Seznamte se s nejsvalnatější ženou světa, Nataliyí Kuznetsovou

Foto: instagram.com

Seznamte se s nejsvalnatější ženou světa, Nataliyí Kuznetsovou

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Jak vypadá nejsvalnatější žena světa?

 

  • Narození: 1.6.1991 (30 let)
  • Místo narození: Čita
  • Povolání: kulturistka
  • Výška: 175 cm

 

Kdo je Nataliya Kuznetsova?

Nataliya Kuznetsova je ruská kulturistka a mistryně světa v armliftu. Je také mistryní světa v benchpressu a mrtvém tahu, mistryně Evropy v benchpressu a mrtvém tahu. Kulturistika ji uchvátila jako mladou dívku, když jí bylo pouhých 14 let. Od té doby Kuznetsova vyhrála několik šampionátů a vytvořila řadu rekordů. Od roku 2018 je také trenérkou kulturistiky a trénuje lidi, kteří chtějí dosáhnout úspěchu v oboru. Je inspirací pro mnoho dívek a žen, které dříve věřily, že v tomto oboru, v němž dominují muži, není možné dosáhnout úspěchu. Pokud jde o osobní život, Kuznetsova je šťastně vdaná. Svým fanouškům se aktivně věnuje, a to je důvod, proč se s nimi spojuje na různých sociálních sítích. V současné době je aktivní na Facebooku a Instagramu.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

 

Kariéra

Kuznetsova se ve 14 letech rozhodla, že se chce stát powerlifterkou, protože byla velmi nadšená a vášnivá pro bojové sporty. Aby zahájila svou kulturistickou kariéru, pravidelně navštěvovala posilovnu. Začala cvičit pod vedením trenéra Alexeje Ivanova a držela velmi přísnou dietu. Během několika let se stala kulturistkou a začala se účastnit soutěží.

Dosud Kuznetsova vyhrála několik šampionátů a vytvořila řadu rekordů. V roce 2014 se stala šampionkou na Cup of Eurasia v ruské Vologdě a v roce 2015 šampionkou na Cup Eastern Europe (GPA). Je také držitelkou mnoha rekordů v silovém trojboji, bench pressu NAP a mrtvém tahu.

Od roku 2018 působí jako trenérka kulturistiky. Svou obětavostí, vášní a nasazením inspirovala mnoho lidí, zejména ženy. Kuznetsova získala řadu sponzorství od značek sportovní výživy, jako jsou Genopharm, Vertex Pharmaceuticals a RPS atd. Podporuje také Do4a.com, společnost, která podporuje růstové hormony z diethylstilbestrolu.

 

Používání anabolických steroidů

Kuzněcovová je velmi otevřená ohledně užívání anabolických steroidů. Podle mediálních zdrojů také užívá blokátory estrogenu. Přiznala, že během tréninkových dnů užívala 20 mg oxandrolonu a před závody 150-200 mg Primobolanu nebo propionátu. Kuznetsova věří, že steroidy dávají powerlifterům výhodu během šampionátů.

 

Osobní život

Nataliya Kuzněcovová se narodila 1. července 1991 v Čitě v Čitinském okrese, Zabajkalskij kraj v Ruské sovětská federativní socialistická republika. V roce 2013 absolvovala Moskevskou státní akademii tělesné kultury.

Je vdaná za Vladislava Kuznetsova. Podstoupila plastickou operaci prsou v letech 2011 až 2013. Identifikuje se jako bisexuálka.

 

Zdroje: www.thefamouspeople.com, www.Instagram.com

Podobné články