7 způsobů, jak zajistit, aby online randění na dálku fungovalo (a vydrželo!)

Foto: Unsplash

7 způsobů, jak zajistit, aby online randění na dálku fungovalo (a vydrželo!)

Jste na své oblíbené online seznamce a narazíte na profil, který vás opravdu zaujme. Máte spoustu společného a cítíte, že chemie by mohla být mimo tabulky, a cítíte se vedeni k tomu, abyste tuto osobu kontaktovali... ale počkejte! Žije v jiné zemi - letadlem daleko!

Dáte na svůj instinkt, nebo se rozhodnete, že randění na dálku není nic pro vás?

Ponořme se do této zapeklité situace.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Předně, co když je tato osoba absolutní láskou vašeho života? Jste ochotni se kvůli takové lásce přestěhovat? Pokud ne, podívejte se na jeho profil a zjistěte, zda je ochoten se přestěhovat. Většina nezadaných je ochotna, takže šance jsou ve váš prospěch, i když byste rádi zůstali na místě.

OK, skvělé, takže alespoň jeden z vás JE ochoten se přestěhovat. Ale funguje vůbec seznamování na dálku?

Když jsem v roce 2000 poprvé spustil Spiritual Singles, byl jsem přesvědčen, že seznamování na dálku je příšerný nápad. Každý, koho jsem potkal a kdo to zkusil, skončil s nějakým příběhem s "nešťastným koncem". O 18 let později se však můj postoj zcela změnil. Proč?

Protože za těch 18 let jsme obdrželi nespočet svědectví párů, které začaly svůj vztah s určitou fyzickou vzdáleností. Vyprávěli nám, jak původně nežili ve stejném městě, státě nebo často dokonce zemi, ale jak cítili, že jsou si souzeni.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Přemýšlejte o tom. Co když osoba, se kterou se chystáte strávit zbytek života, nebydlí ve vaší blízkosti? Stejně se s ním chcete setkat, ne?"

Na začátek vám přinášíme několik chytrých a prozíravých tipů, jak navázat vztah na dálku:

1. Jak se dostat do vztahu na dálku? Otevřete svou mysl a srdce této možnosti.

Smiřte se s myšlenkou, že vaše spřízněná duše, dvojče, životní partner, pokakaná zamilovaná tvář... může žít někde jinde a je to naprosto v pořádku! Odevzdat se tomu, co je pro vás nejvyšší a nejlepší, je skvělý první krok.

2. Buďte otevření.

via GIPHY

Na svém profilu při nastavování filtrů pro toho, s kým se chcete seznámit, vyberte ty důležité, jako je jeho duchovní přesvědčení, preference stravy, zda kouří, pije, je 420 friendly, chce více/žádné děti....atd.

Sekci s místem pobytu ale nechte OTEVŘENOU.

3. Navažte kontakt s těmi, se kterými cítíte spojení bez ohledu na to, kde žijí.

Vy žijete v Kalifornii a oni v Austrálii, no a co? Berte to jako experiment nebo dobrodružství. Uvolněte se a bavte se, až je poznáte.

Začněte e-mailovými konverzacemi, ale jakmile se v tom budete cítit dobře, přejděte k videochatu.

4. Videochatujte hned na začátku.

via GIPHY

Jakmile budete vědět, že je daná osoba legitimní, a budete mít pocit, že by v tom mohlo něco být, naplánujte si videorande. Hlas, oči, smích a manýry jsou věci, které z e-mailů nezjistíte, ale z videochatu ano.

Dá vám to nejlepší pocit chemie, aniž byste se skutečně setkali. Připravte si několik otázek, které budete klást - zpočátku je udržujte lehké a zábavné.

Jakmile absolvujete několik videorande, ujistěte se, že sedíte v tichu a cítíte se navzájem alespoň minutu nebo více. Je to příjemný způsob, jak s někým jen tak "být" a vnímat jeho energii.

Videorande je skvělý způsob, jak někoho poznat bez fyzické intimity, a proto napomáhá rozvoji hluboce propojeného přátelství, které je skvělým místem pro začátek vztahu.

5. Domluvte se na osobním setkání, jakmile se oba cítíte být připraveni.

Někdy oba lidé cestují a setkají se někde uprostřed a stráví spolu nádherný víkend, a někdy jedna osoba cestuje do místa, kde se nachází ta druhá. Udělejte to, co vám oběma vyhovuje, a opět se uvolněte a užijte si zážitek a dobrodružství.

V nejhorším případě se s největší pravděpodobností stanete skvělými přáteli. Mnoho našich úspěšných párů nám říká, že jejich první rande trvalo týden!

6. Sundejte ze sebe tlak.

via GIPHY

Přemýšlejte o tom jako o setkání s dobrým přítelem, ne potenciálně s tím, se kterým byste mohli strávit zbytek života, pokud vás to nevzrušuje a nefunguje vám to. Naplánujte si nějaké společné aktivity, abyste mohli sdílet nějaké zážitky, a uvidíte, jak to půjde.

Zpočátku je snazší, když něco děláte, než když jen sedíte a povídáte si. Možná budete chtít vyrazit na výlet a/nebo piknik, vyjet si na kole, ochutnat víno, nakoupit suroviny na večeři na místním farmářském trhu (a pak společně připravit večeři) a/nebo se společně zúčastnit nějakého kurzu (malování nebo vaření).

Buďte kreativní.

7. Zůstaňte v proudu a následujte své vnitřní vedení.

Poslouchejte více své srdce než hlavu. Nepřekračujte vlastní cestu. Užívejte si druhého člověka jako duši v těle a sledujte, jak se cítíte, když jste s ním. Opusťte předsudky o tom, jak by měl někdo vypadat (jak by měl být vysoký nebo hubený/svalnatý), a o pohádkových romancích.

Buďte opravdoví, skuteční a upřímní. Bavte se a praktikujte soucitnou komunikaci.

8. Udržujte kontakt.

Videorande, telefonujte, pište e-maily a textové zprávy mezi návštěvami, dokud nebudete připraveni spojit své životy nebo se nerozhodnete, že se to k sobě nehodí.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: