Žhavá fotka Kourtney Kardashian a Travise Barkera v poušti!

Foto: instagram.com

Žhavá fotka Kourtney Kardashian a Travise Barkera v poušti!

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Sexy fotka Kourtney Kardashian a Travise Barkera v poušti!

Kourtney Kradashian (42) po delší vztahové odmlce zveřejňuje fotky se svým novým přítelem, bubeníkem skupiny Blink 182, Travisem Barkerem (45). Byli dlouholetí přátelé, jelikož oba bydleli ve stejné čtvrti. Později si však fanoušci všimli, že zveřejňují fotky ze stejných míst a po delších spekulací jejich vztah instagramově pozvrdili.

Jejich příspěvky na sociálních sítích začaly nevinně. Ruka v ruce není nic neobvyklého…

Další fotku, nebo spíše popis fotky upoutal více pozornosti. Travis totiž k příspěvku na IG napsal:

,,Celý den myslím o sexu s tebou.“
Na fotce označil Kourtney.

A pokračujeme k videu, které bylo natočeno na wrestlingovém zápase. Diváci si více jak zápasu všímali Kourtney a Travise. A není divu, jelikož Travis doslova cucal Kourtney prsty na ruce!

A teď jedna z posledních žhavých fotek, která byla párem zveřejněna. Jedná se o fotku pořízenou v poušti (Nejspíše v Utahu), kde Kourtney oslavila své 42 narozeniny. Podle některých, by se oba měli krotit a myslet na to, že jejich IG účty sledují také jejich vlastní děti...

Trošku romantiky na konec. ANO, Travis si opravdu po pár měsících vztahu nechal vytetovat jméno Kourtney na tělo …. Trochu odvážné, po tak krátké době, i když se to možná v té hromadě kérek ztratí…co myslíte?

Zdroje: instagram.com

Podobné články