Jak poznat, jestli vás má kluk rád, podle jeho textovek

Foto: Unsplash

Jak poznat, jestli vás má kluk rád, podle jeho textovek

Dobrá zpráva je, že vám píše kluk, který se vám líbí.

Špatná zpráva je, že si nejste jistá, jak poznat, jestli se mu líbíte a chce vás lépe poznat, nebo jestli hledá něco jednoduchého a nezávazného a nakonec jen ztrácí váš čas.

Skvělá zpráva je, že existují určité konkrétní známky toho, že se klukovi líbíte, které můžete hledat v tom, jaké zprávy vám posílá přes text.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Když víte, na co se zaměřit a jak kluci píší, když se jim líbíte, zjistit skutečné záměry muže, který s vámi chce chodit nebo o vás usilovat, je poměrně snadné.

Vzhledem k tomu existují tři poměrně spolehlivé způsoby, jak zjistit úroveň mužova zájmu a to, zda uvažuje o vážném a dlouhodobém vztahu s vámi.

Pokud chcete vědět, jak poznat, jestli vás má muž rád, nebo si s vámi jen hraje, zde jsou tři výmluvné znaky, které byste měla sledovat ve způsobu, jakým vám píše.

1. Jaký je váš zájem? Pokud se klukovi líbíte, napíše vám, abyste se domluvili.

Když se klukovi líbíte, jeho cílem není s vámi donekonečna klábosit přes textové zprávy. Píše ti proto, aby s tebou domluvil plán. Dá vám pozvání.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Například vám napíše něco jako: "Chci tě v pátek večer vzít na večeři. Vyzvednu tě v osm ráno? Co ty na to?"

Vztahy se budují osobně. Když před vámi stojí muž, je to úplně jiná konverzace. Pokud muž nedokáže přijít na to, jak přestat telefonovat, aby se vám mohl podívat do očí, plýtvá svým i vaším časem.

Staré rčení platí - chcete muže s plánem. Muž, kterému se líbíte, ví, co chce, a neváhá za tím jít.

2. Pokud se muži líbíte, napíše vám, aby zjistil, jak se cítíte.

Muž, který má o vás zájem, si udržuje barometr toho, jak se cítíte. Zeptá se vás, jaký jste měla den, jak se cítíte, zda se cítíte unavená nebo hladová a podobně.

Chce poznat vás a váš rytmus. Kdy jste šťastní? Kdy jste smutná?"

Jinými slovy, zajímá ho vaše lidskost.

Chlap, který plýtvá vaším časem, se soustředí na svůj vlastní program. Bude vám psát otázky typu hookup culture, jako například: "Jak je?" nebo "Chceš se podívat na film?"

Tyto otázky jsou často, i když ne vždy, zkratkovité a kladené s úmyslem vidět se s vámi jen náhodně. Jeho otázky budou ukazovat jen malý zájem o to, jak se cítíte, protože to, jak se cítíte, není v jeho hledáčku.

Chlapce, který vás má skutečně rád a nepřitahujete ho jen fyzicky, zajímá, jak se cítíte, a chce vás lépe poznat jako člověka.

3. Pokud se klukovi líbíte, napíše vám, aby zjistil, kde jste.

Když se klukovi opravdu líbíte, začne vás chránit.

Napíše vám, aby se ujistil, že jste se po noci dostala v pořádku domů. Píše SMS, aby zjistil, co děláte po práci. Píše esemesky, aby zjistil váš program na následující týden. Všechny tyto zprávy jsou známkou toho, že má v hlavě myšlenky na budování života s vámi.

Chlap, který plýtvá vaším časem, se vás nebude na nic ptát. Jeho zprávy budou náhodné, bez skutečného smyslu pro kontinuitu.

Vztah je konverzace, která nikdy nekončí. Chlap, kterému se líbíte, projevuje dynamiku, stává se ochranitelským a chce vědět, kde jste, i co děláte.

Nejdůležitější věc, kterou si musíte zapamatovat, je, že chcete muže s plánem.

Chlap, který vám píše náhodně a bezcílně, má k vám přinejlepším ambivalentní vztah a plýtvá vaším časem.

Chlap, který vás má rád, se vás ptá na to, jak se cítíte. Zajímá se o vás a je zvědavý, jak vás pozná. Ptá se tě: "Jak ses dneska měla?", ne jen: "Co je dneska večer?"

Když se tě kluk začne vyptávat a dává najevo, že ho zajímá, kde a jak se máš, je to znamení, že uvažuje o budoucnosti s tebou.

Muž, který to s tebou myslí vážně, se ti věnuje, pečuje o tebe a chrání tě.

Jinými slovy, píše ti, protože tě má rád.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: