Má váš přítel nejlepší kamarádku?

Foto: Unsplash

Má váš přítel nejlepší kamarádku?

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Není nic horšího než chodit se skvělým klukem, který má flirtující nejlepší kamarádku. Zažili jste to někdy? Vidíte, jak se sápe po vašem muži, a opravdu s tím nemůžete nic dělat. Samantha Matthew si tím prošla a naučila se, co dělat.

Vyhořela jste a vyřvávala jste si to pokaždé, když jste přišla do styku s jistou jeho hezkou kamarádkou.

Tady právě sedíte vedle svého přítele, usrkáváte šálek latté a jste až po okraj naplněná láskou.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

A pak se to stane.

Slyšíte vysoké "Hiii!" a o vteřinu později jste nucena sklouznout stranou, protože se k vám oběma připojí ta jeho dobrá kamarádka a položí se vedle vašeho muže.

No vážně, vedle vašeho muže? WTF!

Na druhé straně stolu je tolik místa, a přesto se k němu musí přilepit!

Grr... to je jediné, co v sobě slyšíte. Tohle začíná být opravdu frustrující.

Kdo je sakra ta holka, že se vám plete do soukromí a romantických chvil?

A aby toho nebylo málo, obejme vašeho muže do morku kostí a postará se o to, aby se její prsa rozprostřela po jeho hrudi jako burákové máslo na toastu!

A pak ho políbí na tvář, která je tak nebezpečně blízko jeho rtům.

Snášet se s nejlepší kamarádkou svého přítele

Nepřekvapilo by mě, kdybych viděla, jak ti z pramenů vlasů vyskakují jiskry. Pak ho chytne za volnou ruku (tu, kterou ještě nedržíš) a začne ho hladit, přitom mu vrká do ucha a šíleně se chichotá o něčem, co vlastně neslyšíš. Není snad vrkání tvoje práce? A nemá ta holka na práci něco lepšího? A proč ho musí pořád líbat na tváře a objímat, zvlášť když jste poblíž!"

No, je to smutné, ubohé a prostě naprosto otravné. Ale co s tím můžeš dělat? Bohužel nic!

Proč? Protože je to jeho nejlepší kamarádka a znali se mnohem dřív, než ses do toho vůbec vložila.

Takže to je pádný důvod, že?! Ale stejně to říká tvůj muž a ty jsi nucena tomu věřit. Ale ty očividně nedokážeš přestat nenávidět tuhle holku, která ti tak nenápadně, a přesto nehorázně ztrpčuje myšlenky a váš bezpečný vztah.

Nenávidíš nejlepší kamarádku svého kluka?"

No, jestli se nad touhle otázkou opravdu pozastavuješ, tak to je prostě příliš hloupé. Samozřejmě, že ji nenávidíte.

Proč? Protože pokaždé, když se objeví u vás, zapne vašemu muži antény. A váš muž se cítí trapně a červená se, když ho hravě pohladí po tvářích nebo mu stiskne půlky.

A vy jste vždycky chtěla být tou jedinou, která ho dokáže přimět, aby se červenal šťastnými rozpaky. A je tu ještě jeden důvod? Určitě. Zná ho mnohem déle než ty a chová se, jako by o něm věděla víc tajemství, a vždycky se vytasí s těmi otravnými otázkami typu: "Hele, už ti řekl o tom, co dělal v páté třídě?"

Jistěže ti to neřekl, protože na to úplně zapomněl. Ale ona si to pamatuje a ty se tváříš jako hlupák, když ti vypráví o jeho tajné eskapádě během školních let.

Je ti úplně jedno, jestli si v sedmi letech počůral kalhoty, to tě ani trochu netrápí. To, že o vašem muži ví víc než vy a nedokáže se tím přestat chlubit, vám zamotá hlavu. Zřejmě bys ji nejradši vysadila z planety, protože se cítíš tak bezmocná pokaždé, když se objeví.

Nenávidí tě nejlepší kamarádka tvého přítele?"

Ona... tě nenávidí? V žádném případě! Ona tě zbožňuje. Má z tebe radost a má radost i z něj.

Ale co ví jistě, je to, že je to její nejlepší kamarád. A další fakt, který dobře ví, je, že žárlíš, když ji vidíš se svým přítelem. To je ta část, která vytváří problém. Víte, ona miluje, když na vás žárlí. Miluje, jak váš muž slintá a směje se, když je nablízku. A miluje pozorovat tvůj červený obličej pokaždé, když ho políbí na tvář. Mluví o vás pochvalně a popisuje vás jako dokonalou dívku pro něj a říká vám o vašem muži spoustu dobrých věcí, což vás jenom mrzí.

A pokaždé, když se k této dívce zachováte nevrle nebo ji odfrknete, váš muž se do vás pustí a řekne vám, abyste se k této jeho nejlepší kamarádce chovala slušně. Možná je to milá osoba, ale vždycky by chtěla jeho pozornost, a to tím spíš, kdykoli jste poblíž. A schůzkami to nekončí.

Občas vás může její hovor přerušit oba uprostřed parné hodiny milování a ona si vlastně uvědomí, co máte za lubem. Může se dokonce ptát na podrobnosti, což je tak nechutné a frustrující, protože to jen ukazuje, jak snadné je pro ni s ním mluvit sprostě. Je nepříjemné, když se chová jako jeho chůva, ptá se ho na jeho tělo nebo mužské partie a přitom vrká svým dunivým hlasem. Tak tohle je materiál pro chůvu, ne pro chůvu!"

Takže co z toho plyne? No, chce, abyste jasně věděli, že má na vašeho chlapa lepší vliv než vy. A chce, abys tuto spodní linii přijala bez jakýchkoli podmínek.

Reakce tvého muže na tvé chování

"Hej, miláčku, proč se takhle chováš? Vždyť ti říkám, že je to jen velmi dobrá kamarádka!"

No, kolikrát jste tuhle větu slyšeli? Kolik chuchvalců vlastních vlasů jste si kvůli této replice vytrhali? A kolik podezření a myšlenek vás napadlo pokaždé, když tuto větu řekl?"

Naneštěstí se jeho odpověď ani trochu nezmění. Nezmění se ani jeho chování v její blízkosti. Opravdu věří, že je to jen kamarádka. Ale tady přichází ta záludná část. Ať už vám to řekl, nebo ne, možná s ní měl intimní vztah nebo by doufali, že spolu budou mít intimní vztah v určitém časovém období předtím, než jste do jeho života vstoupila vy. Možná to byla jen malá zamilovanost nebo trochu jednostranná láska, ale žádná nejlepší kamarádka s ním neflirtuje, pokud ve vzduchu není cítit trocha sexuální chemie.

To je důvod, proč se v jeho blízkosti cítí sexuálně i jinak dobře. A dalším největším důvodem, proč je to s vaším mužem v pořádku, je to, že má rád pozornost.

Rad se s ní drží za ruce, rád získává její pozornost a rád si s ní slizce povídá. A samozřejmě se mu líbí, když ho objímá, až se mu její ňadra rozprostřou po celém těle! Proč? Protože vás technicky vzato nepodvádí ani vám není nevěrný, protože vy o tom stejně všechno víte. Ale zároveň se intimně sblíží s jinou ženou. Tak to je sen každého muže!

Takže kdo je šťastný a kdo smutný?

Vím, že to bolí, a to opravdu hodně. Jedna vaše část se chce prostě rozejít, ale druhá vás přesvědčuje, že jste jen příliš majetničtí nebo žárlíte. Ale hluboko uvnitř víš, že máš pravdu a on se mýlí. I když má nejlepší kamarádku, nedává to ani jedné z nich právo na to, aby s tebou flirtovala nebo se tě dotýkala, když jsi poblíž, nebo dokonce když nejsi poblíž.

Takže, jak se cítíš ty? Uboze, ochuzeně a mizerně!

Jak to působí na něj? No, cítí se skvěle a miluje pozornost!

Jak to působí na ni? Ona je nadšená!

Schopná odvést jeho pozornost od vás, přímo před vaším nosem, a vy s tím nemůžete nic dělat. A ona mu poděkuje za jeho nerealizovanou část své finty tím, že mu na tvář vlepí vlhký polibek. Život někdy bývá mrcha, a jak už to tak bývá, dny, kdy na ni narazíte se svým chlapem, mohou být pořádná mrcha s náloží štěňat!"

Takže ona je šťastná, tvůj chlap je šťastný. A co ty? Jsi opravdu smutná a zmatená. Proč teď vlastně musíš snášet tyhle sračky?"

Pokud se někdy budeš muset smířit s tím, že se tvůj kluk a jeho nejlepší kamarádka na veřejnosti hladí nebo si vyměňují nebezpečně blízké polibky na tváře, rozhodni se pro dvě věci. Dejte mu kopačky. Nebo vymyslete způsob, jak jí v tom zabránit, a to tak, že si přečtete, jak se vypořádat se záletnou kamarádkou svého muže.

Zdroje: lovepanky.com, Unsplash

Podobné články