Vezměte si muže, který s vámi sdílí těchto 5 hodnot

Foto: Unsplash

Vezměte si muže, který s vámi sdílí těchto 5 hodnot

Je pravda, že protiklady se někdy přitahují. Být s někým, kdo se vám vůbec nepodobá, však nemusí být z dlouhodobého hlediska ideální. A přestože sdílení naprosto stejných zájmů nebo vkusu může rychle omrzet, je důležité sdílet určitý soubor základních přesvědčení, než se rozhodnete udělat tento další krok.

Vyvážený život
Pro pár je zásadní udržovat pocit rovnováhy mezi vaším vztahem a ostatními oblastmi vašeho života. Další aspekt této hodnoty existuje i v rámci vztahu. Občas je v pořádku zůstat doma, ale je také vzrušující jít ven a zažívat nová dobrodružství. Ujistěte se, že muž, se kterým jste, oceňuje obě tyto věci, abyste oba mohli žít příjemnější život.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Smysl pro nezávislost
Vzájemný respekt ke svobodě a individualitě toho druhého je ve vztahu velkým určujícím faktorem. Když se rozhodnete zavázat se nějakému člověku, musíte vědět, že neobětujete část sebe, abyste s ním mohli být (a naopak).

Rodina je stěžejní
Vidět, že to muž umí s dětmi, může roztopit vaše srdce. Nejenže je to roztomilé - je to výmluvné chování. Pokud to umí s cizími dětmi, bude to pravděpodobně umět i s případnými budoucími dětmi, které byste spolu mohli mít (pokud tento krok plánujete). Také pokud se k mámě chová s úctou, je to dobré znamení, že ví, jak se chovat k ženám.

Jste oba citově dostupní
Je frustrující být s někým, kdo je uzavřený. Měla bys být dostatečně sebevědomá, abys ve vztahu dokázala říct svůj názor, stejně jako on. Efektivní komunikační linka vám zajistí klid.

Je v tom nekonečná vášeň
Tato hodnota má řadu významů. Především nikdy nechcete, aby ve vašem vztahu přeskočila jiskra. Pokud zjistíte, že už začíná slábnout, pak možná nesdílí váš zájem o její udržení. To platí i pro zájmy a cíle - nechcete strávit zbytek života s někým, kdo nemá motivaci nebo není ochoten mířit vysoko.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Zdroje: womenworking.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: