5 Důkazů, že se muži líbíte, i když to nedává najevo

Foto: Unsplash

5 Důkazů, že se muži líbíte, i když to nedává najevo

Komunikace s opačným pohlavím se někdy může jevit jako nadpozemsky těžká. Jako byste se neustále míjeli, nebo snad každý mluvil jinou řečí. A když má každý člověk svůj „jazyk lásky“ poněkud odlišný, může být těžké uvěřit, že se nám doopravdy snaží projevit náklonost. Někdy, i když nám osoba, která se nám líbí, posílá signály, nemůžeme se dovtípit, protože se na věc koukáme kompletně špatně.

Dekódovat signály vám může pomoci těchto pět indikátorů, že se MU líbíte.

Pamatuje si o vás i největší maličkosti

Možná vám nehází kamínky do okna ani nenechává shakespearovské milostné sonety na stole, ale pamatuje si, že se za týden máte sjednaný brunch se svou matkou a že vaše kočka Micka měla pět koťat.

Někteří muži neprojevují svou náklonnost extravagantně, protože nevěří, že tato gesta skutečně potvrzují nebo vyjadřují jejich skutečné city. Jiní jsou prostě jen stydliví a necítí se pohodlně, dávat svůj zájem najevo okázalými gesty.

Při absenci slovních projevů náklonnosti je dobrým znamením, že jej zajímáte, že při tom, když mluvíte, vám věnuje veškerou pozornost. Pokud nemusí vědomě usilovat o to, aby si pamatoval, co jste mu řekla, je velice pravděpodobné, že je tak proto, že má skutečný zájem.

Ptá se vás na každou hloupost

Pokud je ajťák nebo vystudovaný učitel matematiky a přijde za vámi s prosbou o to, pomoct mu vypočítat kolik „2 + 2“, je pravděpodobné, že jen hledá záminku, proč s vámi mluvit. Někdy se váš může ptát na něco, na co už zná odpověď, nebo na co už má předem vytvořený názor. Může se jednat o hledání důvodu pro rozhovor, ale také si pravděpodobně cení vašeho názoru.

Hledá si důvod být kolem vás

Zůstanete v kanceláři až do pozdní noci, protože toho máte hodně, on ale čirou náhodou taky potřebuje pracovat přesčas. Pokud se s vámi rozhodne trávit čas, i když je to nepohodlné nebo obtížné, pravděpodobně k vám něco cítí.

„Naparuje se“

Když kolem vás prochází, narovná se, zatáhne břicho, vyprsí se. Zkrátka: předvádí se jako páv.

Taková změna postoje ve snaze vypadat víc fit, nebo přitažlivější, často podvědomě přichází ve snaze vás zaujmout. Pokud toto chování pozorujete často, pravděpodobně komunikujete s mužem, který vás má rád.

Píše vám skoro vždy, když jste online

Pokud vám od něj vyskočí notifikace vždy, když nažhavíte tu nebo onu sociální síť, může to být důkaz toho, že čeká, až se pod vaší profilofkou rozsvítí zelená kontrolka a ukáže se, že jste online. Možná se bojí, že se pozdní reakce bude rovnat vašemu nezájmu, a chce si být jistý, že jste poblíž svého telefonu, když vám zrovna textuje.

Žádné z těchto indikátorů nejsou univerzální a u každého člověka v projevech náklonosti záleží do velké míry na jeho charakteru, výchově, osobnosti anebo i prostředí, v němž se zrovna nacházíte. Jediný zaručený způsob, jak poznat, zda má o vás někdo romantický zájem, je verbální komunikace. I přes to je fajn do takového rozhovoru jít s jistou předtuchou.

Zdroje: womenworking.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář