Pokud dělá těchto 7 věcí, je do vás opravdu, šíleně, hluboce zamilovaný

Foto: Unsplash

Pokud dělá těchto 7 věcí, je do vás opravdu, šíleně, hluboce zamilovaný

Přísloví "činy mluví hlasitěji než slova" platí v oblasti randění a vztahů více než kdy jindy. Každý vám může říkat, co chcete slyšet, ale jen ten, kdo svá slova myslí skutečně vážně, se postará o to, aby jeho činy podpořily jeho slova.

A to je přesně to, co byste měli hledat, místo abyste se ptali: "Miluje mě?". Protože na lásce je zajímavé to, že každý z nás ji sděluje a přijímá svým vlastním jedinečným způsobem. Takže, je to tak myšleno? Zde je 7 znaků opravdové lásky, které vám muž ukáže, když si vás vybere jako "tu pravou".

1. Zahrnuje vás do všech částí svého života.

Když muž ženu miluje, chce ji začlenit do svého života a přivést ji do kruhu své rodiny a přátel. Chce, aby vás milovali a abyste vy milovala je. Chce, abyste se stala jeho prodlouženou rukou a aby vás zapojil do důležitých událostí a milníků.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

2. Snaží se dávat víc, než si bere.

Skutečná láska je o dávání a přispívání do partnerova života. Muž, který vás miluje, vám bude dávat tím nejlepším způsobem, jaký umí. Bude o vás pečovat, respektovat vás, naslouchat vám a zbožňovat vás. Nebude vás vysávat a nebude mít pocit, že dávání je pouze jednostranné. Skvělé vztahy nejsou o dávání a braní, jsou o dávání a dávání.

3. Není to "já", je to "my"

Byli jste dvě samostatné osoby, ale nyní jste spojený tým. Když je muž zamilovaný, bude vás vnímat jako nerozlučnou dvojici. To platí i při RSVP na akci, při rozhovoru o dovolené nebo při pohledu do budoucnosti. Kam jde on, chce, abyste šla i vy, a naopak. Už to není "můj život", ale "náš život".

4. Opravdu vás vidí.

Kolik lidí vás opravdu vidí? Kolik lidí slyší to, co neříkáte? Muž, který vás miluje, vám bude věnovat takovou pozornost, že si všimne detailů, kterých si nikdo jiný nevšimne. Dozví se, co vás těší, rozesmutňuje, rozčiluje nebo uvádí do extáze.

Toto uvědomění mu pomůže vás více milovat. Ukáže mu totiž všechny drobné detaily, které na vás miluje.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

5. Jak se vám líbí? Vaše štěstí je i jeho štěstím.

Když vás muž skutečně miluje, sdílí s vámi vaše štěstí a propůjčuje vám svou sílu, aby vám ulevil od bolesti. Být zamilovaný znamená být spoluhráči, kteří se vždy navzájem podporují. Jedním z velkých znaků opravdové lásky je muž, který vás bude chtít vidět šťastnou a bude pracovat na tom, aby se tak stalo.

6. Je tu pro vás i v deštivých dnech.

Život není vždy slunce a duha - může být těžký. Každý muž vedle vás může zůstat ve slunečných dnech, ale skutečnou zkouškou jeho lásky budou deštivé dny. Drží nad vámi "deštník?"

Budou vás čekat výzvy, prohry a neúspěchy, ale správný muž bude stát před vámi, když budete potřebovat ochranu, za vámi, když budete potřebovat oporu, a vedle vás, když budete potřebovat partnera.

7. Poznáte to.

Když vás muž opravdu miluje a záleží mu na vás, dá vám to najevo. Bude se důsledně snažit a svá slova podpoří činy Nebudete muset přemýšlet o jeho citech; řekne vám to a ukáže vám to.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: