Jada Pinkett Smith konečně promluvila o tom, jak Will fackoval Chrise Rocka

Foto: Unsplash

Jada Pinkett Smith konečně promluvila o tom, jak Will fackoval Chrise Rocka

Jada Pinkett Smithová se ohlíží za vztahem svého manžela Willa Smithe s Chrisem Rockem, a to dva měsíce poté, co Will nechvalně proslul úderem do obličeje komika na předávání Oscarů v roce 2022.

Jak informoval server PEOPLE, padesátiletá Pinkett Smithová začala středeční díl pořadu Red Table Talk tím, že se vyjádřila k incidentu, který na několik týdnů pohltil Ameriku i celý svět.

"K oscarové noci. Hluboce doufám, že tito dva inteligentní a schopní muži budou mít příležitost se uzdravit, vyříkat si to a usmířit se," řekla do kamery. "Vzhledem ke stavu dnešního světa je oba potřebujeme a všichni se vlastně potřebujeme navzájem víc než kdy jindy."

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

"Do té doby budeme s Willem pokračovat v tom, co jsme dělali posledních 28 let - a to je [dál] společně řešit tu věc, které se říká život. Děkuji vám, že jste nás poslouchali," uzavřela Pinkett Smith.

Zbytek epizody upozorňoval na příběhy lidí, kteří žijí s alopecií, což je onemocnění způsobující vypadávání vlasů, kterým trpí Pinkett Smith.

Incident z oscarového večera se odehrál v březnu poté, co Rock vtipkoval o krátkém sestřihu Pinkett Smithové.

"Jado, mám tě rád. G.I. Jane 2, nemůžu se dočkat, až tě uvidím," řekl. Vtip narážel na vyholenou hlavu Demi Moore ve filmu G.I Jane.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

O několik vteřin později Will vstoupil na pódium a před zraky diváků udeřil Rocka. Poté, co se vrátil ke svému stolu, Smith zařval: "Držte si jméno mé ženy od pusy."

Pinkett Smithová se otevřeně vyjádřila o svém boji s alopecií. Poprvé se o svém stavu svěřila v roce 2018 v pořadu Red Table Talk.

Akce se rozpovídala o tom, že zpočátku bylo "děsivé" se s tím vyrovnat.

"Jednou jsem byla ve sprše a měla jsem v rukou jen hrst vlasů a říkala jsem si: 'Panebože, budu plešatá?" řekla během pořadu Red Table Talk v roce 2018. "Bylo to jedno z těch období v mém životě, kdy jsem se doslova třásla strachy. Proto jsem si ostříhala vlasy a proto si je stříhám i nadále."

Zdroje: womenworking.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: