Suché počasí se blíží: Zde uvádíme doplněk stravy, který Vaší pokožku hlavy připraví na podzim

Foto: Freepik

Suché počasí se blíží: Zde uvádíme doplněk stravy, který Vaší pokožku hlavy připraví na podzim

Teplejší počasí nám sice ještě zcela neodešlo (prosím, až ještě léto nekončí!). Ale za pár týdnů se teploty sníží, dýňově naladěné sladkosti zas a znovu uvidí světlo světa a než se nadějeme-máme zase podzim.

A s tímto suchým podzimním vzduchem, však přichází nečekaně i suchá pokožka-a ne jenom na Vašem obličeji. A pokud začínáte mít svědivá místa na Vaší pokožce hlavy, znamená to, že sušší počasí se blíží, však nejste sami. Před tím, než teplota začne klesat, proč před první sněhovou vločkou svoji suchost pokožky nezkorigovat? S tímto chytrým doplňkem, to nikdy nebylo snazší.

Jak užívání tohoto kolagenu může upokojit potřeby Vaší pokožky hlavy

Doma už možná máte hydratující, uklidňující šampón. Možná dokonce čas od času do Vaší péče o pokožku hlavy přihodíte extra dávku kondicionéru. Ale k nabuzení benefitů pokožky hlavy ještě hlouběji, je dobré začít užívat tyto přísady pro zdraví pokožky jako takové.

Zvláště doplněk s kolagenem ukázal, že udržuje tloušťku pokožky, stejně jako podporuje pružnost a přirozenou úroveň olejů na pokožce hlavy. A v některých produktech můžete dokonce nalézt kyselinu hyaluronovou, což většina správně pochopila, jako dobrou reklamu na hydratovanou a plnou pokožku (kyselina hyaluronová je totiž přírodní zvlhčovadlo, pomáhá přijímat a zadržovat vodu). A stejně jako kyselina hyaluronová dokáže udržet Váš obličej svěží a plnější, tak dokáže Vaší pokožku hlavy udržet spokojeně hydratovanou.

V některých produktech se dokonce nachází vitamín C a vitamín E, které mohou pokožku hlavy ochránit před přírodními jevy (například jako dlouhému vystavení slunci). A pokud jste nevěděli: Poškození od slunce je také častým viníkem suché a svědivé pokožky hlavy. Zvláště vitamín E může průběžně pomáhat při suché a svědivé pokožce: Jedna studie prokazuje, že perorální užívání vitamínu E, by mohlo zlepšit příznaky pacientů s atopickou dermatitidou.

Shrnutí článku

I když bychom si přáli, odpočívat u bazénu po celý rok, tak to bohužel nejde a sušší počasí se rychle blíží. A abyste svoji pokožku hlavy připravili na změnu teploty, uvažte užívání doplňků stravy, které mají dobré složení a hydratují Vaší pokožku hlavy. A když se tyto doplňky stravy spojí se zdravými tipy o péči o vlasy, můžete snadno podporovat svoji šťastnou a hydratovanou pokožku po celý podzim (a dále po celý rok).

Zdroje: mindbodygreen.com, Freepik

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář