Jak přimět chlapa žárlit: 20 hříšných způsobů, jak získat jeho pozornost

Foto: Unsplash

Jak přimět chlapa žárlit: 20 hříšných způsobů, jak získat jeho pozornost

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Snažit se, aby chlap zezelenal žárlivostí, často nedopadne dobře, ale upoutá to pozornost. Naučte se, jak v klukovi vyvolat žárlivost, ale postupujte opatrně!

Dobře, že sem tam přijde chvíle, kdy vás kluk naštve. To se stává, věřte nám. Možná se vám líbí, možná s ním chodíte nebo jste se s ním rozešli. Ale v jádru toho všeho chcete jeho pozornost nebo mu chcete dokázat svou cenu.

Pokud chceš vědět, jak v klukovi vzbudit žárlivost a dosáhnout svého cíle, existuje několik způsobů, jak mu můžeš proniknout do srdce, aby se posadil a všiml si tě.

Všechno se točí kolem tohoto - aby si tě kluk všiml, musíš se v jeho očích stát žádoucí.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Nejlépe je, když v něm vyvoláš pocit, že jsi nedosažitelná. A jediným způsobem, jak toho všeho dosáhnout, je přimět zelenou příšerku v sobě - ano, musíte v něm vyvolat žárlivost!

Než začnete, malé varování

No, snažit se v někom vyvolat žárlivost, abyste na sebe upoutali jeho pozornost, je hra. Nazvěme to tak, jak to je. Nicméně naprosto chápeme, proč to občas chcete udělat. Někdy nemáte jinou možnost, že?"

Je třeba si uvědomit, že to nemusí dopadnout podle vašich představ. Nemůžete kontrolovat jednání někoho jiného, můžete kontrolovat pouze své vlastní. Pochopte tedy, že se můžete pokusit, aby žárlil, a níže uvedené tipy pravděpodobně zaberou, ale nic není zaručeno.

Snaha vyvolat v muži žárlivost se může ve skutečnosti vymstít. Mohlo by to jeho pozornost obrátit spíše od vás než k vám. Samozřejmě, že toho kluka znáte lépe než my. Víte, jak bude pravděpodobně reagovat, ale nikdy to nemůžete předpovědět opravdu s jistotou.

Z tohoto důvodu zkrátka postupujte opatrně. Vyvolat v někom žárlivost, abyste získali pozornost, nemusí být nejlepší postup. Možná by byl lepší upřímný rozhovor?

Okay, ano, zní to, jako bychom se tu snažili být dospělí a rozumní. Nečetla bys článek o tom, jak vyvolat žárlivost, kdyby to nebylo tvým cílem. Takže varování je na místě, pojďme na to.

Jak přimět chlapa, aby žárlil

Žárlivost hraje v romantice velmi důležitou roli. Dokáže vyvolat touhu, přitažlivost a může způsobit, že vás chlap bude chtít víc.

Pokud se klukovi líbíte a vidí vás flirtovat s jiným klukem, jeho žárlivost ho přiměje, aby po vás více toužil. V důsledku toho se bude více snažit, aby se vám zalíbil.

Je však tenká hranice mezi tím, aby vás více miloval, a tím, aby vás nenáviděl za to, jak se k němu chováte.

Existuje mnoho způsobů, jak v klukovi vyvolat žárlivost. Některé jsou roztomilé, ale většina z nich je prostě zlá.

Závisle na tom, v jakém stavu je váš vztah s klukem, zde je několik věcí, které můžete udělat, aby žárlil a všiml si vás.

1. Měj skvělý život bez něj

Pokud zruší rande nebo si na poslední chvíli něco naplánuje, řekni mu, že nemáš čas, a vyraz si s kamarádkami. A když vám zavolá, zatímco jste venku s přáteli, nezavěšujte po rozloučení. Místo toho nechte telefon ležet na stole a nechte ho, aby vyslechl vaše zábavné rozhovory a vztekal se, že se s vámi nemůže bavit.

2. Mluvte o svém bývalém pochvalně

Vypusťte do vzduchu trochu konkurence tím, že mu řeknete, jak skvělý byl váš bývalý. Zmínka o tom, jak dobře se k vám váš bývalý choval, mu nastaví měřítko, které bude muset překonat.

Tento tip je nejlepší použít na kluka, který se vám líbí a který vás ještě nepozval na rande, jinak by se vám to mohlo vymstít.

3. Pochvalte ostatní kluky

Pokud se k vám váš kluk nechová dobře, pochvalte jakéhokoli kamaráda za sebemenší gesto a mluvte o tom, jak je s vaším přítelem sladký. Tvůj kluk bude chtít stejnou pozornost i od tebe.

4. Zachovejte doteky se svými chlapskými kamarády, ale ne příliš!

Svým chlapským kamarádům se hodně smějte, hrajte si s nimi a škádlete je. Zvláště dotýkavé buďte při hravém pózování na fotografii nebo při objímání na rozloučenou před svým mužem.

5. Trochu si zaflirtujte na sociálních sítích

Díky tomu, že se vám na sociálních sítích dostává velké pozornosti od ostatních kluků, by si váš nový přítel mohl uvědomit, jak žádoucí a žádaná jste pro všechny ostatní.

6. Sem tam ignorujte jeho hovory

Předstírejte, že nemáte čas, ať se mu po vás stýská. Při každém setkání s ním však vypadejte nádherně. Bude příliš okouzlený na to, aby zůstal naštvaný, a přesto po tobě zatouží.

7. Dejte mu vědět, že se vám dostává pozornosti

Pokud vás jiný muž pozve na rande nebo s vámi flirtuje, dejte mu o tom vědět. Vzbudí to v něm žárlivost a také ho to přiměje k tomu, aby se vám snažil dvořit a abyste se do něj zamilovala jako první.

8. Získejte nového nejlepšího kamaráda

Nejlepší kamarádi kluků nejsou pro přítele nikdy dobrou zprávou. Kluci je nesnášejí. Tím, že si pořídíte nejlepšího kamaráda kluka, způsobíte, že váš muž bude vašeho nového nejlepšího kamaráda nenávidět a zároveň se bude cítit nejistě.

9. Působit tajemně

Neprozrazujte svému příteli příliš mnoho o svých plánech. Buďte ve svých odpovědích neurčitá a vyhýbejte se dlouhým rozhovorům, dokud neprojeví zájem o to, aby s vámi trávil čas.

10. Vyzkoušejte si, jak se vám daří. Hog the attention

Zabavte se s ostatními kluky, zejména když uvidíte svého přítele, jak k vám z dálky kráčí. A i když se přiblíží, prostě mu zamávejte a bavte se s kamarády. Když on nemůže věnovat zvláštní péči tobě, proč bys ji měla věnovat ty jemu!"

11. Vždycky se snažíš, aby se ti kluk líbil. Buď před svým přítelem jemná flirtující

Flirtuj s ostatními kluky, ale nepřeháněj to. Může si uvědomit, že když to přeženeš, snažíš se v něm vyvolat pouze žárlivost. Nebo hůř, může si myslet, že jsi nadržená a že si hraješ.

12. Jdi na rande

Jdi na večeři s nějakým hezkým klukem, a když se tě na to tvůj přítel zeptá, prostě mu řekni pravdu, jako by o nic nešlo. Pokud tě tvůj přítel nechce vzít ven, proč je špatně, když tě chce vzít ven nějaký jiný kluk?

13. Vezmi si na rande svého přítele, který tě chce vzít na rande. Dejte mu najevo, že ho ve skutečnosti NEPOTŘEBUJETE

Chlapi mají rádi, když je na nich závislý. Ale chovejte se tak, že ho nepotřebujete mít u sebe, protože máte spoustu chlapských kamarádů, kteří vám mohou pomoci místo něj.

Pokud ti tvůj přítel nenabídne pomoc ani poté, co jsi ho o ni požádala, sežeň si jiného sympatického kluka, který ti pomůže. Nezapomeň svému příteli říct o tom, jak ses s tím druhým klukem bavila.

14. Vyzkoušejte si, jak se vám daří. Přinuťte ho soutěžit o vaši pozornost

Seznamte se s jinými kluky a dejte mu vědět, co děláte. A když se zeptá, řekni mu, že ten druhý je jen kamarád. Opět platí, že tohle je nejlepší použít, když se snažíš vyvolat žárlivost kluka, se kterým ve skutečnosti nechodíš. Přiměje ho to k tomu, aby se odhodlal a pozval tě na rande!

15. Vždycky se snažíš, aby se ti líbil. Nebojte se, že vás přistihne

Nechte ho, aby vás zahlédl s jiným mužem, když jste mu řekla, že jste zaneprázdněná v práci. A předstírejte, že on je ten, kdo dělá z maličkosti velkou vědu.

16. Vždycky se snažte, aby vás někdo nachytal. Přitul se k jinému alfa samci

Sbliž se s klukem, kvůli kterému se tvůj přítel cítí nejistě, a nenápadně s ním flirtuj, zejména když je tvůj přítel nablízku.

17. Noste nějaké odhalující oblečení

Noste odhalující oblečení, když jdete ven s jinými kluky, ale oblékejte se konzervativně, když jdete na večírek se svým přítelem.

18. Jaké jsou vaše možnosti? Pochlub se cucflekem

Pokud ses právě rozešla se svým přítelem, dej se s někým dohromady a nech svého nového ex, aby viděl tvůj cucflek.

19. Vyspi se s jeho kamarádem

Jestliže ses rozešla se svým přítelem, nejlepší způsob, jak se mu pomstít, je vyspat se s jeho kamarádem, nejlépe s jeho nejlepším kamarádem, který je lepší chlap než on.

20. Vyzkoušejte si, jak se vám to líbí. Vyspi se s nepřítelem

Pokud se chceš svému bývalému pomstít, vyspi se s jedním klukem, kterého nenávidí. Neexistuje snadnější způsob, jak ho rozzuřit.

Body, na které nezapomeňte, když popichujete zelenookou příšeru

Přiznejme si, že všechny tyto tipy, jak přimět chlapa žárlit, jsou fascinující a zábavné na čtení. A nejlepší na tom je, že také opravdu dobře fungují. Ale za to, aby někdo žárlil, se platí. A ve většině případů platí, že čím víc se snažíte, aby někdo žárlil, tím víc se vám to může vymstít.

Než se o tyto tahy pokusíte, mějte na paměti několik věcí:

1. Může to vzdát a úplně se vám vyhnout. Žárlivost je v lásce téměř vždy pozitivním znamením, ale tlačení na pilu může veškerou jeho lásku k vám změnit v nenávist.

2. Může vám to oplatit vlastními kroky nebo vás veřejně kritizovat.

3. Může prohlédnout vaši hru a uvědomit si, co máte za lubem.

4. Může se pustit do konkurenčního flirtování nebo vymýšlet způsoby, jak se vám pomstít.

5. Stoly se mohou obrátit a vy můžete skončit jako poražený. Budete se cítit ještě žárlivější a nešťastnější, pokud vaše finta nesplní svůj účel.

6. Může to vést ke komplikacím a nakonec můžete přijít o vztah i o pár přátel.

7. Může se stát, že se nakonec budete trápit nebo vás celá hra bude napůl mrzet. Skončíte naštvaní a zmatení.

8. Ve snaze vyhrát tuto hru žárlivosti se můžete stát obsedantními, majetnickými a destruktivními.

9. Mohl by vás nakonec pronásledovat nebo se stát obsedantním a násilným.

10. Můžete se přestat soustředit na to, co chcete. Pokud skutečně věříte, že vztah nemá budoucnost, je lepší ho nechat jít a pracovat na léčení svých jizev, než neustále spřádat plány na pomstu. Život v toxickém vztahu vás oba může učinit nešťastnými a naštvanými.

Ne vždy je špatné, když chlap žárlí, pokud to plní svůj účel. Když je vše řečeno a uděláno, žárlivost ve vztahu dokazuje jen jednu věc - že je ve vzduchu láska.

Použijte tyto tipy, jak vyvolat v klukovi žárlivost, abyste získala zpět jeho náklonnost a zájem. Jakmile se však situace zlepší, přestaňte v něm vyvolávat žárlivost a místo toho pracujte na způsobech, jak vztah zlepšit.

Zdroje: lovepanky.com, Unsplash

Podobné články