9 způsobů, jak totálně zženštil svého muže (aniž by sis to uvědomovala)

Foto: Unsplash

9 způsobů, jak totálně zženštil svého muže (aniž by sis to uvědomovala)

Vypadá to, že v oblasti toho, jak nevykastrovat muže, se nabízí spousta rad.

Když jsem se pustil do psaní tohoto seznamu, chtěl jsem nejprve pochopit, jak vypadá obecný názor. To, co jsem našel, se zdálo být spoustou rad, jak se ženy mohou snížit, aby pomohly svým mužům cítit se bezpečně.

Osobně se nezastávám myšlenky, že by ženy měly ustupovat, aby se někdo mohl povznést, ať už je to kdokoli. Nicméně jak se doba mění, dynamika vztahu mezi mužem a ženou nabývá nových rolí a podle toho i nových pravidel.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Cílem v každém vztahu by mělo být, aby dva rovnocenní partneři byli ve vzájemně se respektujícím vztahu. Ve skutečnosti se však obvykle děje to, že se ženy cítí natolik posíleny svou vlastní úžasností, že svého muže staví do role "mazlíčka" místo "ochránce".

To vám možná dodá pocit, že můžete řídit svět, ale rozhodně to mužné muže dlouho neudrží.

9 způsobů, jak svého muže oslabujete, aniž byste si to uvědomovaly

Tento seznam není o tom, jak muži vyfouknout kouř do zadku, abyste dosáhly toho, co chcete; je o tom, jak skutečně pochopit, jak možná ztěžujeme dobrému muži, aby v naší přítomnosti zazářil.

1. Nedovolujete mu mít známosti s ženami.

Je jedním z pravidel vašeho vztahu, že se nesmí stýkat s jinými ženami? I když se to týká celoživotních kamarádek nebo spolupracovnic, které předcházely vaší vládě? Selhání.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

To by nemělo platit ze dvou velmi dobrých důvodů.

První je, že je sám sebou a měl by mít možnost rozhodovat o tom, s kým bude trávit čas.

Druhý je, že pokud musíte kolem svého muže držet plot, abyste se ve vztahu cítila bezpečně, děláte oba něco strašně špatně. Vykašlete se na chlapa, kterému se nedá věřit, a odložte pravidla pro kamarádky. Není to vaše věc.

2. Kritizujete jeho koníčky.

Takže on rád jezdí na skateboardu, ale vám to připadá dětinské. Jako ženy přece ze všech holčičích způsobů vyrůstáme, ne?"

Ať už je to cokoli, díky čemu se váš chlap cítí šťastný a spokojený, nechte to tak. Povzbuzujte a podporujte jeho koníčky, místo abyste je rozebírala.

Pokud nezvládnete chlapa, který každý rok hraje fantasy fotbal, asi jste ho neměla vůbec draftovat.

3. Převezmete všechny domácí práce.

I když máte pocit, že péče o domácnost je úkolem žen, je důležité umožnit (a očekávat), že každý muž bude stejně schopný starat se o domácnost jako vy.

Zvlášť pokud oba pracujete a máte stejně nabitý život, domácí úkoly by měly být společné. Možná se bude cítit jako král, když mu žena uklízí nepořádek a vaří jídlo, ale zároveň mu to připomene někoho, kým se nechcete stát: jeho mámu.

4. Neustále zpochybňujete jeho komplimenty.

Řekne vám, že jste krásná, a vy odpovíte krátkým seznamem důvodů, proč si myslíte, že je to nesmysl. To není zrovna skvělý způsob, jak podpořit mužnost svého muže.

Pravděpodobně chce mít pocit, že se vám může dvořit, stejně jako vy chcete mít pocit, že se můžete dvořit jemu. Nesestřelujte jeho pokusy o milé a romantické chování kvůli své vlastní nejistotě.

Pokud nedokážete přijmout kompliment, vyhledejte pomoc. Někdy se musíte smířit s tím, že muž může při pohledu do zrcadla vidět něco, co odmítáte vzít na vědomí. To by mělo být dobré, ne výzva.

5. Víte, co je to kompliment? Jste na něm závislá jako na zdroji svého štěstí.

Nemůžete usnout bez muže vedle sebe? Nevíte, co si počít, když musí odjet mimo město? Zlomte nad tím hůl. Nikdo by ani neměl být celým vaším světem.

Pokud nemáte jiné aktivity, kterými byste se zaměstnávali - jiné přátele, jiné zájmy - pak riskujete, že budete ve vztahu tím nudným. Riskujete také, že budete otravná přívalem textovek "Chybíš mi", které se mu budou sypat do telefonu, zatímco on bude v práci.

Dobrý muž pravděpodobně začne obětovat svůj osobní čas, aby uspokojil vaši touhu být nablízku. Nebuďte taková holka.

6. Jste opravdu panovačná.

Prosím, přestaňte mužům říkat, co mají dělat.

Nikdy jsem úplně nepochopila, jak rády ženy mužům poroučejí, dokud se mi nenarodil malý kluk. Sleduji a bojuji se smíchem, jak mu malé holčičky říkají, jak má sedět, kde má sedět, s čím si má hrát, jak si s tím má hrát, co má říkat, kdy to má říkat a co má jíst.

Jejich matky rozpačitě mávají dcerám rukou a říkají jim, aby přestaly být tak panovačné, a pak se na mě s rozpačitým úsměvem podívají a řeknou: "Nevím, kde se v ní to bere." No, já to vím.

Nechte muže, ať si dělá, co chce a jak chce. Nemělo by se o tom moc mluvit, pokud se vás nezeptá na váš názor nebo pokud vám to, co dělá, skutečně způsobuje bolest nebo trápení. V opačném případě se vzpamatujte.

7. Snažíte se vyřešit všechny jeho problémy.

Jeho auto nestartuje, tak mu podáte klíčky; to by přece správná žena udělala, ne? Omyl. To by udělala jeho máma.

Nejste jeho opravář. Měl by být naprosto schopen vyřešit své problémy sám. Ne že byste neměla být natolik laskavá a milující, abyste mu dovolila vzít si vaše auto, ale nechte ho, ať se nejdřív zeptá.

Možná by jen rád věděl, že jste si skutečně vědoma toho, že nepotřebuje, abyste jeho problémy řešila vy. Možná se vám občas líbí hrdina, ale muž pravděpodobně nechce být zachraňován, dokud nevyčerpá své ostatní možnosti.

8. V posteli to předstíráte.

Nedělejte to. Prostě... nedělejte to.

Z milionu důvodů, ale hlavně proto, že je nesmírně zřejmé, když si někdo sex neužívá. Mějte na paměti, že vnímavý muž (ten, kterého chcete) bude dokonale vědět, že to předstíráte, a bude předstírat, že si toho hned nevšiml.

Na odnese si z toho nejen to, že vás nedokáže uspokojit, ale také to, že jste typ ženy, která vlastní potěšení staví za pohodlí. Mluvte o tom, co vám dělá dobře, a snažte se zlepšit váš společný sexuální život, ale nespokojte se s podprůměrnou souloží.

9. Nutíte ho, aby vám držel kabelku.

Nejotravnější na tom, když muže požádáte, aby vám držel kabelku, je to, že mu v podstatě říkáte, že ačkoli jste si věci do kabelky zabalila a rozhodla se ji vynést z domu, jste prostě příliš zahlcena jakoukoli činností, které se oddáváte, než abyste za ni skutečně převzala další odpovědnost.

Taky mu říkáš, že ho považuješ za chodící věšák a že potřebuješ muže, který ti pomůže zvládnout tvůj život.

Pokud se tě zeptá, tak ho možná vezmi, pokud to opravdu potřebuješ. Ale nestrkejte kabelku dospělému muži na veřejnosti a nečekejte, že z toho bude nadšený.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: