12 bezplatných způsobů, jak dát někomu najevo, že vám na něm záleží

Foto: Unsplash

12 bezplatných způsobů, jak dát někomu najevo, že vám na něm záleží

Chcete strávit kvalitní čas se svým partnerem, rodinou nebo nejlepšími přáteli, ale může být složité najít zajímavé aktivity s omezeným rozpočtem. Mějte na paměti, že čas je jedním z nejcennějších darů, které můžete někomu dát! Zde je několik způsobů, jak těmto lidem ve vašem životě ukázat, že vám na nich záleží:

Partner
Začíná vám týdenní rande dělat díru do peněženky? Zkuste vyhledat místní umělecké výstavy (některé s bezplatným občerstvením!), které by vás mohly zaujmout. Také piknik v parku nebo bezplatné venkovní koncerty jsou bezproblémové aktivity, které nevyžadují rezervaci. Máte chuť vyrazit za město? Jízda autem je skvělý způsob, jak prozkoumat okolí a podělit se o oblíbené melodie z auta. Pokud hledáte spíše noční aktivity, pozorování hvězd je docela romantické.

Rodina a přátelé
Je skvělé oslavit úspěchy luxusní večeří ve městě, ale peníze se sčítají. Některé alternativní možnosti jsou zůstat doma a uvařit si společné jídlo nebo jít se po večeři projít a vychutnat si západ slunce. Dobrovolnictví s přáteli nebo rodinou je další způsob, jak vrátit společnosti svůj čas a zároveň věnovat ho někomu, koho máte rádi. Jako překvapení zkuste uvařit jejich oblíbené jídlo nebo jim sestavte playlist hudby, kterou máte oba rádi.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Pracovní známí
Je důležité projevit uznání na pracovišti. I když tito lidé nemusí být vašimi nejbližšími přáteli, přesto je jednoduché jim ukázat, že vám na nich záleží. Upečte jeden den pohoštění pro kancelář nebo napište někomu vzkaz s uznáním za jeho obdivuhodné chování v práci. Vzpomeňte si na něco, co pro vás spolupracovník udělal, a zmiňte se o tom na příští poradě. I takové maličkosti, jako je dochvilnost a vyslovení slov "prosím" a "děkuji", jsou projevem vaší vděčnosti.

Zdroje: womenworking.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: