15 způsobů, jak kluci říkají

Foto: Unsplash

15 způsobů, jak kluci říkají "miluji tě", aniž by řekli jediné slovo

Je váš muž poměrně tichý, pokud jde o tři malá slova, a vy se snažíte přijít na to, jaká znamení má na mysli, když říká: "Miluji tě"?

Ne každý je hlasitý (nebo zjevný), pokud jde o jeho pocity, a pro mnohé z nás je často obtížné vyjádřit tyto hlubší emoce. Jenže jak máte poznat, že vás váš muž skutečně naplno miluje, když to neříká?

Muži jsou mnohem hlubší bytosti, než by se mohlo zdát z televizních sitcomů, a někdy si myslí, že nám něco sdělují spíše svými činy než slovy.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Naučit se číst jeho signály, řeč těla a neverbální komunikaci je velmi důležitou součástí toho, jak s ním být.

Možná si jen nejsou jisti, že je vhodná doba na vyklopení, nebo se možná už někdy spálili a snaží se na to jít trochu pomaleji. Někdy to muži neřeknou ze strachu z odmítnutí, ze strachu ze závazku nebo proto, že prostě nikdy předtím neřekli "miluji tě" a trochu je to děsí.

To všechno jsou legitimní důvody a je důležité je zvážit, než začnete na muže tlačit, aby řekl ta tři malá slova, která toužíte slyšet.

Ať už je důvod jakýkoli, muži mají tendenci snažit se vám ukázat, jak moc vás milují, a možná nepřikládají tolik váhy tomu, aby to říkali nahlas pořád nebo vůbec. I když jste nesmírně trpělivá, pravděpodobně přijde okamžik, kdy se budete snažit zjistit, zda vás váš muž miluje, a pokud to nedokáže (nebo možná nechce) říct, pak existují jiné způsoby, jak říká: "Miluji tě", které můžete hledat.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Muži mohou být komplikovaní, ale zjistit, zda vás opravdu miluje, nemusí být!

Tady je 15 nenápadných znamení, že vás miluje, aniž by to řekl - a co dělat, pokud se vám zdá, že ne.

1. Jeho polibky jsou dlouhé a vášnivé.

Kdo by nemiloval vynikající a dlouhé polibky? Když je neustále iniciuje a vy pokaždé cítíte vášeň, je jasné, že je z vaší přítomnosti více než nadšený.

2. Jeho přátelé vás milují.

Pokud se k vám všichni jeho kamarádi začínají vracet a zdá se, že si vaši společnost opravdu užívají, může to být proto, že vědí, jak šťastnou děláte jejich kamarádku - a tím pádem vás začínají považovat za stejně úžasnou jako on.

3. Rád se k vám přibližuje.

Víte, jak je znervózňující, když se k vám přiblíží někdo, o koho nemáte zájem? Je to úplný opak, když někdo, koho zbožňujete, má tendenci být blíž na dálku než on k ostatním lidem.

4. Usmívá se po polibku.

Jistě, po polibku s někým, jehož společnost je vám příjemná, se můžete sladce usmívat, ale máte někdy pocit, že se jen pozitivně rozzáříte, když je to někdo, koho milujete?

Pokud ho přistihnete, jak se po polibku usmívá, je to skvělé znamení, že si vaši společnost opravdu užívá.

5. Pozorně naslouchá.

I když toho možná moc nenamluví, pokud jde o váš vztah a jeho pocity k němu, skutečnost, že pozorně naslouchá, když mluvíte, je neuvěřitelně významná.

Může se naklonit blíž, když probíráte důležitá témata, nebo přikývnout, když říkáte něco dojemného, čímž dává najevo, jak moc pro něj vaše slova znamenají.

6. Stojí rovně.

Většina z nás má tendenci se hrbit a mít horší držení těla, než by měla. Pokud se však snažíte zapůsobit na osobu, na které vám nejvíce záleží, a chcete, abyste ji co nejvíce přitahovali, budete stát nebo sedět rovně.

7. Stiskne vám ruku.

Musí se to zdát jako malé gesto, ale je v něm obsažena veškerá intimita světa.

8. Volá nebo píše zprávy bez důvodu.

Ne všichni zamilovaní lidé to dělají, takže si neberte osobně, pokud to nedělá. Přesto je to znamení, že se s vámi cítí dobře i v neromantických situacích, stejně jako v těch zjevných, a že na vás myslí po celý den.

9. Jak se cítíte? Drží se u vás.

Rád podniká společné aktivity bez důvodu? Například místo toho, aby se s vámi chtěl jen sejít na večeři, raději s vámi předem zajde nakoupit potraviny, abyste mohli oba připravit pokrm, který společně přinesete.

Jednoduché domácí práce ukazují, že má zájem být si blíž než jen příležitostní partneři na randění nebo sexuální partneři.

10. Často navazuje oční kontakt.

Když jste v baru s přáteli, podívá se na vás přes celou místnost, jen abyste krátce navázali oční kontakt a usmáli se na sebe.

To naznačuje, že i když vy dva děláte různé věci, stále chce, abyste si byli vědomi toho, jak moc mu na vás záleží.

11. Vjíždí si prsty do vlasů.

Když jsou lidé nervózní, mají tendenci si vjíždět prsty do vlasů častěji než obvykle.

Dělá to, když jste spolu v těsné blízkosti a jde o romantickou chvíli? Pokud ano, může to svědčit o tom, že vám chce říct něco intimního, ale nemůže najít vhodná slova.

12. Jak se cítíte? Zrcadlí vaše chování.

Má tendenci ukusovat jídlo ve stejnou dobu jako vy nebo dělat jiné věci podobně?

Může se u něj projevovat izopraxismus, tedy sladění nebo chování, ke kterému mají páry tendenci, když se sblíží.

13. Zrcadlí vaše chování? Kupuje vám smysluplné dárky.

Když říkám smysluplné, nemyslím tím drahé; myslím tím, že vynakládá úsilí a vážně přemýšlí o tom, aby vám našel něco, co skutečně do puntíku odpovídá vaší osobnosti.

Jeden kluk mi dal tři páry ponožek: jedny s šíleně roztomilým vzorem, jedny speciálně do bot a jedny na vysoké podpatky. Týden předtím jsem si udělala puchýř na noze kvůli tomu, že jsem neměla dostatečně tlusté ponožky na pár bot, které jsem si právě koupila, takže bylo milé a jasným důkazem jeho naslouchacích schopností, že si vzpomněl.

14. Směje se, kdykoli jste nablízku - a to hodně.

Připadáte mu vtipní a nemůže si pomoct, ale chichotá se, když děláte nějaké hlouposti? Ačkoli to zní zvláštně, čím častěji se směje a připadáte mu vtipní, tím vážnější je úroveň zájmu a vzrušení, které váš vztah obklopují.

15. Jak často se smějete? Spontánně se vás dotýká.

Když jste na veřejném místě, pokládá vám prsty na záda, aby vás udržel v blízkosti? Drží vás za ruku, když jste spolu v restauraci?

Náhodná blízkost prostřednictvím dotyků ukazuje, že chce udržovat fyzický kontakt, i když není sexuální.

Pokud jste si přečetla tento seznam znaků a stále si nejste jistá, zda vás miluje, existuje opravdu jen jeden jistý způsob, jak to zjistit, a to být přímá a zeptat se ho, jak se cítí.

A pokud se zdá, že odpověď zní ne, nemiluje vás, máte několik možností, které můžete učinit.

Jestliže jste v počátečním stádiu vztahu, možná jen potřebuje čas a citový prostor, aby umožnil vývoj své lásky a náklonnosti k vám.

Jestliže jste spolu ale už nějakou dobu a zdá se, že to prostě necítí - a ani cítit nebude -, možná budete chtít zvážit, zda se neposunout dál. Správný muž vás bude milovat tak, jak si zasloužíte, abyste byla milována.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

1 Komentářů

Veronika

Veronika

před 3 týdny

Když už ty články překládáte odjinud tak by to chtělo nějakou korekci. Kolikrát se to nedá ani číst a v češtině ne tak zběhlý člověk může mít i problém pochopit smysl věty. Jinak články fajn....na prokrastinaci ideální. :-D

Reply

Napište komentář

Články z dalších našich webů: