12 bezplatných způsobů, jak dát někomu najevo, že vám na něm záleží

Foto: Unsplash

12 bezplatných způsobů, jak dát někomu najevo, že vám na něm záleží

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Chcete strávit kvalitní čas se svým partnerem, rodinou nebo nejlepšími přáteli, ale může být složité najít zajímavé aktivity s omezeným rozpočtem. Mějte na paměti, že čas je jedním z nejcennějších darů, které můžete někomu dát! Zde je několik způsobů, jak těmto lidem ve vašem životě ukázat, že vám na nich záleží:

Partner
Začíná vám týdenní rande dělat díru do peněženky? Zkuste vyhledat místní umělecké výstavy (některé s bezplatným občerstvením!), které by vás mohly zaujmout. Také piknik v parku nebo bezplatné venkovní koncerty jsou bezproblémové aktivity, které nevyžadují rezervaci. Máte chuť vyrazit za město? Jízda autem je skvělý způsob, jak prozkoumat okolí a podělit se o oblíbené melodie z auta. Pokud hledáte spíše noční aktivity, pozorování hvězd je docela romantické.

Rodina a přátelé
Je skvělé oslavit úspěchy luxusní večeří ve městě, ale peníze se sčítají. Některé alternativní možnosti jsou zůstat doma a uvařit si společné jídlo nebo jít se po večeři projít a vychutnat si západ slunce. Dobrovolnictví s přáteli nebo rodinou je další způsob, jak vrátit společnosti svůj čas a zároveň věnovat ho někomu, koho máte rádi. Jako překvapení zkuste uvařit jejich oblíbené jídlo nebo jim sestavte playlist hudby, kterou máte oba rádi.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Pracovní známí
Je důležité projevit uznání na pracovišti. I když tito lidé nemusí být vašimi nejbližšími přáteli, přesto je jednoduché jim ukázat, že vám na nich záleží. Upečte jeden den pohoštění pro kancelář nebo napište někomu vzkaz s uznáním za jeho obdivuhodné chování v práci. Vzpomeňte si na něco, co pro vás spolupracovník udělal, a zmiňte se o tom na příští poradě. I takové maličkosti, jako je dochvilnost a vyslovení slov "prosím" a "děkuji", jsou projevem vaší vděčnosti.

Zdroje: womenworking.com, Unsplash

Podobné články