Seznamte se s nejsvalnatější ženou světa, Nataliyí Kuznetsovou

Foto: instagram.com

Seznamte se s nejsvalnatější ženou světa, Nataliyí Kuznetsovou

Jak vypadá nejsvalnatější žena světa?

 

  • Narození: 1.6.1991 (30 let)
  • Místo narození: Čita
  • Povolání: kulturistka
  • Výška: 175 cm

 

Kdo je Nataliya Kuznetsova?

Nataliya Kuznetsova je ruská kulturistka a mistryně světa v armliftu. Je také mistryní světa v benchpressu a mrtvém tahu, mistryně Evropy v benchpressu a mrtvém tahu. Kulturistika ji uchvátila jako mladou dívku, když jí bylo pouhých 14 let. Od té doby Kuznetsova vyhrála několik šampionátů a vytvořila řadu rekordů. Od roku 2018 je také trenérkou kulturistiky a trénuje lidi, kteří chtějí dosáhnout úspěchu v oboru. Je inspirací pro mnoho dívek a žen, které dříve věřily, že v tomto oboru, v němž dominují muži, není možné dosáhnout úspěchu. Pokud jde o osobní život, Kuznetsova je šťastně vdaná. Svým fanouškům se aktivně věnuje, a to je důvod, proč se s nimi spojuje na různých sociálních sítích. V současné době je aktivní na Facebooku a Instagramu.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

 

Kariéra

Kuznetsova se ve 14 letech rozhodla, že se chce stát powerlifterkou, protože byla velmi nadšená a vášnivá pro bojové sporty. Aby zahájila svou kulturistickou kariéru, pravidelně navštěvovala posilovnu. Začala cvičit pod vedením trenéra Alexeje Ivanova a držela velmi přísnou dietu. Během několika let se stala kulturistkou a začala se účastnit soutěží.

Dosud Kuznetsova vyhrála několik šampionátů a vytvořila řadu rekordů. V roce 2014 se stala šampionkou na Cup of Eurasia v ruské Vologdě a v roce 2015 šampionkou na Cup Eastern Europe (GPA). Je také držitelkou mnoha rekordů v silovém trojboji, bench pressu NAP a mrtvém tahu.

Od roku 2018 působí jako trenérka kulturistiky. Svou obětavostí, vášní a nasazením inspirovala mnoho lidí, zejména ženy. Kuznetsova získala řadu sponzorství od značek sportovní výživy, jako jsou Genopharm, Vertex Pharmaceuticals a RPS atd. Podporuje také Do4a.com, společnost, která podporuje růstové hormony z diethylstilbestrolu.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

 

Používání anabolických steroidů

Kuzněcovová je velmi otevřená ohledně užívání anabolických steroidů. Podle mediálních zdrojů také užívá blokátory estrogenu. Přiznala, že během tréninkových dnů užívala 20 mg oxandrolonu a před závody 150-200 mg Primobolanu nebo propionátu. Kuznetsova věří, že steroidy dávají powerlifterům výhodu během šampionátů.

 

Osobní život

Nataliya Kuzněcovová se narodila 1. července 1991 v Čitě v Čitinském okrese, Zabajkalskij kraj v Ruské sovětská federativní socialistická republika. V roce 2013 absolvovala Moskevskou státní akademii tělesné kultury.

Je vdaná za Vladislava Kuznetsova. Podstoupila plastickou operaci prsou v letech 2011 až 2013. Identifikuje se jako bisexuálka.

 

Zdroje: www.thefamouspeople.com, www.Instagram.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: