8 aktivit, které jsou ideální pro jarní rande

Foto: Unsplash

8 aktivit, které jsou ideální pro jarní rande

Po měsících filmových večerů v kinosálech a chození na večeři s partnerem je čas osvěžit večerní rande a s oteplujícím se počasím je nápadů na jarní rande prakticky nekonečně mnoho.

Když v tomto ročním období plánuji večerní schůzku, vždycky mám na mysli venkovní aktivity, hlavně proto, že popíjení koktejlu na terase je jednou z mých nejoblíbenějších činností, ale také proto, že aktivity jako projížďka na kole nebo plánování pikniku s mým partnerem jsou věci, které jsme neměli šanci si společně užít už snad celou věčnost.

Mám pocit, že teď přikyvujete hlavou a říkáte si: "Cítím s tebou, sestřičko," takže vám radím toto: Využijte tohoto nového ročního období a změňte si rande! Jaro nabízí tolik romantických, nenáročných a zábavných způsobů, jak společně strávit čas, že se určitě budete dobře bavit, ať už budete dělat cokoli, ale tady je několik mých oblíbených nápadů na jarní rande:

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

1. Navštivte vinařství

Návštěva vinařství je vždycky dobrý nápad, ale na jaře jsou obzvlášť příjemná. Proč si nevychutnat plody sezóny se svým partnerem, že? Vydejte se do místního vinařství, ochutnejte různá sezónní vína a užijte si společně romantický večer. Navíc tak máte možnost obléknout si jarní oblečení, které vyzařuje atmosféru vinařského kraje.

2. Zabalte si piknik

Piknik je sice klišé jarního rande, ale má to svůj důvod. Je to jedna z nejjednodušších, nejhezčích a nejromantičtějších věcí, které můžete se svým partnerem podniknout. Stačí si sbalit tašku s občerstvením (skvěle se k tomu hodí prkénka s uzeninami, protože se nebudete muset starat o příbory), pití (víno, prosím!), hudbu, hru a deku. Najděte si pěkné místo v blízkém parku (nebo dokonce na zahradě) a užijte si jednoduchost, kterou piknik představuje.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

3. Jděte na baseballový zápas

Baseball je zpátky, a i když se nechcete dívat na samotný zápas, návštěva zápasu je jedním z nejlepších nápadů na jarní rande, které můžete se svým partnerem naplánovat. Je to nenáročné, ale plné energie, a na baseballovém zápase se toho dá skutečně hodně dělat, kromě toho, že celou dobu sledujete hru. Můžete se projít a prohlédnout si stadion, zaskočit do některého z obchodů, vzít si pití a jídlo a samozřejmě stihnout pár směn.

4. Projížďka na kole

Oprašte svá kola a vyrazte do okolí města! Ať už se rozhodnete vyrazit na stezku, na neformální večerní procházku po okolí nebo na kolo do místní restaurace či pivovaru, vyjížďka na kole je zábavná aktivita, kterou můžete podniknout společně. Navíc je to příjemný způsob, jak změnit způsob jízdy po všech těch autech, která jste v minulé sezóně řídili.

5. Zahrajte si minigolf

Je něco soutěživějšího a flirtujícího než vyzvat partnera ke hře minigolfu? Myslím, že ne. Tento nápad na jarní rande je možná klišé a možná budete obklopeni dětmi, ale hej, bude to zábava. Kdo prohraje, koupí si zmrzlinu! A pokud se vám dvěma podaří remíza, rande s nerozhodným výsledkem se právě naplánovalo samo.

6. Vychutnejte si večeři na terase

Ach, sezóna teras. Nemáte ji rádi? Jakmile teplota vystoupí nad 55 stupňů, mnozí z nás se už nemohou dočkat, až začnou opět stolovat venku. S tím, že pokud plánujete jít ven, nezapomeňte si udělat rezervaci, protože v tomto ročním období může být rušno, ale pokud se rozhodnete jíst doma a máte možnost jíst venku, doporučujeme rozbít nábytek na terase a společně grilovat.

7. Setkání na střeše

Pokud je schůzka na skleničku po práci jednodušší než plánovaná večeře, vyberte si podnik s možností posezení na střeše. Můžete si s partnerem vychutnat jarní koktejl (nebo mocktail) s krásným výhledem a příjemným, teplým, jarním vánkem. Pokud můžete ze střechy společně pozorovat západ slunce, bude to ještě lepší.

8. Projděte se po zahradě

Ať už se projdete po okolí a podíváte se, co sázejí vaši sousedé, nebo se podíváte do místní školky, je to jedno z nejlepších (ne-li jediné) období, kdy uvidíte zahrady a záhony tak krásné, jako jsou na jaře - tak se na ně s partnerem vydejte podívat. Pokud máte zelený palec nebo se cítíte odvážně, můžete vždy založit společnou zahradu a těšit se z ní po celou sezónu.

Zdroje: theeverygirl.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: