Tajemství dekódování jeho smíšených signálů - je to jednodušší, než si myslíte

Foto: Unsplash

Tajemství dekódování jeho smíšených signálů - je to jednodušší, než si myslíte

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Je sexy. Pak je mu zima. Pak je zase žhavý.

To stačí k tomu, aby se z toho zbláznila i ta nejzásadovější žena.

Existuje mnoho důvodů, proč byste mohla chtít dekódovat mužovy signály.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

via GIPHY

Možná jste se s tímto mužem právě seznámila, ale zjistila jste, že jeho komunikace střídavě přerušuje a přerušuje, a přemýšlíte, jestli byste do něj měla dál investovat.

Možná s ním chodíte nezávazně a chcete vědět, jaké jsou jeho záměry.

Nebo už možná ve vztahu jste, ale máte zvláštní pocit, kde mu hlava stojí.

V každém případě - vědět, co dělat, se vyplatí. Budeš přesně vědět, jak se cítí, a můžeš si vybudovat takový vztah, jaký chceš - s mužem, který ho chce také.

Byla nám dána schopnost špatně číst situace jako nikdy předtím. Smíšené signály mají dnes jiný význam než před pěti lety, což přineslo do oblasti randění nové výzvy. Problém není v tom, že bychom dostávali špatné informace - problém je v tom, že jich dostáváme příliš mnoho.

Například - On/Ona vám neodepisuje.

Před deseti lety jsme si všichni říkali: "Určitě se zavázal v práci nebo je venku s přáteli."

Nyní jsou to krizové stanice.

Máme stále více neosobních forem komunikace - všechny jsou notoricky známé tím, že se dají špatně interpretovat - i když neodpovíte!

Jak tedy při vší té statičnosti zjistit, co skutečně cítí?

via GIPHY

Ačkoli smíšené signály mají mnoho podob a velikostí, existuje velmi jednoduché pravidlo, které můžete použít ve všech formách situací "smíšených signálů".

Krok 1: Dejte mu jeden jasný, pozitivní signál svého zájmu.
Krok 2: Nedělejte nic dalšího.

To je vše. To je vše, co musíte udělat.

V dnešní době je děsivé dát někomu jasný signál svého zájmu. Většina z nás to neumí. Znamená to být tak trochu zranitelný (nedej bože), otevřít se někomu, kdo by se paradoxně rád otevřel nám.

Je to ale odvážné dát najevo svůj zájem a vyčistí to smíšené signály jako nikdo jiný.

Vystrašená žena nikdy nebude investovat do muže s jasným signálem. Bude se příliš obávat, aby nepůsobila zoufale. "Žena by se nikdy neměla honit", řekne si.

Žena v nouzi bude do muže investovat stále dokola, bez ohledu na jeho reakci. "Vím, že je pro mě ideální, jen mu to musím ukázat," řekne si.

Silná žena dokáže do muže investovat jasně jednou a dá mu šanci investici opětovat. Pokud je natolik hloupý, že to neudělá, svou investici (investice) do něj stáhne. "Mám ho ráda, tak mu dám jasnou šanci," řekne si.

Odpověď na vaše dilema smíšených signálů diktuje jeho reakce. Investuje zpět, nebo ne? Je to opravdu tak jednoduché.

Jaké jsou příklady jasného pozitivního signálu? Aplikujme je na několik běžných situací:

Příklad první:

V práci jste potkali muže, který vám připadá roztomilý. Při příležitostech, kdy si spolu povídáte, se vám zdá, že se mu líbíte, ale už to trvá nějakou dobu a vy těžko rozeznáváte, zda jen rád flirtuje, nebo má skutečný zájem.

Jasný pozitivní signál: Příště, až si budete povídat a konverzace se rozvine, zeptejte se ho, jestli by nechtěl zajít na skleničku nebo kávu mimo práci.Příklad druhý:

Chlapík vás pozval na rande a šli jste na jedno úžasné rande, ale už na něj nenavázal. Jde o to, že si stále pravidelně píše; jen je to nesouvislé a od vašeho osobního setkání už uplynul týden. Máte pocit, že se energie začíná rozptylovat.

Jasný pozitivní signál:

Nejlépe mu zavolejte a řekněte mu to po telefonu.

Příklad třetí:

S klukem se vídáte s přestávkami 8 týdnů, většinu té doby spolu spíte. O exkluzivitě nepadla ani zmínka, ale vy máte pocit, že se možná nestýká s jinými ženami. Přesto mívá noci, kdy jako by se vytratil a nereaguje, takže jsi trochu podezřívavá. Jindy se k tobě chová jako ke své přítelkyni. Měla byste zájem na tom, aby se věci pohnuly kupředu.

Jasný pozitivní signál: Posaďte se k němu a pořádně si s ním promluvte. Dáš mu najevo, že bys ráda věděla, jak na tom je (žádný nátlak, jen se zeptáš), a že se ti líbí a že bys uvažovala o tom, pokud by byl pro, být exkluzivní (to je tvůj pozitivní signál).

Pokud se mu do toho nechce a je nezúčastněný myšlenkou, že se stýkáš s jinými muži, máš odpověď. Dala jsi mu "ano", on odpověděl "ne". To je v pořádku. Podle toho jednejte.

Časté otázky, které v souvislosti s touto radou dostávám:

Co když uděláte pozitivní krok, pozvete ho na rande (a schůzka se vydaří), ale pak se zase nic neozve a situace se bude opakovat?

Zredukujte své úsilí.

Pamatujte - investujte do muže, který investuje do vás. Nemůžete za něj dělat všechnu těžkou práci. Muži si neváží žen, pro které nemusí vynaložit úsilí. Pokud jste na konci předchozího rande dala jasně najevo, že byste chtěla další - a on nepřišel na řadu - nezvěte ho znovu na rande (neobvyklou výjimkou může být, pokud je opravdu stydlivý!).

Co když jsem už dala najevo pozitivní signál? Líbí se mi. Můžu ukázat další?"

Pokud opět není ten kluk opravdu stydlivý, nedoporučovala bych to. Není dobré si zvyknout dělat všechnu práci, protože tím nastavíte tón svým vztahům a skončíte s muži, kteří pro vás nehnou ani prstem. Takhle začalo příliš mnoho špatných vztahů (a jen velmi málo dobrých).

Pokud jsi naprosto hvězdně nadšená, dej mu čtrnáct dní, než mu dáš ještě jednu šanci.

Nemělo by být vždycky úkolem kluka pozvat holku na rande?

V ideálním světě možná. Ale i muži mají své obavy. Někdy je právě to, že vy mu nabídnete schůzku, tím malým pošťouchnutím, které potřebuje, aby se cítil bezpečně a mohl věci posunout dál bez rizika odmítnutí. Odvážná žena dokáže do muže investovat a vystavit se tomu, aby získala to, co chce. Jen si sama sebe váží natolik, aby to nedělala dál kvůli mužům, kteří to neocení.

Shrnuto a podtrženo, smíšené signály se dají zvládnout snadno. Chce to být trochu zranitelný a dát se do toho.

Jakmile to uděláte, vše, co není "ano", představuje "ne". Pokud zareaguje dobře - gratulujeme! Míč se vám podařilo roztočit. Pokud ne, víte, že můžete přestat ztrácet čas doufáním.

Vytvořte si zvyk investovat pouze do mužů, kteří investují zpět do vás. Nejenže tím podpoříte úžasné vztahy, ale přirozeně vyřadíte všechny muže, kteří jsou jen napůl přesvědčeni o tom, jak jste úžasná.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články