7 tipů pro domácí styling, které jsme se naučili ve Studiu McGee

Foto: Unsplash

7 tipů pro domácí styling, které jsme se naučili ve Studiu McGee

Před sedmi lety prodali (pozoruhodně krásní) manželé ze studia McGee svůj kalifornský dům, aby se vydali novou cestou: začali podnikat v oblasti interiérového designu. Od té doby získali 3 miliony sledujících na Instagramu, uvedli na trh řadu domácích potřeb pro společnost Target a sdíleli tolik nádherných fotografií interiérů, že nás fascinují celé dny.

Díky charakteristickému stylu Shea McGee dokážu na svém Instagramu téměř okamžitě rozpoznat obrázek ze Studia McGee. Jejich návrhy působí čistým a zároveň kolektivním dojmem, který dokáže bez námahy vyvážit uvolněný kalifornský styl se sofistikovanými a luxusními detaily.

Níže se s vámi podělíme o sedm tipů na domácí styling, které jsme se naučili od Studia McGee od doby, kdy jsme před mnoha lety začali fangirlovat.

1. Míchejte mužské a ženské detaily

V místnostech navržených studiem McGee lze vždy nalézt rovnováhu a v jejich projektech se setkáte s trendem kombinování mužských a ženských detailů. Zkuste vrstvit náladové kůže s lehkým a vzdušným lnem nebo měkké, vintage květinové koberce se dřevěnými akcenty stolků.

2. Zřekněte se nábytkové sestavy

I když je lákavé zajít do nejbližšího velkého obchodu s nábytkem a objednat si balíček nábytku na jeden zátah, návrhy pokojů od Studia McGee vás budou nejvíce motivovat k tomu, abyste odolali. Jak tým sdílí v tomto příspěvku na blogu, míchání stylů nábytku nabízí promyšlenější estetiku a také umožňuje kombinovat investiční kusy s rozpočtovými nálezy a vytvořit tak vyvážený pokoj, který vyhovuje vašemu individuálnímu rozpočtu.

3. Zpříjemněte si vstupní prostor

Vstupní prostor je často přehlížen ve prospěch místností s vyšší prioritou, jako je obývací prostor a ložnice, ale vstupní prostory od studia McGee vás nad tímto přístupem pozastaví. Místo toho se soustřeďte na to, aby se váš vstup stal prvkem s akcentním stolkem, osvětlením a několika jednoduchými, funkčními doplňky. Díky menším rozměrům půjde o rychlý a levný projekt, což znamená, že si plody své práce budete moci užívat co nevidět.

4. Kontrast je klíčový

Přestože většina pokojů Studia McGee je zařízena v neutrální barevné paletě, kontrast zůstává velmi využívaným prvkem. Spojení světlých a tmavých prvků proti sobě dodává zajímavost a hloubku, jak je vidět v této světlé kuchyni s náladovými černými kuchyňskými skříňkami.

5. Koberec od zdi ke zdi není nepřítel

Přiznáváme, že máme pocit, jako bychom spali na koberci od stěny ke stěně jako na poctivém interiérovém prvku. Chcete-li dosáhnout špičkového dojmu, rozhodněte se pro koberec, který je spíše smyčkový než řezaný, což vašemu prostoru nabídne texturní prvek, který připomíná sisal nebo jutu. Tento stylový tip se nám obzvlášť líbí v ložnicích - vždyť čí nohy se chtějí hned ráno probudit na chladné podlaze?

6. Když máte pochybnosti, přidejte zeleň

Při rychlém procházení Instagramu Studia McGee budete jen těžko hledat obrázek, na kterém by nebyl svazek zeleně na desce stolu nebo dokonce skutečný stromek zastrčený v rohu. Tento finální dotek vdechuje každému prostoru doslova život díky vydatné injekci barev a textury. Může to být také mimořádně cenově výhodný hack - stačí se vydat na zahradu pro pár dalších odřezků stromů, které budou mít na konferenčním stolku ve váze nadměrné velikosti velký význam.

7. Využití textilu pro vzor a barvu

Tým Studia McGee téměř vždy volí neutrální nábytek, zatímco textilní akcenty (např. polštáře a deky) přinášejí další vzory a barevné akcenty. Sama jako rozpočtová dekoratérka toto pravidlo velmi oceňuji, protože díky němu získávám větší životnost a univerzálnost svého nábytku a investičních kusů. Z toho plyne ponaučení: Motiv: Nikdy nesmíte podcenit, jak velký rozdíl mohou v místnosti udělat detaily a doplňky.

Zdroje: theeverygirl.com, Unsplash

Podobné články

3 Komentářů

upahoziyir

upahoziyir

před 3 měsíce

http://slkjfdf.net/ - Ehoxoja <a href="http://slkjfdf.net/">Asatuf</a> wsn.vesa.gulu.cz.xjg.hg http://slkjfdf.net/

Reply
ebqenawasueq

ebqenawasueq

před 3 měsíce

http://slkjfdf.net/ - Umivivuef <a href="http://slkjfdf.net/">Upanpuwih</a> gnq.icam.gulu.cz.zod.lb http://slkjfdf.net/

Reply
C0Y0W66M6 https://page.link

C0Y0W66M6 https://page.link

před 1 dny

C0Y0W66M6 https://page.link

Reply

Napište komentář

Články z dalších našich webů: