurencí pro bývalého muže, protože vy jste ta, která s ním nyní chodí. Ale ona ho stále vnímá jako svůj "majetek", pokud se takto chová.

9. Lhal vám o tom, že se s ní setkal nebo s ní mluvil

Lhal vám váš přítel někdy o tom, že se setkal se svou bývalou, nebo jste ho někdy přistihla, jak s ní mluví nebo s ní tráví čas?

Pokud ano, je to obrovská červená vlajka. Nebyl by důvod o tom lhát, kdyby nedělal nic špatného. Měla bys ho tedy na to upozornit a donutit ho, aby ti vysvětlil pravdu.

10. Víte, co se děje? Říká, že nechce být v kontaktu, ale ona ho potřebuje

Toto je ta největší lež, jakou jste kdy mohli slyšet. Pokud se mu nelíbí, vždycky může odejít. Z toho, že se chová, jako by ho potřebovala, je zřejmé, že ji potřebuje také.

Pokud se váš přítel nedokáže vyhnout své bývalé, určitě s ní má nevyřízené účty, ať už jsou jakékoliv.

Co byste s tím měli dělat?"

Někdy je v pořádku, když se dva bývalí milenci přátelí. Ale dobří přátelé? To rozhodně v pořádku není.

Výše uvedené varovné signály vám pomohou zjistit, zda vztah vašeho přítele a jeho bývalé není něco, co by mohlo ohrozit vaši společnou budoucnost. A pokud se skutečně domníváte, že bývalá přítelkyně vašeho přítele narušuje váš vztah s vaším mužem, zde je návod, co musíte udělat.

1. Jaké jsou vaše obavy? Pokud vás to opravdu trápí, řekněte mu o tom

Pokud jste si dala na čas, abyste se s jejich vztahem sžila, ale stále máte problém smířit se s matoucím milostným trojúhelníkem, řekněte svému příteli, že se vám nelíbí blízkost, kterou sdílí se svou bývalou.

2. Buďte obezřetná

Pokud máte pochybnosti, obvykle to znamená, že něco není v pořádku. Ženský instinkt může občas zafungovat na plné obrátky, ale téměř vždy odhalí pravdu.

Máte pocit, že váš přítel a jeho bývalá něco dělají za vašimi zády? Je velká pravděpodobnost, že tomu tak pravděpodobně je.

3. Snažte se spolu vycházet

Vztah přítele a jeho ex je složitý. Možná existují skutečné důvody pro jejich blízkost. Zkuste jejich vztah pochopit s nadhledem a zjistěte, zda spolu můžete vycházet.

Jen se musíte prozkoumat a zjistit, zda třeba nemáte nepřiměřená očekávání. Možná tomu tak není, ale pokud ano, přiznejte si to a snažte se spolu vyjít.

4. Dejte mu ultimátum

Je to buď vy, nebo jeho bývalá - musíte mu dát ultimátum. Pokud nic jiného nezabere, požádejte ho, aby si vybral mezi vámi a jeho bývalou.

Pokud mu na vás opravdu záleží, určitě kvůli vám opustí svou bývalou. I kdyby na okamžik zaváhal, určitě ke své ex něco cítí.

5. Víte, co je pro vás důležité? Rozhodněte se o vztahu

Teď už je vše řečeno a hotovo, konečné rozhodnutí musíte stále učinit vy. Váš přítel se se svou bývalou baví a občas se s ní stýká.

Můžeš takovému člověku věřit? Chceš být s takovým chlapem? Nemyslíš si, že se tvůj přítel chová sobecky a nezajímá se o tvé city?

I kdyby se rozhodl svou bývalou nadobro opustit, chceš být stále s takovým klukem, který se choval tak necitlivě k tvým citům?

Rozhodněte se jednou provždy a rozhodněte se o vztahu se svým přítelem a o tom, jakým směrem se bude ubírat.

Mluvit s bývalou a často se s ní stýkat není nikdy dobré, i když může existovat několik vzácných výjimek. Mluví tedy váš přítel se svou bývalou často? Udělejte s tím něco, zejména pokud vám to vadí!

Zdroje: lovepanky.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: