Celulitida není něco, za co bychom se měli stydět! Musíme se ji jen naučit nosit

Foto: Freepik

Celulitida není něco, za co bychom se měli stydět! Musíme se ji jen naučit nosit

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Celulitida

Dlouhou dobu je celulitida považována za něco hrozného. Ženy jsou za ní kritizovány a je to dlouhodobé stigma, které se týká “silnějších“ žen. HLOUPOST!

Celulitidu má 90% žen. Nemají jí ale pouze ženy s proporcemi, ale také štíhlé ženy a také někteří muži.

Celulitida je nekonečné téma a neznamená to, že je daná žena či muž při těle. Celulitidu mají profesionální atletky i modelky. Velký podíl viditelnosti celulitidy mají geny. Ne není to výmluva pro ty, které celulitidu mají. Je to prostě fakt. Jde o to, zdali máme silnější nebo slabší kůži a jak viditelně jde celulitida vidět.

Je možné se jí zbavit? V TV, časopisech nebo na internetu sledujeme reklamy na různé krémy, válečky atd., které nás zbaví celulitidy. Je to pouze marketingový tah, jak z žen vytáhnou peníze. Celulitidu můžeme zmírnit, ale nikdy se jí opravdu nezbavíme.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený BodyPositivity.com (@bebody_positive)

Nenechme se ovlivňovat fotkami na instagramu a jiných sítích. Jelikož to, co vidíme, není realita, jsou to upravené a retušované fotografie. Také se nenechme ovlivnit ostatními, jak nás vnímají a jak se kvůli celulitidě máme cítit! My ženy jsme neustále pod drobnohledem a je nám neustále naznačováno, jak máme vypadat. Každý by měl být realista a neměl by mít zkreslenou představu o tom, co je krásné.

Teď si řekněte sami, proč by jsme se za celulitidu měli stydět? Schovávat ji? Díky tomu klesá naše sebevědomí a neoblečeme si to, co chceme. To, co se nám líbí a právě to, v čem bychom se cítili skvěle a sebevědomě! Sebevědomí vytváří náš sex-appeal, né hrbolky na kůži!

CELULITIDA NENÍ NĚCO, ZA CO BYCHOM SE MĚLI STYDĚT, MUSÍME SE JÍ JEN NAUČIT NOSIT!

Řada modelek a celebrit si nepřejeme, aby jejich fotky v časopisech nebo na sociálních sítích byly retušovány. Chtějí ženám ukázat, že také ony mají celulitidu a že to k ženám patří.

Iggy Azalea

Lad Gaga

Scarlett Johansson

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Celebs Real Body (@celebrealbody)

Supermodelka Bella Hadid

Miley Cyrus

Dua Lipa

Zdroje: instagram.com, Freepik

Podobné články