7 lstivých způsobů, jak přimět kluka, aby vás pozval na rande

Foto: Unsplash

7 lstivých způsobů, jak přimět kluka, aby vás pozval na rande

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Takže jste připraveni zintenzivnit svou seznamovací hru, ale stále přemýšlíte, jak přimět muže, aby si vás všiml.

Možná jste frustrovaní, protože jste připraveni na zdravý vztah, ale nepodařilo se vám ani zajistit rande. A aby toho nebylo málo, zdá se, že vaše nejlepší kamarádka dokáže upoutat pozornost každého muže, kterého si zamane. Přitahuje je, i když jsou kolem ní tuny krásných, přitažlivých žen.

A ne, není o nic krásnější než vy nebo vaše ostatní kamarádky.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Dobrá zpráva je, že přimět muže, aby si vás všiml, není jen o vzhledu. Na světě je spousta nádherných žen, kterých si muži nikdy nevšimnou.

Pokud vás zajímá, jak přimět kluka, aby si vás všiml, existuje správný a špatný způsob, jak na to jít.

Ano, většina kluků miluje krátké sukně a šaty se špagetovými ramínky. Milují dlouhé nohy a čerstvou pedikúru vykukující z páskových sandálů a další podobné fyzické aspekty.

Tyto věci přitáhnou pozornost kluka - ale ze špatných důvodů.

Pokud se spoléháte na předvádění svého těla, někteří muži si mohou myslet, že to je vše, co můžete nabídnout. Oblékání určitým způsobem může přimět kluka, aby vás pozval na rande, ale častěji to bude špatný typ kluka, který vás bude zvát na rande ze špatných důvodů.

To neznamená, že se nemůžete nebo nemáte oblékat a chovat, jak se vám líbí, ale je toho mnohem víc, než jak vypadáte. Chceš, aby muž, kterého máš vyhlédnutého, viděl všechny tvé úžasné vlastnosti, které přinášíš.

Pokud chceš vědět, jak přimět kluka, aby tě pozval na rande, zde je 7 důležitých rad, kterými se musíš řídit:

1. Jak vypadáš? Buďte sebevědomá.

Nezáleží na tom, jak nádherně vypadáte, pokud si nejste jistá sama sebou, kluk to pozná a během minuty vás odradí.

Když jste sama se sebou spokojená, je to na vás vidět. Sebevědomí ve správné míře je vážně přitažlivé a je to vynikající způsob, jak muže zaujmout.

Ať už jste společenský motýl, nebo stydlivá, musíte se cítit pohodlně ve své kůži.

Co vám dává pocit pohodlí? Je to konkrétní oblečení, které milujete, nebo parfém, díky němuž se cítíte výjimečně? Je to něco, v čem jste dobří, nebo něco, o čem toho hodně víte? Zjistěte, díky čemu se cítíte sebevědomě.

Své sebevědomí můžete zvýšit také tím, že oslovíte muže, který se vám líbí, místo abyste čekala, až za vámi přijde. Dostanete se tak do pozice, kdy si budete moci vybírat, místo abyste procházela úzkostným čekáním, až si vás vybere.

Když budete vyzařovat sebevědomí, pravděpodobněji muže zaujmete a jejich přitažlivost k vám se dostaví snadno. Jaká je lepší vlastnost než tato?

Být si jistá svým tělem a myslí je pro muže největší afrodiziakum, jaké si lze představit.

2. Buďte zábavná.

Muži jsou instinktivně přitahováni k bublinkovým, zábavným ženám a je pravděpodobnější, že někoho pozitivního pozvou na rande. Muž neodolá dívce, která projevuje bezstarostnou osobnost.

Pokud vás muž uvidí s rozzářenýma očima a úsměvem na tváři, bude nejen zaujat, ale také nabitý vaší pozitivní energií. Ostatně rady odborníků říkají, že optimismus a pozitivní energie jsou nakažlivé.

Pokud si muž takového přístupu všimne, bude vás chtít poznat blíže a možná vás dokonce pozve na rande.

Negativita je naopak hrozná nejen pro vás, ale i pro lidi ve vašem okolí. Když budete trávit čas naříkáním nad otravným domácím, idiotským kolegou nebo sobeckým kamarádem, nikoho tím nepřitáhnete. Muži chtějí být ve vztahu se šťastnou ženou.

3. Vytvářejte kolem sebe pozitivní atmosféru.

Když vám muž, kterého jste právě poznala, řekne, čeho by chtěl dosáhnout, posloucháte ho se zájmem? Kladete mu otázky a povzbuzujete ho, nebo mu připomínáte všechna možná rizika a potenciální problémy?

Když komunikujete s mužem, snažte se vytvořit pozitivní emocionální prostředí. Nebude vám moci odolat.

Chlapi si pozitivitu spojují s vyspělostí a elegancí, takže si zachovejte svěží pohled na věc a udělejte vše pro to, abyste si udržela pozitivní vystupování.

4. Dejte mu pocítit pomoc.

Potřeba pomoci může být frustrující, ale má to jednu výhodu; muž se díky vám bude cítit silný. Nic muže netěší víc než nabízet řešení a řešit obtížné situace.

Mužský instinkt ženy nejen utěšuje, ale také zkoumá co nejvíce možných řešení jejich problémů. Dávejte to za vinu zapojení jejich mozku, ale nechtějí vidět, jak lidé kolem nich trpí.

Pokud chcete zabodovat na druhém rande, otevřete se náročné situaci, kterou zažíváte v práci. Můžete ho požádat o doporučení aplikace, o pomoc s objednáním pití nebo o doporučení na nějaký drink.

Všechno, co v něm vyvolá pocit, že je chytrý, je výhra. Potřeba pomoci je nejlepší způsob, jak přimět kluka, aby si vás všiml.

5. Mějte smysl pro humor.

Chcete vědět, jak přimět kluka, aby se vám líbil? Rozesmějte ho.

Humor je přitažlivý a muži milují ženy, které je rozesmějí, ale podstatně více je přitahují ženy, které se smějí svým vtipům.

Chlapi považují ženy, které jsou vtipné, za chytré a přitažlivé. Když se ocitnete ve společnosti muže, který se vám líbí, odhoďte svou vážnost a snažte se uvolnit. Udržujte odlehčenou náladu a nebojte se vystupovat.

Ujistěte se však, že vše neberete jako vtip. Poskytněte konverzaci obsah a zároveň ji udržujte v odlehčeném duchu.

6. Stůjte si pevně za svými standardy.

Možná budete chtít na kluka zapůsobit tak moc, že při tom ztratíte svou identitu. Zjistíte, že klukovi, který se vám líbí, dáváte to, co si myslíte, že chce vidět a slyšet?

Hrát je těžké, a i když kluka zaujmete hraním, budete se muset chovat po zbytek života, abyste si s ním udržela vztah.

Prostě buďte sama sebou. Když budeš spokojená sama se sebou, budeš přitahovat kluky, kteří ocení, jaká jsi.

7. Pochval ho.

Chlapi se tváří, že chválu nepotřebují, ale po komplimentu touží stejně jako ženy.

Nejspíš si dal záležet na svém oblečení, účesu i na tom, jaké boty zvolil, a určitě by ocenil, kdyby sis toho všimla. Dejte tedy komplimentům volný průběh. Dejte muži najevo, co vás na něm v první řadě přitahuje a co ho odlišuje od ostatních mužů. Nebude vám moci odolat.

Pamatujte, že chcete, aby vás kluk pozval na rande ze správných důvodů.

Existuje mnoho způsobů, jak si získat mužovu přitažlivost. Existuje elegantní způsob a ne tak elegantní způsob, přičemž ten první bývá zakončen dalším randěním a nakonec i vztahem.

Když budete chlapy přitahovat inteligentně, přilákáte zlatého muže.

V dnešním světě, který je plný rozptýlení, je klíčové vynaložit úsilí. Pokud chcete, aby si vás chlap všiml, musíte pro to něco udělat.

Ale především buďte sama sebou ve všem, co děláte.

Být atraktivní pro dobrého chlapa znamená vědět, kdo jste, a cítit se dobře ve své kůži. Mít ve svém životě šťastný vztah znamená naučit se zvládat lidi.

Dostat se do vztahu znamená pochopit, co muži skutečně chtějí, ne jen to, co říkají, že chtějí.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články