Jak hledat nenápadné příznaky toho, že vám váš bývalý po rozchodu chybí?

Foto: Unsplash

Jak hledat nenápadné příznaky toho, že vám váš bývalý po rozchodu chybí?

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Když vztah skončí, je normální, že hledáte známky toho, že vám váš bývalý chybí. Chcete, aby se mu po vás stýskalo! Co byste ale měli hledat?

Jste někdo, pro koho je snadné po ukončení vztahu přerušit vazby a už na dotyčného nikdy nemyslet? Nebo se vždycky držíte jedním uchem při zemi, nějakým malým způsobem se zajímáte, co dělá, a hledáte známky toho, že se vašemu bývalému stýská?

Většina z nás dělá to druhé, pokud jsme k sobě zcela upřímní. To také znamená, že vaši bývalí tam venku pravděpodobně dělají totéž vám!

Možná byste chtěli obnovit váš románek, možná byste byli velmi rádi, že už skončil. Ať tak či onak, je dobré dávat si pozor na některé klíčové známky toho, že vám váš ex chybí. Důvod? Situaci můžete zvládnout co nejlépe, když budete vědět, na čem jste, a budete číst mezi řádky.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Pokud nemáte v úmyslu se k této osobě vrátit, pokud si všimnete příznaků, budete vědět, že máte vycouvat. Na druhou stranu, pokud si chcete znovu začít, znalost příznaků, které je třeba hledat, vám pomůže udělat správný krok!

Největší příznaky toho, že vám váš bývalý chybí

Co tedy potřebujete vědět?

#1 Dostáváte klasické opilecké esemesky nebo telefonáty No tak, všichni jsme to zažili. Myslíte si, že jste v pořádku. Přes bývalého jste se přenesli, je vám jedno, že je konec. Pak to jen trochu přeženete s pitím, vytáhnete telefon a srdceryvná esemeska je na cestě! Druhý den ráno si přejete, aby ten krok někdo předešel, ale čas vrátit nemůžete!"

Pokud dostáváte zprávy nebo dokonce voláte v době, kdy víte, že váš ex pil *obvykle pozdě v noci*, je to docela solidní znamení. Když jde o alkohol, stáváme se o něco odvážnějšími. Může to znamenat, že oslovíme lidi, se kterými bychom možná za střízliva tak rádi nemluvili. Otázkou je, zda opilá mysl vždy mluví pravdu, nebo je to všechno jen případ "vodka mě donutila to udělat". Svého bývalého znáte, takže byste si na tuto otázku měli umět odpovědět o něco snáze!

#2 Začnou lajkovat vaše fotky a příspěvky na sociálních sítích Existuje jeden zřejmý způsob, jak poznat, zda vás někdo na sociálních sítích sleduje. Najednou vám někdo dá "like" na fotografii, kterou jste před časem zveřejnili. Aby to mohl udělat, musel toužebně prolétnout vaše staré snímky!

To je jedno z největších znamení, že se vašemu bývalému stýská. Prohlížet si něčí staré fotografie vyžaduje úsilí. Pokud jsou na postižených fotografiích vy a váš bývalý společně, je to vážné znamení, že jsou nostalgičtí!

#3 Slyšeli jste, že se na vás ptají Většina z nás má společné přátele s bývalými, zejména pokud jste s nimi byli dlouho. Pokud slyšíte, že se na vás váš bývalý vyptává, i když se jen ptá, jak se máte, je to celkem jasné znamení.

Pokud by se o vás někdo nezajímal, proč by se na vás vyptával? Dobře, může to být jen letmá příjemná poznámka, ale pokud se vaše jméno objeví v rozhovoru vícekrát, určitě na vás myslí. Znamená to, že se jim po vás stýská.

#4 Vzpomínají na staré časy Pokud si se svým bývalým stále ještě rozumíte, pak si možná všimnete, že se na vaše zážitky a vzpomínky dívá se zalíbením v očích a možná i se zádumčivým úsměvem na tváři. V takovém případě se jim stýská po dnech, které s vámi uplynuly.

Měli byste zvážit, zda se chcete vracet ke starým časům. Chcete je nechat v minulosti a jít dál, abyste si vytvořili nové vzpomínky s někým jiným?

#5 Začínáte ho vídat, kamkoli jdete Je normální, že čas od času na někoho narazíte, ale pokud si všimnete, že se váš bývalý bezdůvodně objevuje mnohem častěji než obvykle, pak se musíte zamyslet, zda to není jedno ze znamení, že se vám stýská!"

Pokud se navíc stále přátelíte na sociálních sítích nebo s někým blízkým vašeho bývalého a napsali jste, že jste byli na určitém místě, když se objevil, je to další znamení, na které si musíte dát pozor.

#6 Začínají žárlit, když jsi venku s někým jiným Pokud se vídáš s někým jiným, ať už vážně, nebo ne, a tvůj bývalý se to dozví, začne žárlit? Pokud ano, proč si myslíte, že tomu tak je? Protože na tobě stále visí. Stýská se jim po tobě! To, že váš bývalý začne žárlit, když vás vidí s někým jiným, znamená, že nechce, abyste byla s někým jiným. Kdybyste jim nechyběli, bylo by jim to jedno, ne?"

#7 Všimli jste si, že se snaží, abyste žárlili Existuje mnoho způsobů, jak se pokusit vyvolat v někom žárlivost. Může to být prostřednictvím sociálních médií, objevit se s někým novým na místech, o kterých ví, že se chystáte být, dát to najevo prostřednictvím společných přátel nebo přímo, že se s někým novým schází.

Pokud by se bývalý skutečně stěhoval, bylo by mu jedno, jestli vás to trápí nebo ne. Pokud vám to vnucuje, je to jasný způsob, jak ve vás vyvolat žárlivost. Tímto jednáním projevují jeden z hlavních znaků toho, že se vašemu bývalému stýská!

#8 Neustále se snaží scházet Nejspíš není důvod, proč byste se měli nadále scházet na kávu, pokud se nesnažíte zůstat v kontaktu. V tom případě se ptejte, proč jste se vlastně rozešli? Pokud se s vámi váš bývalý z toho či onoho důvodu chce neustále scházet, je pravděpodobné, že se vás zoufale snaží udržet ve svém životě. Jediným důvodem je to, že se jim po vás stýská a chtějí vás zpět.

Jak se cítíte, když se setkáváte se svým bývalým? Pokud je to ve vaší mysli hotová věc, má cenu se stále vracet na staré místo? Nevytahuje to na povrch staré rány? V některých případech je lepší utnout ztráty a jít nadobro dál.

#9 Říkají vám, že jim chybíte, žertem, že si nedělají legraci!" Žertování o něčem je jedním z nejlepších způsobů, jak se pokusit odhadnout něčí reakci, aniž byste to museli říkat vážně. Pokud vám váš bývalý vždy žertem říká, že mu chybíte, pravděpodobně si nedělá legraci. Skutečně mu chybíte.

Tyto příznaky toho, že vašemu bývalému chybíte, jsou velkými červenými vlajkami přetrvávajících citů. Než se znovu vrhnete do situace, která vám v minulosti způsobila bolest, pečlivě zvažte všechna pro a proti.

Zdroje: lovepanky.com, Unsplash

Podobné články