10 příznaků, že vás využívá pro zvýšení svého ega a že vás ve skutečnosti nemá rád

Foto: Unsplash

10 příznaků, že vás využívá pro zvýšení svého ega a že vás ve skutečnosti nemá rád

Mnoho lidí sice ví, jak poznat, jestli se muži líbíte, ale co dělat, když si myslíte, že není upřímný? Jinými slovy, využívá vás pro zvýšení ega, nebo má o vás opravdový zájem?

Existuje několik signálů, že ho možná zajímá spíše to, co pro něj můžete udělat, než že by vás skutečně chtěl poznat.

Pokud hledáte trvalou lásku, musíte se ujistit, že jste obeznámena s těmito signály, které vás využívají, abyste dokázala odhalit sebestředného muže dříve, než začne plýtvat vaším časem.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Jak poznáte, že vás muž využívá pro posílení svého ega?

Tady jsou varovné signály, že vás jen využívá.

1. Posílá vám zprávy typu "Dobré ráno!" a "Dobrou noc!" - a to je vše.

Tento muž vám neustále posílá ty nejsladší zprávy, ve kterých vás ráno zdraví a večer vám přeje sladké sny. Říkáte si, že je moc hezké, že na vás myslí a dává vám to najevo.

Jestliže však v jeho komunikaci není nic moc jiného, je to vaše vodítko, že si jen zvyšuje své ego.

Je velká pravděpodobnost, že si dvakrát denně píše s několika ženami, aby vás udržel na lince a zároveň se cítil opravdu dobře. Díky tomu, že to dělá, si připadá jako žádoucí a oblíbený muž pro ženy, které má denně na seznamu zpráv.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Nebuďte jednou z mnoha, které se poflakují kolem a doufají, že od tohoto chlapíka dostanou víc. Pokud se psaní po několika dnech neprohloubí, přestaňte mu odpovídat nebo ho zablokujte. V opačném případě bude tento muž jen plýtvat vaším časem.

2. Vylévá si vám srdce... po telefonu.

Někteří muži touží po ženské pozornosti, ale nechtějí nést odpovědnost za opravdový vztah. Jak to tedy zvládají? Je to jednodušší, než si možná myslíte.

Takoví muži si najdou ženy s vřelým srdcem a spoustou soucitu, které jsou ochotné vyslechnout jeho problémy a uklidnit jeho mysl. Mnoho nezadaných dívek je ochotno nabídnout muži tento druh citové podpory a myslí si: "Musí mě mít opravdu rád, když je ochoten se se mnou podělit o takové osobní informace."

Naneštěstí se snaží cítit lépe na váš úkor a nemá zájem s vámi skutečně chodit. Povznáší se, když ho pozorně posloucháte a dovolíte mu, aby na vás vyklopil své drama.

Slyšela jsem příběhy o mužích, kteří se ozývali celé měsíce a budovali si silné citové pouto. Ženy, které se zapojí, mají pocit, že mají skutečný vztah, i když nikdy nejdou na rande nebo se nesetkají tváří v tvář.

Jestliže však nechodíte na rande, nechodíte na rande. Takže i když tímto způsobem můžete uspokojit citovou potřebu, neprožíváte skutečný, láskyplný vztah. Nenechte se zmást mužem, který si rád povídá po telefonu.

3. Posílá vám spoustu zábavných a vtipných zpráv. A pak už nic. A pak ještě víc! A pak už nic.

Na internetu se spojíte s mužem, který posílá ty nejpoutavější zprávy. Pak se najednou nic neozve. O několik dní později vám napíše znovu... a pak už nic.

Komunikace je spousta zábavy, ale on zůstává nekonzistentní. Vždycky se vám rád ozve - a někdy mluví o tom, že se dáte dohromady. Škoda, že se žádné skutečné rande neuskuteční.

Jakmile si párkrát napíšete, ale nikam to nevede, přestaňte odpovídat. Jeho nedůslednost vám napovídá, že to s vámi nemyslí vážně. Muž, který hledá vztah, se s vámi chce vidět osobně, aby se o vás dozvěděl víc.

Nenechte se zmást poutavým "věčným esemeskářem", který nikdy neudělá ten další krok, aby vás pozval na rande.

4. Pozve vás na rande jen jednou za čas.

Tentokrát si opravdu vyjdete a prožijete to nejúžasnější první rande. Před schůzkou a po ní si s vámi trochu psal. Víte, že si rande užil stejně jako vy. Ale z nějakého důvodu se vám několik týdnů znovu neozve.

Poté se opět objeví textovka a on vás pozve na další rande, které je stejně skvělé jako to první. Myslíte si, že jste se s tím klukem konečně někam dostali. Ale on udělá to své zmizení a několik týdnů se znovu neukáže.

Co se děje? Tohle je ten typ muže, který chodí na rande. Bylo mu s vámi dobře, ale pak se přesune k jiným ženám. Randění s více ženami živí jeho ego a umožňuje mu cítit se oblíbený a žádaný.

Problém je, že když se s tímto mužem občas setkáte, budete chtít víc. Nakonec zůstáváte viset a přemýšlíte, co se děje. To je známka citově nezralého muže, který se stará spíše o své ego a o to, s kolika krásnými ženami může chodit najednou.

Vystupte z jeho řady a jděte dál a najděte si muže, který je na vztah připraven.

5. Neustále se objevuje ve vašem životě - a pak z něj zase mizí -, což ve vás vyvolává pocit nestálosti a nejistoty.

Když se stýkáte s mužem, který je nekonzistentní, a váš vztah upadá do vzorce "on and off", je to neklamná známka toho, že chodíte s mužem, který si pravděpodobně chce pohladit své ego.

Dává se s vámi dohromady, protože se ve vaší přítomnosti cítí skvěle. Když je s vámi, cítí se silný, mocný nebo mužný.

I když je pozorný a pozorný, stále to dělá proto, aby si zvýšil vlastní ego. Je škoda, že nezvládá blízkost nebo má nějaký jiný problém s citovou dostupností, kvůli kterému se od vás odtahuje.

Pokud se ocitnete ve vztahu, ve kterém se točíte pořád dokola, nejlepší, co můžete udělat, je ukončit ho. Jeho nevyzpytatelné chování se najednou nevyléčí ani nezlepší. Je to jasný signál, který vám dává najevo, že není schopen dlouhodobé a trvalé lásky, po které toužíte.

Pusťte tohoto muže k vodě. Buďte silná a uvolněte si ruce, abyste si mohla hledat muže, který je připraven na láskyplný vztah, po kterém toužíte.

6. Odmítá vás představit svým přátelům.

Jedna věc je, že si dáte na čas, než někoho, s kým to myslíte vážně, představíte svým přátelům.

Ale upřímně řečeno, pokud to s tebou kluk myslí vážně, bude se s tebou chtít pochlubit.

Přátelé kluka, se kterým chodíš, by o tobě měli přinejmenším vědět. Pokud se klukovi líbíš, pravděpodobně o tobě nedokázal před svými přáteli mlčet.

Pokud tě pozve, abys s ním chodila, je to znamení, že má zájem posunout váš vztah dál.

Pokud se na tebe během víkendů neustále vykašle, aby mohl navštívit své přátele, může to být proto, že tě využívá k posílení svého ega.

7. Vidíš na sociálních sítích, jak s ním flirtují jiné dívky.

Někdy můžeš podle přítomnosti na sociálních sítích poznat, že chlap balí více žen.

Komentují náhodné dívky na jeho stránce "cutttteeee" a "nemůžu se dočkat, až tě uvidím".

Jestliže ano, může to být znamení, že pro něj nejsi jediná.

8. Neprojevuje zájem o vás ani o váš život.

Ví, v jakém městě jste vyrostla nebo co děláte za práci?

Nebo ještě hůř, řekla jste mu to a on na to úplně zapomněl?

Neprojevování zájmu o váš život je jedním z jasných varovných znamení, že vás kluk využívá pro pozornost a nezajímá se o to, aby poznal vaše skutečné já.

Neživte jeho ego. Vyzvi ho, že se tě neptá na tvůj život, nebo utíkej opačným směrem k někomu, kdo ti dokáže projevit trochu lidské slušnosti.

9. Nezavolá, když řekne, že zavolá.

Přemýšlení o tom, jestli vás využívá, je dostatečným znamením, že vás využívá.

Vážně, kdyby se k vám choval s úctou, neseděla byste doma, nekroutila palci a neříkala si: "Mluví se mnou kvůli posílení ega?"

Důvěřujte své intuici a ctěte své normy.

Chceš znát skutečné tajemství, jak poznat, zda tě chlap využívá kvůli pozornosti?

Pokud máš pocit, že ano. Pokud si nejsi stoprocentně jistá, že mu jde o dlouhodobý vztah, pravděpodobně tomu tak není.

10. Pokud si nejsi stoprocentně jistá, že mu jde o dlouhodobý vztah, pravděpodobně tomu tak není. Nepřenesl se přes svou bývalou.

Ne všichni kluci jsou po rozchodu posedlí svou bývalou.

Jestliže se ale právě rozešel se svou dlouhodobou partnerkou, můžeš pro něj být odskokem.

Chceš vědět, jak si v této souvislosti přestat zvyšovat ego? Dejte mu nějaký čas, aby si konec vztahu zpracoval sám.

Navrhněte mu, aby na to šel pomalu a nejdříve se poznali jako přátelé.

Pokud má o vás opravdový zájem, nebude pro něj pomalý postup problémem. Pokud se však druhý den dozvíš, že si dal dostaveníčko s někým jiným, pravděpodobně tě jen využívá pro zvýšení svého ega.

Pamatuj, že kluci občas flirtují, aby si zvýšili ego. Nenech ho, aby mu to prošlo.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

2 Komentářů

Marcela

Marcela

před 6 dny

Jsme spolu30let.On z 8dětí,já jedináček.On musel o zájem rodičů bojovat manipulacemi,já měla vše pod nosem.Pečovali o něj 3starší sestry.Které byli v podobné situaci jako on.Manipulace je jeho druhé já.Když jsem se proti manipulacím od něj a jeho sester postavila,bylo VELIKÉ Z

Reply
Marcela

Marcela

před 6 dny

Manipulace,vyhrožování,pomluvy od jeho sester.30let.Už ne!!!On z 8dětí,já jedináček.

Reply

Napište komentář

Články z dalších našich webů: